Hladkosrstý retríver / Flat Coated Retriever (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Hladkosrstý retríver / Flat Coated Retriever (FCI)

Poslaťod Shel-chan » Str 16.12.2020 9:51

aris, hej no. hlavne ze si vymysleli podmienky :pac:
Spoločné poľovačky sa môžu uskutočňovať pri dodržaní nasledovných protiepidemických podmienok:
a) Spoločné poľovačky sa konajú v exteriéri, vo voľnej prírode, nosenie rúška pri zachovaní odstupov medzi osobami najmenej 5 metrov nie je povinné.
b) Osoby zúčastnené na poľovačke sa nebudú zhromažďovať. Strelci budú stáť na stanovištiach samotní a honci v pohone budú v rozostupe minimálne 10 – 20 metrov.

a na fotkach pekne vidno, ako sa dodrzuju. zrusit mali aj cele spolocne polovacky. ak potrebujete strielat, chodte kazdy sam, tak ako chodime vsetci ostatni trenovat...

este ze sme si niektori rovnejsi
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Hladkosrstý retríver / Flat Coated Retriever (FCI)

Poslaťod Vikiki22 » Str 16.12.2020 9:54

Zhromažďovať sme sa nezhromažďovali. Na druhej foto je otec so synom, inak sme si dodržovali odstupy. :nwm:
Shel, to s tými tréningami nemyslíš vážne, že ich porovnávaš s poľovačkou, že nie? :lol:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Hladkosrstý retríver / Flat Coated Retriever (FCI)

Poslaťod Shel-chan » Str 16.12.2020 9:57

na tretej fotke su traja ludia bez rusok asi meter od seba :pac:
samozrejme, ze to myslim vazne. ty to pokrytectvo fakt nevidis?? :nwm:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Hladkosrstý retríver / Flat Coated Retriever (FCI)

Poslaťod straka17 » Str 16.12.2020 10:00

Mňa teda prekvapuje, že riešite toto a nie slovenských čechov, ktorí chodia cez hranice bez kontrol a bez testov, chatovice čo si decká organizujú miesto stužkových alebo ľudí čo sa začínajú hromadne presúvať domov na sviatky. Okrem toho sa bijú iné predpisy s tým, že minimálne diviačiu treba preriediť pretože AMO. A ak myslíte, že poľovať na diviaka individuálne je bezpečné, tak to good luck :lol:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Hladkosrstý retríver / Flat Coated Retriever (FCI)

Poslaťod Vikiki22 » Str 16.12.2020 10:05

Jeden len prechádzal. :ach:
Čo ja viem? Možno pokrytectvo, ale mňa to hlbšie ani nezaujíma popravde. Dejú sa omnoho horšie veci, čo sa zákazov týka. Som rada, že máme aspoň toto povolené a môžem sa so psami niekde činiť. Kvôli tomu, že sa to niektorým nepáči, si nebudem odopierať jediné možnosti využitia mojich psov.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Hladkosrstý retríver / Flat Coated Retriever (FCI)

Poslaťod wer » Str 16.12.2020 10:10

Aj my by sme sa radi cinili, nie?

Btw to je ako s tymi elektrickymi obojkami. Vsetci ich maju zakazane, len polovnici nie.. :ach:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Hladkosrstý retríver / Flat Coated Retriever (FCI)

Poslaťod pigie » Str 16.12.2020 10:22

Vsetci sme si rovni. Len niektori sme si rovnejsi :heh:
Edit: Vidim, ze Shel to uz napisala davno predomnou :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hladkosrstý retríver / Flat Coated Retriever (FCI)

Poslaťod Aris » Str 16.12.2020 10:30

Straka, ešteže toto bola poľovačka na diviaky :haha:
Pochopila by som to, keby sú povolené poľovačky na diviaky v oblastiach kde je výskyt AMO. Takto :nie: toto sú veci čo zase viac len rozdeľujú spoločnosť. Za mňa to je vyslovene nespravodlivosť.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Hladkosrstý retríver / Flat Coated Retriever (FCI)

Poslaťod straka17 » Str 16.12.2020 10:48

Aris a ja som niekde napísala, že toto bola poľovačka na diviaky? Nevidím :angel:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Hladkosrstý retríver / Flat Coated Retriever (FCI)

Poslaťod Shel-chan » Str 16.12.2020 10:50

Aris píše:Straka, ešteže toto bola poľovačka na diviaky :haha:

hej hej, N ma jedneho zaveseneho na opasku na fotke :haha:
ved vsetci vieme ze s flatmi sa poluje na ciernu :haha:

straka17 píše:Mňa teda prekvapuje, že riešite toto a nie slovenských čechov, ktorí chodia cez hranice bez kontrol a bez testov, chatovice čo si decká organizujú miesto stužkových alebo ľudí čo sa začínajú hromadne presúvať domov na sviatky.

ked sa tu tym niekto bude chvalit, tak ver tomu, ze budeme riesit.

Vikiki22 píše:Dejú sa omnoho horšie veci, čo sa zákazov týka. Som rada, že máme aspoň toto povolené a môžem sa so psami niekde činiť.

ci akoze "ini porusuju viac, tak teda aj my mozme"? :nwm:

joj, kocurkovo toto :pac:

edit:
straka, tuto. dovtedy diviaka nikto nespomenul.
straka17 píše:Okrem toho sa bijú iné predpisy s tým, že minimálne diviačiu treba preriediť pretože AMO. A ak myslíte, že poľovať na diviaka individuálne je bezpečné, tak to good luck :lol:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Hladkosrstý retríver / Flat Coated Retriever (FCI)

Poslaťod straka17 » Str 16.12.2020 11:45

Shel-chan píše:ak potrebujete strielat, chodte kazdy sam, tak ako chodime vsetci ostatni trenovat...

Reagovala som na toto. Znova a s citáciou pre tých, ktorí nepochopili. Ak si niekto myslí, že ísť každý sám na diviaky je bezpečné, nech sa páči, môže ísť prvý. K ničomu viac som sa nevyjadrovala, ak mi chce niekto vkladať niečo, čo som nepovedala, môj problém to nie je.

Keď už si to teda načala, bežne sa slovenskí česi chvália tým, že prekračujú hranice bez testov a hahaha, žiadne kontroly. Len nejak tie komentáre o tom, jak robia zle chýbajú.

Čo sa týka AMO, tak je cieľ znížiť celkový stav čiernej zveri na slovensku, pretože pri nižšej denzite sa aj pomalšie šíri :ahoj:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Hladkosrstý retríver / Flat Coated Retriever (FCI)

Poslaťod Shel-chan » Str 16.12.2020 12:00

tak ti este raz pripomeniem, ze o diviacej a AMO nikto okrem teba nehovoril. a myslim, ze sam polovat na bazanty a zajace nie je zivot ohrozujuce :ahoj:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Hladkosrstý retríver / Flat Coated Retriever (FCI)

Poslaťod Aris » Str 16.12.2020 12:42

Straka wtf :aaa: veď ty si prvá napísala o diviakoch a AMO. Ktorý nemá NIČ spoločné so spoločnou poľovačkou na bažanty. A ako som už napísala, keby sa jedná o poľovačku NA DIVIAKY v oblasti kde je výskyt AMO tak pochopím, ale toto? Čo by sa také stalo keby sa v tejto pandemickej dobe neudeje poľovačka na bažanty? Ešte nech mi nejaký poľovník povie ako majú ľudia na nich bezdôvodne zlý názor, však toto ma v ňom len udtvrdzuje. A tvoje argumenty o čechoch chodacich cez hranice, ako čo to teraz mám písať do vlákna Hladkosrstý retriever pod fotky spoločnej poľovačky? :haha: Vieš, aj kvôli tomuto názoru "ja môžem, lebo iní robia horšie" a "ja môžem, lebo ten to robí tiež" to v tejto krajine vyzerá tak, ako to vyzerá :poklona:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Hladkosrstý retríver / Flat Coated Retriever (FCI)

Poslaťod straka17 » Str 16.12.2020 13:03

Vy sa tu vzrušujete nad spoločnými poľovačkami. Či už spoločná na diviaky nie je súčasťou spoločných poľovačiek a nejdeme sa o nej baviť, keď nie je do koho rýpať? :nwm:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Hladkosrstý retríver / Flat Coated Retriever (FCI)

Poslaťod Aris » Str 16.12.2020 13:07

Napísala som, že by to bolo pre mňa ako tak pochopiteľne. Nie že to schvaľujem. Lebo ok, môže ísť o zamedzenie šíreniu AMO, čo sa odložiť nedá. Spoločná poľovačka na bažanty alebo čokoľvek iné hádam áno.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI