triky dogdancingu

Konkrétne triky a ich nácvik

Re: triky dogdancingu

Poslaťod stano269 » Sob 25.10.2014 10:52

a keby si ho nejak nalákala aby vyskočil čo najvyššie na teba a až potom sa otočil?
ja som mojich učil tak že najprv nech sa omna oprú a z opierania som im dával otočky a ked to chápali som ich lákal s hračkou/pamlskom aby aj vyskočili a nie len aby sa opreli a potom otočili.. a po pár skokoch to pochopili..
stano269
Big Dog
 
Príspevky: 1241

Re: triky dogdancingu

Poslaťod renqa » Sob 25.10.2014 16:06

stano69 - ďakujem za radu, dnes som to skúšala všelijak. akože oni vyskočia ale potom sa len otočia a koniec.
asi sú to fakt trdlá alebo už neviem. :pac: :heh:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: triky dogdancingu

Poslaťod aNeMiC » Sob 22.11.2014 22:35

- základy : sadni, ľahni, zostaň, ku mne
- triky so skokmi : preskok cez nohu (rátam aj píšťalu, no i lýtko); preskok cez ruky (s obehnutím chrbta); skok skrz ruky, keď z ních spravím obruč; skok skrz nohu, keď z nej spravím obruč, preskok cez stehno
- práca s labkami : podávanie labiek, give me five - plácneme si, prekládanie paciek, vykladane paciek na moje kolená (podľa povelov "ľavá" a "pravá", čiže aj rozpoznávanie ľavej a pravej packy), hanbi sa (dá si na oči packu), vykladanie paciek na moje členky (topánky) + spolu kráčame, krívanie
- práca s inými predmetmi : pivot, skok cez obruč, objatie nejakej tyčky
- triky, pri ktorých sa ma dotýka : výskok do náruče (porušený, musíme preučiť), objatie nohy, oprenie o moju ruku, odraz od tela, pokračovanie triku "oprenie" - fenka si dá hlavu pod moju ruku (môj avatar) a kuká sa na mňa, pusinka, "Stehná" výskok na stehna - potrebovali sme pri učení odrazov od tela ... a zafixovala si to
- ostatné triky - obcúvanie, obiehanie, slalom (pospiatku aj dopredu), osmička medzi nohami, nacúvanie medzi nohy, plazenie na povel, štekanie, cúvaj, lie down - OB lahni, oprie sa mi o boky a "tancujeme spolu" - náš prvý trik, "vražda" - mŕtvola
- agility (zahŕňa sa áčko, hop, tunel,...)
- aport

Určite som na mnoho zabudla :ha: Človek si nespomenie, keď potrebuje ... musela by som byť pri fenke a robiť ich, aby som si spomenula... :ha:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: triky dogdancingu

Poslaťod Soni a Ivka » Uto 27.10.2015 21:39

Ahojte :) prosím poslali by ste mi nejaké linky na videá , návody na obcúvanie okolo mňa. Chcem naučiť slalom dozadu a vraj sa to učí cez obcúvanie ale nemôžem nájsť žiadné návody
Soni a Ivka
Snoopy
 
Príspevky: 103

Predchádzajúci

Späť na Triky