Kólia krátkosrstá / Collie Smooth (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Kólia krátkosrstá / Collie Smooth (FCI)

Poslaťod Noelle » Ned 09.01.2011 13:16

My sme s Nellynkou tiež neboli pri stanici, mali sme 5-hodinovú blatovú :aaa: túru v našich Karpatských lesoch, takže to musel byť niekto tretí.
Nelly - Mighty's Spring Meadow Follow Fantasy (2.7.2009 - 15.12.2023) "Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku" (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 271
Bydlisko: okr. Malacky

Re: Kólia krátkosrstá / Collie Smooth (FCI)

Poslaťod Dazzling » Ned 09.01.2011 13:25

jej ahojte :ahoj: , tak sa tesim, ze ste sa tu vynorili, nezabudnite nam hodit aktualne fotky vasich nosatych, potesia
je to asi mala pravdepodobnost ale na tej stanici mohol byt aj niekto na navsteve z Ciech

Gil - asi nema potrebnu velkost, pozri ci ho netreba zmensit
ObrázokObrázok
Dazzling
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 801
Bydlisko: Košice-okolie

Re: Kólia krátkosrstá / Collie Smooth (FCI)

Poslaťod semi » Ned 09.01.2011 13:29

:lol:

Ahojte - Gil a Noelle! Tesim sa zte sa prihovorili na nasej teme.. :jop:
Tak s Nelly na blatovej ture..uf.. U nas sa trosku este drzi lad..ale ide to dole pomaly...

Tak na tej stanici bol niekto iny.. :smile: keby Mage opisal havinka alebo sprievod, mozno by sme poznali..

Neviem ti poradit Gil, ako ten obrazok nahrat..ale mozno niekto iny alebo si len nieco zle zaklikla?... :smile:
Ak budes potrebovat vysvetlit nahravanie obrazkov tak poradim..ozvy sa :smile:
COLLIE SMOOTH - MIGHTY´S SPRING MEADOW - http://www.smoothcollie.webnode.sk
semi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693

Re: Kólia krátkosrstá / Collie Smooth (FCI)

Poslaťod semi » Ned 09.01.2011 13:37

:smile:
Dazzling ono mohla to byt aj Early Done..hm ta je sable a blizko pri Bratislave..hm..ale kto vie..no

a ty nepridas nejake krasne foteckyyyy?... :hi:
Dnes sme * mierne * vystavili Nikitku s frisbee pri priehrade..aj sme mali fotak..lenze je taka hmla ze je velmi neostre vsetko..hm skoda

aspon mazanec hodim.. :heh: co uz nemame super techniku.. :hi:

Obrázok

Obrázok
COLLIE SMOOTH - MIGHTY´S SPRING MEADOW - http://www.smoothcollie.webnode.sk
semi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693

Re: Kólia krátkosrstá / Collie Smooth (FCI)

Poslaťod Dazzling » Ned 09.01.2011 14:17

pridam, len ich musim tiez poupravovat a zmensit

Dajra ako silene smutna princezna
Obrázok

pekny postoj, len fotene z nespravnej strany :ua:
Obrázok
Naposledy upravil Dazzling dňa Ned 09.01.2011 14:26, celkovo upravené 1
ObrázokObrázok
Dazzling
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 801
Bydlisko: Košice-okolie

Re: Kólia krátkosrstá / Collie Smooth (FCI)

Poslaťod mairi » Ned 09.01.2011 14:22

PRE ISTOTU VAS VSETKYCH PROSIM! NEMAZTE A NEEDITUJTE PRISPEVKY V POVODNEJ TEME O DK A KK, UPRAVUJEM TO A ROBI MI TO TAM NEPORIADOK, DAKUJEM :ahoj:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: Kólia krátkosrstá / Collie Smooth (FCI)

Poslaťod Dazzling » Ned 09.01.2011 14:33

semi - pripajam nas mazanec, u nas sa este sneh drzi, aj ked o take dva dni to bude uz len clapanica

Dajra a jej snezna lietacka
Obrázok Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
ObrázokObrázok
Dazzling
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 801
Bydlisko: Košice-okolie

Re: Kólia krátkosrstá / Collie Smooth (FCI)

Poslaťod Noelle » Ned 09.01.2011 14:46

Tak aj ja hodím nejaké "behacie mazance", lebo nie som schopná odfotiť Nelly inak iba počas behu a skákania a aj to väčšinou iba mobilom, takže skoro vždy máme iba mazance. Nelly je také torpédko, čo stále behá, lepšie povedané ona stále šprintuje alebo skáče.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Nelly - Mighty's Spring Meadow Follow Fantasy (2.7.2009 - 15.12.2023) "Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku" (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 271
Bydlisko: okr. Malacky

Re: Kólia krátkosrstá / Collie Smooth (FCI)

Poslaťod Dazzling » Ned 09.01.2011 14:55

:lol: u mna je to tiez tak, ja sa vzdy zahladim co Dajra vystraja az potom mi tukne, ze by som to mohla aj cvaknut, takze tiez je to vacsinou mobilom

Obrázok
ObrázokObrázok
Dazzling
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 801
Bydlisko: Košice-okolie

Re: Kólia krátkosrstá / Collie Smooth (FCI)

Poslaťod semi » Ned 09.01.2011 14:57

:heh:
aaaah baby! No pekna kontra! :joint:
Teda Dazzling , parada!!! skoda toho zatemneneho * postojku..jeeej, mohli sme vymenit na strankach aj databaze... :lol:
ale krasne skackaveeee zabery. a paradne sa Dajrus dorobila, darmo cas leti, . .no a NELLY??!...

Noelle ved PO KOM to asi ma dievca???? aaah, Sa vie - babinka ide ako strela stale aj skoro v 9 rokoch.. a Nikitku nekomentujem radsej. :heh:

Myslim, ze keby sa zapojila Lucka s Feliskou, tak by tiez boli zaujimave zabery***** :hi: ale coskoro uz zrejme budu vazne makat - agility, lebo decka uz dospievaju..tak som zvedava ako sa im bude darit.

Mairi, dakujeme za tvoju ochotu a pracu na tom! Neviem kto na povodnej DK + KK tam nieco maze?..hm... zvlastne, ved vsetci mozu byt radi ze si sa na to ohodlala..
COLLIE SMOOTH - MIGHTY´S SPRING MEADOW - http://www.smoothcollie.webnode.sk
semi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693

Re: Kólia krátkosrstá / Collie Smooth (FCI)

Poslaťod semi » Ned 09.01.2011 15:01

:heh:

Noelle - teraz som si uvedomila, ze dcerenka Nelly ma este aj * tanierik * rovnaky ako tatiiiik.. :lol:
Je super na zimu a do necasu...

Dazzling, to ste este sikulky s * mobilom..ja sa priznam, ze spolieham uz len na Jarka s fotakom ..tak ho chudak taha skoro stale zo sebou... :hi:
No budem musiet pozmensovat aj ja dalsie fotecky, nech to tu skace * a zije*.. :joint:
COLLIE SMOOTH - MIGHTY´S SPRING MEADOW - http://www.smoothcollie.webnode.sk
semi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693

Re: Kólia krátkosrstá / Collie Smooth (FCI)

Poslaťod Dazzling » Ned 09.01.2011 15:03

:heh: semi, ja som tam par prispevkov upravila, az na to, ze sme to s mairi spravili sucasne
no Dajus je uz vazna dospelacka, toho postoja skoda, pekne sa postavila, lebo bola poblaznena a akurat som jej hadzala palicu, takze aj usiska dobre drzala

aj my sme mali taky disk - pozicany od Shel-chan, teraz uz mame svoj ale nezohnala som inu farbu, tak je ruzovy :ua:
Obrázok
ObrázokObrázok
Dazzling
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 801
Bydlisko: Košice-okolie

Re: Kólia krátkosrstá / Collie Smooth (FCI)

Poslaťod semi » Ned 09.01.2011 16:24

:smile: Dazzling, tak sand to Mairi neskomplikuje pracu..ja som z tychto technickych * PC zalezitosti..lompletne laik a az trubka*.. :hi:
Pocuj, ved predsa nafotis este!!! :lol: My sme sa dnes pokusili s Jarkom pri priehrade o spolocny * standing * Aster s Nikitkom* ..akoze zasnubne... :heh: no ale prilis to nevyslo, Nikovi visi jazycisko ako kravata - po tom behani..a Asterka mala zaujem len o * dobrotku za odmenu..hahha
no ale jeden sem hodim....

No ruzovy?..ved suoer -. ako pre princeznu* :lol: hlavne ze letiiiiiii :aaa:

Obrázok
COLLIE SMOOTH - MIGHTY´S SPRING MEADOW - http://www.smoothcollie.webnode.sk
semi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693

Re: Kólia krátkosrstá / Collie Smooth (FCI)

Poslaťod Mojito » Ned 09.01.2011 16:26

Hello :lol:

I want to introduce my smoothie- Mojito :king:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Thanks Jana for invitation on this forum :lol:
Mojito
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23
Bydlisko: Torun, Poland

Re: Kólia krátkosrstá / Collie Smooth (FCI)

Poslaťod Dazzling » Ned 09.01.2011 16:34

Hello Justyna and Mojito :ahoj:

semi - no, praveze kus skomplikovalo, len ja som nevedela, ze uz na tom zacala pracovat, uz je to ok
postoj musime nafotit, len ked bude teraz sama plackanica :ach:, musim jej aktualizovat fotky na terajsie dospelacke
Ale Asterka je na tej fotke nadherna, ona hladi krasne zasnene (ako buduca mamina) a Niko ako plny ocakavania :heh:
ObrázokObrázok
Dazzling
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 801
Bydlisko: Košice-okolie

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI