Nemecký lovecký teriér / Deutscher Jagdterrier (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Nemecký lovecký teriér / Deutscher Jagdterrier (FCI)

Poslaťod Krver » Pon 19.11.2018 20:59

Vjede do nory, nebo ho oblbne v podrostu :jazyk:
Naposledy upravil Krver dňa Pon 19.11.2018 21:03, celkovo upravené 1
Krver
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27

Re: Nemecký lovecký teriér / Deutscher Jagdterrier (FCI)

Poslaťod Margita » Pon 19.11.2018 21:02

chrt vjede do nory? :lol:
inak vraj lisky smrdia a vela psov s tym ma problem,nie kazdy pes ide po liske
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Nemecký lovecký teriér / Deutscher Jagdterrier (FCI)

Poslaťod vavrena » Pon 19.11.2018 21:05

TAKTO:

Vikiki22 píše:Tiež som už strelila líšku, netrpela a dala som jej poctu, poďakovala som jej a áno, mala som zmiešané pocity. A myslím, že to tak má byť.


...by sa mal správať poľovník.

Krver, akokoľvek odborne opíšeš, že tlupa ľudí s krompáčmi a psami a strelnými zbraňami vyťahovala líšku či líščatá z nory, faktom je, že líška ani líščatá nemali žiadnu šancu, a obhajobu, že je líška v nore agresívna (kto by nebol, keď mu ide o holý život???), chceš použiť na to, že je potrebné ju vyťahovať kdejakými nástrojmi, nechať do nej kusať psa, potom ju možno zastreliť alebo v horšom, použiť na ďalší výcvik, a na konci videa rituálne spáliť ako smradľavú podošvu, je akože v súlade s prírodou, lebo aj v prírode umierajú zvieratá, keď ich iné zviera napadne v nore... ? to, že sem postneš pána s diabolským obočím s infaltilnou tortou ti na váhe tvojich odborných slov nijako nepridáva a tieto taktiky v tomto storočí poľovníctvu ako takému rozhodne viac ubližujú než pomáhajú, a nemajú v dnešnej dobe čo robiť.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Nemecký lovecký teriér / Deutscher Jagdterrier (FCI)

Poslaťod Vikiki22 » Pon 19.11.2018 21:05

Na čo je potom chrt, keď zmizne v poraste? Stále nechápem, prečo chrt, keď sú na to duriče a teriéry. :heh:
Áno, líška "smrdí" hlavne stavačom. Tiež som to už videla.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Nemecký lovecký teriér / Deutscher Jagdterrier (FCI)

Poslaťod Krver » Pon 19.11.2018 22:10

Vikiki22 píše:Na čo je potom chrt, keď zmizne v poraste? Stále nechápem, prečo chrt, keď sú na to duriče a teriéry. :heh:

Kdybyste je štvala smečkou honičů... Jenže Vy máte potřebu do nich střílet! :au: Opakuji! Slabé kusy jsou pod takovou zátěží přirozeně znevýhodněné, s ohledem na reprodukční úspěch je to tedy k populaci dravé zvěře mnohem šetrnější!

vavrena: Díky, budu nad tím přemýšlet :joint:
Krver
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27

Predchádzajúci

Späť na Plemená psov FCI