Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Ned 01.03.2015 8:18

Tvrdo na tom pracujem :heh: Aj chlap mi povedal, ze nevie co som s nim porobila, ale uz sa zan tak nehanbi :haha: Dnes pokracujeme :rocky:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod katkariinka » Ned 01.03.2015 9:18

Nechces jedneho satana na prevychovu?
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod hruska » Ned 01.03.2015 10:46

Mne to pripomina foxinku a jej zaciatky, ajj preto som hned vravela, ze vy to date. Tesim sa s tebou.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod Lindchen » Ned 01.03.2015 11:40

pigie píše:Tvrdo na tom pracujem :heh: Aj chlap mi povedal, ze nevie co som s nim porobila, ale uz sa zan tak nehanbi :haha: Dnes pokracujeme :rocky:

Že nehanbí :heh: . Mu dám, hanbiť sa takého krásneho labutiaka :jazyk: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Ned 01.03.2015 16:32

No, za toho sa hanbim aj ja este obcas. Na zaciatku som sa hanbila furt, jak cosi take som mohla dovliect domov :haha:
Ale to je jedno, vystava prebehla celkom v pohode. Priebeh zdesenia labutienky mal gausovu krivku. Jezis, pes pes, pusti ma za nim, pisk! Parada, budeme sa hrat a dalsi, vacsi, neva, davaj, ideme za nim! Aha dalsi, kua, dalsi, kurwa to co je? Chvost uz z chrbata presiel do pozicie, som pri patach :haha: Kurna, kde pozriet, jezisi, pozor, pes, kua, dalsi, ne, ne, uz sa nechcem hrat, chcem prezit! Boze, nie, nie, nie, nechcem ist okolo tych psov, ale ty ides, idem aj ja, ale idem ti za patami, kurna, tam su psi za mnou, ja pojdem radsej pred tebou, kurna aj tam su psi, dobre ja radsej pojdem tu vedla teba, tu je bezpecno z jednej strany aspon. Pes, pes, pes, vsade pes, hmm, pes, pes. Furt pes, hmm, ide pes okolo, cucha ma, nemam uz sil na paniku. Aj ja si teda cuchnem, prezil som. Prejdem uz aj doge pod bruchom, mne je to jedno. Jediny ciel je prezit. Hmm, a este ochcat stromy. Psi, psi, psi, kurna tma a nohy a psi. Je mi to jedno, idem, mozno mam aj zavrete oci, preco mi sakra vcera ostrihala zas tu ofinu? Nemusel som to aspon vidiet kadial idem. Prezil som, aj som preskakal pred predne laby x obrovskym psom, lebo nedalo sa inak. Som hrdina, prezivam, som hrdina vlastne. Ja vlastne mozem tych psov aj cuchat, hlavne, ked sa nekukaju :haha: Nie, uz nebudem robit uskoky, sa neoplati, len zastanem a necham sa ocuchat a potom rychlo si cuchnem aj ja. Je to vlastne dobre, nikto mi nic nerobi a cucham, skvele vlastne, ideme aj za hentym psom? Parada, aj za tymto by sme sli? Aha tam je este jeden, dobehnime ho!!!!
Myslim, ze si pri labuti raz vystrelim mozog :prd:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod akuk » Ned 01.03.2015 16:39

:haha: :jop:
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1054

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod Snezienka123 » Ned 01.03.2015 18:51

Mal náročný a vyčerpávajúci deň...ale prežil :jop: :aaa:
Super pokroky si s ním dosiahla od kedy ho máš :yes:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod Elska » Ned 01.03.2015 20:01

Pigie, zacni pisat o nom knihu, zaklad mas dobry. Ako napr. Ja a chocholac a pod... budem prva, co si ju kupi :lol: Inac, tiez som vôbec nepochybovala, ze z neho urobis skveleho psika :yes:
Elska
Šteniatko
 
Príspevky: 90

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Ned 01.03.2015 21:30

No, to dufam, ze nie. Na knihu to fakt nie je :heh: A hlavne dufam, ze bude lip a lip, ma potesil chlap, sa ponukol na vystave, ze mi ho postrazi (a ked som sa po chvili vratila, tak mi oznamil, ze ten pes na neho uplne sere a ze som jeho stredobodom vesmiru a nech sa mi neopovazi nieco stat, lebo toto mat na krku nechce). Akoze vzdy to bude labut, to je jasne, necakala som naozaj hrdinu, ale... No proste vculeky som to ochotna akceptovat - je to labut :joint: Dnes ho zase prehnali, tu u nas to bude mat tazke, chvalabohu neuteka uz neverim v boha, snazi sa dostat ku mne, ked ma vidi cupnut, tak sa snazi dobehnut ku mne.
A zla kvalita, velmo zla, ale moj kocuropes - pred 2 mesiacmi by to ani do huby nevzal, lebo by ho to urcite buchlo a bolelo by to :heh:

Jo a odkedy nekurime je to strasne pritulne :haha:
A dakujem za prejavenu doveru, ale on nie je normalny pes, ani nikdy nebude, ale zvyka si :haha: Nic ine mu neostava :angel:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod lila.claire » Ned 01.03.2015 21:35

ja by som ti strčila Lilu na 10 minút... už by si nepovedala krivého slova na tvojho psa :haha:
It´s not a bug; it´s a feature.
lila.claire
Big Dog
 
Príspevky: 1256
Bydlisko: Košice

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Ned 01.03.2015 21:37

Verim... Fakt verim :heh: Viem si predstavit horsie, naozaj :heh:
Mimochodom ulava uviazat psa pri kruhu o batoh a mat vystarano, ze neodide :haha:
Edit: Az teraz mi dochadza, ze vystavu v podstate zvladol bez jedineho uskrtenia sa na voditku, ci jedineho zapretia sa, ze nejdem , bojim :oo: Ale aj tak je to blb :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod lila.claire » Ned 01.03.2015 21:50

pigie píše:ulava uviazat psa pri kruhu o batoh a mat vystarano, ze neodide :haha:
akože neodíde lebo poslúcha, alebo neodíde lebo nepotiahne batoh? :lol: na to druhé sa NEDÁ spoľahnúť :ha:
It´s not a bug; it´s a feature.
lila.claire
Big Dog
 
Príspevky: 1256
Bydlisko: Košice

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Ned 01.03.2015 21:55

Skor som mala na mysli, ze mam ruky volne na fotenie, ale nemusim ani po ocku kukat na psa. Lebo Huga som davala do odkladacky, ale proste oko tym padom vzdy muselo byt na nom, keby cosi... Jeho uviazat o fotobatoh by malo nulovy efekt :heh: Tuto to plnilo funkciu poistky a dobru :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod Margita » Ned 01.03.2015 21:58

pigie, a ono to nevydava ziaden zvuk?ci ten je vo videu vypnuty?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Ned 01.03.2015 21:59

Tichy jak pena :ha: Ale aj zvuk bol vypnuty na mobile, ale nie, nevrci ani nic. Lubim ho, bo keby to vrieskalo (vrcalo), tak to s nim nerobim :ha: A jaky kill ma :heh: Skoda, ze ten tam nie je
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI