Switch to full style
Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI
Odoslať odpoveď

Re: Jorkšírsky teriér / Yorkshire Terrier (FCI)

Štv 18.05.2017 6:39

Snezienka123 píše:Kellee, tu: http://www.terriers.sk/?page=clanky&pag ... clanok=793



dakujem

Re: Jorkšírsky teriér / Yorkshire Terrier (FCI)

Pia 19.05.2017 8:51

kellee píše:viete mi niekto napisat, ake su podmienky chovnosti u yorka?

Je potrebné absolvovať 1 klubovú výstavu s hodnotením Výborný/veľmi dobrý a kontrola zubov. Ale nie som si teraz celkom istá koľko a ktoré môžu chýbať, ale isto nemôže chýbať ani jedno Ičko a musí byť nožnicový zhryz.

Re: Jorkšírsky teriér / Yorkshire Terrier (FCI)

Str 20.02.2019 9:57

Ahojte, aké máte skúsenosti s CHS Crystal of the york? Sú psíky dobre socializované? A brali by ste si od tejto CHS už odrastenejšie šteňa? (6 mesiacov) To už by malo byť dobre socializované, však?

Re: Jorkšírsky teriér / Yorkshire Terrier (FCI)

Uto 05.03.2019 10:03

KLIKLI píše:Ahojte, aké máte skúsenosti s CHS Crystal of the york? Sú psíky dobre socializované? A brali by ste si od tejto CHS už odrastenejšie šteňa? (6 mesiacov) To už by malo byť dobre socializované, však?



kamoska ma z tade fenku a je v pohode...ale ci ma pately ok prip dalsie dedicne ochorenia otestovane netusim, na to sa asi vyprdla zistovat to...ale tak u yorkov celkovo sa sere na zdravy chov, skor ide na exterier

ja osobne by som psa tak stareho nebrala...ma to uz svoje navyky, zlozvyky (napr curanie na handry...atd) ked tak mozno od cloveka co ma jednu fenu a zije v meste a psa pravidelne socializuje (taha do spolocnosti ludi, psov, hluku) ako z chs pri velkom pocte psov si tu socializaciu neviem predstavit :plac:

Re: Jorkšírsky teriér / Yorkshire Terrier (FCI)

Pon 02.12.2019 13:50

Ahojte, v najbližšom mesiaci k nám do rodiny pribude york. Najprv som počula a čítala, že sú nejakí citliví na trávenie a treba len granulky určené len pre nich. Postupne som sa dostala k informáciám o barfovaní a som mu už viac naklonená. Len by som potrebovala od vás, čo barfujete vedieť, aké zloženie mäsa, vnútorností, kostí dávate. Totiž v granulách pre nich určených je vždy len jeden druh mäsa. A teda či kvôli ich tráveniu sa má aj tak barfovať. Lebo chcela som si porobiť dávky do sáčikov do mrazáku a plánovala som mix kuracie, hovädzie, bravčové, krky, srdiečka, pečienky. Budem veľmi rada za Vaše rady. Akú zeleninu k tomu ľúbia? Aj tú dávate surovú?

Re: Jorkšírsky teriér / Yorkshire Terrier (FCI)

Str 04.12.2019 13:09

Nejla, odporúčam naštudovať si toto subfórum: viewforum.php?f=52

Re: Jorkšírsky teriér / Yorkshire Terrier (FCI)

Uto 24.03.2020 20:56

Kedysi najviac diskutovaná téma, zapadá prachom :ua: ...tak trošku zaspamujem ja :lol:
...láska moja plyšová...:pusa:
IMG-20200319-WA0031.jpg

Re: Jorkšírsky teriér / Yorkshire Terrier (FCI)

Pon 13.04.2020 12:23

Ahojte, prosim, viete ma nasmerovat na dobru chovku, ktora ma teraz steniatka? Hladam pre kamosa. Diky! A este prosim cca aka je cena za nestandardne steniatko?

Re: Jorkšírsky teriér / Yorkshire Terrier (FCI)

Pon 13.04.2020 13:04

Dobre chovky majú málokedy neštandardné šteňatá,
Yt v štandarde aj za 400€,za rok sa ich do PK zápise cca 800,je z čoho vyberať

Re: Jorkšírsky teriér / Yorkshire Terrier (FCI)

Pon 13.04.2020 16:57

Dik za info, no praveze ich je vela a chcem aby dobre vybrali. Este keby ste ma mohli najviest na seriozny portal s ponukami steniatok, bola by som vdacna. Bazos sa mi vzdy bude spajat s mnozkami..

Re: Jorkšírsky teriér / Yorkshire Terrier (FCI)

Pon 13.04.2020 17:57

Zoznam choviek YT v klube teriérov SK: http://www.terriers.sk/?page=clanky&pag ... ne_stanice

Re: Jorkšírsky teriér / Yorkshire Terrier (FCI)

Pon 30.10.2023 23:04

Moja nová parťáčka: Lexy alias Irbi Stříbrný Artep
20231029_073932.jpg

Re: Jorkšírsky teriér / Yorkshire Terrier (FCI)

Uto 31.10.2023 12:51

Nech vám to spolu fičí :jop:

Re: Jorkšírsky teriér / Yorkshire Terrier (FCI)

Uto 31.10.2023 15:53

Ako je to s.chovmi tu?tvoja je z ČR,čiže na sk je.to bieda ?a dá sa vôbec vybrať zdravý York ,či s luxaciou pately sa už nejako tak ráta ?

Re: Jorkšírsky teriér / Yorkshire Terrier (FCI)

Uto 31.10.2023 23:15

straka17 píše:Nech vám to spolu fičí :jop:

Ďakujem :smile:
Odoslať odpoveď