Switch to full style
Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI
Odoslať odpoveď

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Pon 11.01.2016 8:05

Lofas píše: sice často vyzniem za retarda, ked sa opytam primitívnu blbosť.,

Neboj, nie si v tom sam :heh:

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Uto 01.03.2016 15:53

V novom čísle časopisu Svět psu 3/2016 ktorý je už práve v predaji, je portrét plemena sibirsky husky :jop:

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Str 02.03.2016 9:09

nechce niekto kalendar SH 2016? PK, BA a okolie.

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Str 09.03.2016 20:13

Obrázok
Obrázok

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Štv 10.03.2016 15:18

aké má nádherné oči :oo:

//Diskusia ohľadne vhodnosti SH a výberu psa presunuté do patričnej témy: viewtopic.php?f=3&t=3331&start=11220 . Vikiki22

Sibírsky husky

Uto 30.08.2016 0:51

Ahojte, mám 9 týždňového huskyho psa,má hnačku no hnačkou sa to nazvať nedá proste má riedku a niekedy takú strednú stolicu, kúpili sme mu granule a zistili sme že obsahujú iba 15% mäsa , a ostatné su samé kvasnice ( ktoré ho nafukujú ) a veľa ovocia , môže to byť tými granulami? Teraz momentálne je len 3x denne ( stačí mu 3x denne jest? ) a to papa varene kuracie mäso s cestovynami alebo s ryžou a trochu mu tam dáme s tých granul, ale sme objednali timber wolf ktoré obsahujú 68% mäsa, myslíte si že budú pre neho vhodné? A chcela by som sa ešte spýtať ako ho najľahšie naučiť povely ? ake povely by mal vedieť ovládať ma len 9týždňov ,starostlivosť, a čo nemôže jesť? Budem vďačná za každú jednu odpoveď .. :))

Re: Sibírsky husky

Uto 30.08.2016 8:29

Napíš do Husky témy, do granúl a do výchovy. :no:

Re: Sibírsky husky

Uto 30.08.2016 8:41

Prečo si niekto kúpi psa a nezistí si takéto veci DOPREDU? Podľa mňa je Timberwolf dobrá voľba, záleží od toho ako psíkovi sadne. Preštuduj si toto http://www.tobrok.sk/vyziva-stena.htm , pomôže ti to aj keď kŕmiš granulami. Ja sa nijak extrémne do výcviku psa nevyznám, ale 9 týždňov je pre mňa stále ešte len čas hlavne na hru, na budovanie vzťahu.

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Uto 30.08.2016 9:36

9 týždňové šteňa sa ešte len hrá, povely nepozná väčšinou žiadne. Zľahka a s hrou sa ale môže už učiť. V provom rade nájdi motiváciu - hračku, jedlo, ktoré bu na 100 % fungovať vo všetkých situáciách. Prvé, čo by šteňa malo vedieť, je privolávanie. A teda... Vycvičiť huskyho je naozaj umenie, pri väčšine ani jedlo a ani hračka nefunguje, resp. prestane v puberte fungovať. Prečo si si vybrala zrovna huskyho? Pre jeho krásne oči? :nwm:

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Uto 30.08.2016 9:55

Nie je pre jeho krásne oči. Ale kvôli povahe, kvôli nádhernej stavbe tela,kvôli inteligencii,a celkom rýchlo sa učí sadni,lahni a tak :) je s nim zábava , a keďže má atleticku postavu tak s nim behavam :)

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Uto 30.08.2016 10:48

Tfuuuu. Tie dovody sedia na ovciaka a absolutne nie na huskyho.. :no:

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Uto 30.08.2016 10:57

Katharina321 píše: keďže má atleticku postavu tak s nim behavam :)

chceš mi povedať, že behávaš s 9-týždňovým štendom??? :oo:

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Uto 30.08.2016 13:08

Tipujem, ze ma hnacku pretoze mal velku dennu davku.. Aspon vacsinou mne sa zosrali, ked dostali viac..
A ako ho najlahsie nieco naucit? :heh: donekonecna mu to opakovat :heh: :heh: :heh:

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Sob 17.09.2016 12:35

my máme päť mesačného huskyho. máme ho len dva týždne, takže k nám prišiel ako päť mesačný. mám aj päť ročného brata a ten psík ho stále hryzie :ua: a o huskych som počula, že majú radi ľudí a deti, tak prečo ho hryzie? :no: a ostatných poslúcha, aj na prechádzke ho púšťame z vodítka, keď ho zavoláme, tak príde vždy. len ten brat :ua:

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Sob 17.09.2016 20:24

Lebo mu rastú nové zuby a potrebuje veľa veľa hrýzť. Každé takéto hryzenie brata treba nutne preorientovať na hračku.
Odoslať odpoveď