chvostik

Konkrétne triky a ich nácvik

chvostik

Poslaťod p0casie » Sob 06.02.2010 13:20

Na vsetkych videach co pozeram o DD alebo o hocijakych trikoch sa mi najviac paci ten chvostik ako nim psiky kyvaju a vidno ze sa tesia velmi.
Mojho maleho ucim nejake triky, nieco uz vie, ale DD sa to este neda nazvat :lol:
No najviac ma trapi to, ze on nekruti chvostikom. Ako on sa nebavi? netesi sa z toho? ja neviem :ua:
Niekedy sa mu fakt nechce a inokedy urobi vsetko co chcem a vieme sa aj niekolko minut takto "hrat" a chce sa mu. Ale nekruti chvostikoooom :( Preco? :ua:
p0casie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 202
Bydlisko: Košice

Re: chvostik

Poslaťod Wickyy & Classy » Sob 06.02.2010 19:04

máš šteniatko maltezáka...je prirodzené, že nevie ovládať ešte svoj chvostík. Naša fenka NO si ho prezerala a skúmala až do svojich 4 mesiacov a až potom začala komunikovať aj s jeho pomocou :no: .
Navyše, teda nie som si itá, ale nemá náhodou kupírovaný, ten chvosík???
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: chvostik

Poslaťod p0casie » Ned 07.02.2010 9:35

aha, no tak dufam ze casom sa bude tesit aj chvostikom, heh...lebo niekedy vidim ze sa tesi a kruti s nim jak blazon to hej...len ked cvicime tak maaaaaloco zakruti :)
a kupirovany nema :smile:
p0casie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 202
Bydlisko: Košice

Re: chvostik

Poslaťod Kikz » Ned 07.02.2010 9:38

p0casie môj tiež niekedy krúti, niekedy nie. A niekedy s ním zakrúti v tom momente, keď ho pochváim a dám maškrtu :lol:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: chvostik

Poslaťod Wickyy & Classy » Ned 07.02.2010 17:58

hej, hlavne to chce čas :no: . Moja tiež nekrúti nonstop chvostom, teda skôrsi to ani nevšímam :hi: . Ale zatiaľ sa len spoznávate, časom sa to samo vyvinie, že čo sa lúbi a čo nie. Základ je, že akákoľvek činnosť s tebou je zábava, a to ti psík pochopí veľmi rýchlo.
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: chvostik

Poslaťod Kikz » Ned 07.02.2010 18:02

:pac: :heh: tipický príklad krutenia chvosta ja mam tu v tomto videu: http://www.youtube.com/watch?v=N1sJmOZ--qs pretoč si to presne na jednu minutu, tam kde sme trenovali kríženie labiek- kym som mmu davala povely, nekyval chvostikom vobec, ako nahle mu dam maškrtu, až vtedy začne vrtieť :heh:

Ináč ako, myslim že nekrútenie chvostom nieje až tak zlé, najviac ma vie doraziť pri podávaní zadných labiek, ked sa Cori niekedy tvári, akoby bol utýraný k smrti, proste sklonená hlava, smútok v očiak, no akoby som ho bila :heh: :pac:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: chvostik

Poslaťod Wickyy & Classy » Ned 07.02.2010 18:04

to je super, a neodkrútil si ten chvost ešte náhodou :heh:
ten výraz poznám, moja sa tak tiež niekedy tvári :pac:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: chvostik

Poslaťod Kikz » Ned 07.02.2010 18:07

:lol: tie psy sú ozaj zvláštne.
Beriem to tak, že môj C. nekrúti chvostom ani vtedy, keď papká niečo dobrého a predsa je určite rád :lol: :heh:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: chvostik

Poslaťod Wickyy & Classy » Ned 07.02.2010 18:10

:heh: :heh: :heh:
neviem, čo ti mám na to povedať, asi len toľko, že etológiu sa mi tu nechce rozoberať :ha: , ale nič v zlom :no:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: chvostik

Poslaťod Kikz » Ned 07.02.2010 18:11

ja ti ani nevravím, že máš :aaa: :heh: :heh:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: chvostik

Poslaťod Wickyy & Classy » Ned 07.02.2010 18:21

:heh: nie, ja len že napr.: ani moja nevrtí chvostom, keď žere, dokonca ani keď sa jej prhovorím. Ona reaguje iba na príchody a zoznamovanie :pac: :ha:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: chvostik

Poslaťod Kikz » Ned 07.02.2010 18:27

Offtopic: Môj pri príchode len podskakuje nahlas dychčí a lieta dokola, ani vtedy som si nevšimla, žeby kýval chvostom. :no:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: chvostik

Poslaťod Wickyy & Classy » Ned 07.02.2010 18:30

Offtopic: a fakt si ho neodkrútil? :heh: , to je podozrivé :heh: :ach:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: chvostik

Poslaťod Kikz » Ned 07.02.2010 18:34

Offtopic: Čoo? Akoo? :heh: Nie zatial, či čo? :pac: Bože ale som chápavá :ach: :hi:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: chvostik

Poslaťod Wickyy & Classy » Ned 07.02.2010 18:41

Offtopic: :heh: , no ja len, že mi nejde do hlavy, e BOC si nejde odkrútiť chvost, ak sa k nej niekto iný priblíži, nie to ešte prihoorí :heh: .
Sme asi moc OT :ha:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841


Späť na Triky