Český Teriér (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Český Teriér (FCI)

Poslaťod Margita » Pon 11.03.2019 16:08

Zase ona neustále nesteka,ani tak že by sa Pri nas niekto pristavil,napr včera tu Bol mirov kamarat a nanho nestekala vobec,az mi to bolo divne,a chlapik co nám steny,dlazbu...robil naňho stekala len prvý krat potom tu už chodil skoro každý den a už naňho nestekala ,sa nechala aj pohladkat
Elis toho psa Ako zbila?adela Je ešte stena,ale nemali by to byť bitkari,mozno ten tvoj sused má trochu pokazeny kus :angel:
Zatiaľ ma 6mesiacov
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Český Teriér (FCI)

Poslaťod Margita » Pon 11.03.2019 16:22

Čo sme ju boli strihat tak jeho psy stekali len ked sme vosli inak potom vobec,nechali sa hladkat,nemali taký divoký prejav,ze by Po nas skakali, normálne kľudne tam boli zaujimali sa o nas,ale nestekali
Tak isto aj u chovateľky ,keď sme vošli na pozemok stekali potom uz nie,vnutri ked sme sá usadili prišli pozreli nas,nechali sa pohladkat a odišli,neotravovali ,nepchali sa nám do priazne ani Po nas neskakali
Zatial som nemala moznost vidieť veľa ct,v maji bude v Telči v cr Dny českého teriera a tam býva pokope najviac ct,tak sa celkom teším
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Český Teriér (FCI)

Poslaťod Elis » Str 13.03.2019 10:51

Margita píše:Elis toho psa Ako zbila?


vytahla si ho z kolem jedouciho kocarku, kde ty psy - vezli :-) je mozne, ze vrkli a rozcililo ji to :angel:
vim to od kamaradky, co tam delala v kruhu, ne od souseda.
a ani si nemyslim, ze by to byl vadny kus -ona ma docela mozek. nenecha si teda libit, kdyz na ni někdo nastoupi ve zlem, ale uplne neprudi.

když jsme delali plot, byla tam chybka ještě -a na při divoke honicce podel plotu kdy "delala zlou" -propadla k nam na zahradu k mym holkam :lol:
a to srazila paty a v klidu se zase procpala zpatky na sve, kde zas dělala ramena :lol:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Český Teriér (FCI)

Poslaťod Margita » Str 13.03.2019 10:56

To muselo byť vtipne ako ho vytiahla :lol: Mne sa prave paci taká ta ostrá temperamentna sebavedoma terierska povaha
A nevies odkial Je?aj keď Pri ct je každý rodina a tie kombinacie su dost podobne
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Český Teriér (FCI)

Poslaťod Elis » Str 13.03.2019 11:02

vedela jsem, ale nepamatuju se.
zeptam se ti.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Český Teriér (FCI)

Poslaťod Margita » Pon 06.05.2019 17:04

Cez vikend sa konali 27. Dni českého teriéra v Telči s klubovou vystavou,prihlasenycj bolo 54kuskov ,tak bolo sa na co pozerat,mestecko krásne zapisane v Unesco
Adel ziskala znamku VN2 :smile: viac foto ani nemam :lol:
Prílohy
FB_IMG_1557158335271.jpg
received_757819284615716.jpeg
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Český Teriér (FCI)

Poslaťod kives » Str 08.05.2019 8:20

gratulka Margit :smile:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Český Teriér (FCI)

Poslaťod Margita » Pon 13.05.2019 18:13

kives dakujem :smile:

boli sme na plazi :lol:
Prílohy
DSC_0836.JPG
DSC_0824.JPG
DSC_0812.JPG
DSC_0778.JPG
DSC_0736.JPG
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Český Teriér (FCI)

Poslaťod hewča » Pon 13.05.2019 19:42

ta ofinka na Elvisa je svetova :lol:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: Český Teriér (FCI)

Poslaťod Margita » Pon 13.05.2019 19:56

To je ešte taká vypelichana ofina :heh:

:lol:
Prílohy
FB_IMG_1557773791269.jpg
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Český Teriér (FCI)

Poslaťod Silvuch » Uto 14.05.2019 7:32

zlatá je. :smile:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Český Teriér (FCI)

Poslaťod wer » Uto 14.05.2019 11:53

zlate to je. pekna farba. ale take mile na margit moc. :heh: ale margita je cela ina uz :ha: zienka domaca. dedina. vystavy. nunavy mily psik. sucka. :joint:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Český Teriér (FCI)

Poslaťod Margita » Uto 14.05.2019 15:54

Wer :lol: Keď to takto zhrnies je to vtipne :heh: inak tak malého psa som este nemala,30centi to môže mat,na ct je moc temperamentna ale na môj vkus malo,na foxa sa nechyta :heh: Keď sa narodila bola čierna a mala trochu hnedé znaky pošlem foto,maju ten gen pre zosvetlenie ,predpokladam ze ona ešte zosvetlie ale az ako to nik netusi,niektori su tmavší iní svetlejsi,a celkovo je to ozaj také mile steniatko :heh: Trochu nudne,chyba jej TO, to terierovske divoke a hrave,je hráva ale zas na môj vkus malo :heh: Stojí má ake zato malo nervov resp ziadne,ale úplne pohoda nebije sa,na psov sa neprsi ani nevrci,trochu viac steka a je dosť submisivna ,keď ju volám krci sa a liha si na chrbat to ja skôr tie sebavedomejsie psiska ale aj táto je dobrá :haha:
A ešte som nemala psa pri ktorom by som musela riesit rozcesavace a kupat to pomaly každý týždeň a cesat
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Český Teriér (FCI)

Poslaťod Margita » Uto 14.05.2019 16:08

Niektoré majú dost vyrazne pálenie ako dobermani ,iné čisto čierne s bielymi znakmi,napr Na hrudi alebo na packach
Prílohy
received_1237290353112281.jpeg
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Český Teriér (FCI)

Poslaťod Silvuch » Str 15.05.2019 6:29

krasna je, pisem do mojho zoznamu dlheho. :heh:

A aj to jazero ma zaujalo.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI