"Zakry sa"

Konkrétne triky a ich nácvik

"Zakry sa"

Poslaťod NoRa » Štv 26.01.2012 20:33

Chcem sa spýtať, ako ste svojho hava naučili tento trik, "zakry sa"? Respektíve ako dlho vám to trvalo? Ja to moju Sally chcem naučiť, samozrejme vie už lahnúť, aj držať, aj "válať sudy". Ale vždy keď jej dám povel na sudy, tak deku pustí a len sa prevalí :nwm: Takže sa nezakryje,,, potom len pozerá na mňa smutne ako puk, prečo som jej nedala odmenu, keď spravila čo som jej povedala. Neviem ako jej to správne vysvetliť, aby vedela, čo od nej chcem. Máte nejaké rady? :)

A ospravedlňujem sa, ak to už bolo niekde popísané, ale v celom fóre mi to nenašlo :nwm:
Naposledy upravil NoRa dňa Štv 26.01.2012 22:35, celkovo upravené 1
NoRa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: "Zakri sa"

Poslaťod wer » Štv 26.01.2012 22:18

Offtopic: pardon, kole mi to oci - vybrane slova po R
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: "Zakry sa"

Poslaťod NoRa » Štv 26.01.2012 22:37

Offtopic: Lepšie? :au:
NoRa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: "Zakry sa"

Poslaťod wer » Štv 26.01.2012 22:39

Offtopic: :jop:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: "Zakry sa"

Poslaťod wewerica » Pia 27.01.2012 15:54

Ja napr. som učila úplne iným spôsobom, vlastným...Montyho som dala ľahnúť na deku a cez prednú jednu packu som mu dala roh deky, a dala som mu povel kotúl a tak sa vlastne pekne zabalil do deky. Toto som opakovala XY krát. Neskôr začal Monty už sám chápať že vlastne deka má ,,ísť" s ním. Postupom času začal deku sám do papule chytať, najprv som mu to podávala a potom si už sám bral roh deky. :smile:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: "Zakry sa"

Poslaťod NoRa » Sob 28.01.2012 8:34

Jej sa podarí niekedy zakryť sa, keď si zamotá labky nechtiac do deky. Premýšľala som, či to odmeňovať, či potom bude vedieť, že najlepšie to ide zahryznutím sa do deky a bude to tak časom robiť. Vyskúšam to teda tak, ďakujem :)
NoRa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: "Zakry sa"

Poslaťod Niqi & Kora » Pon 13.02.2012 2:02

Ja som Koru naucila tak,ze najprv som ju naucila prekotulat. Lezat na deke -pri okraji(zeby sa mala do coho zakotulat).Tiez mi na zaciatku chytila perinu a pocas kotulania ju pustala, tak som precvicovala zdvihanie konceka deky a drzanie. Vzdy lezala tak aby mala okraj-roh deky ''po ruke'' :lol: Najprv som sa s nou ponatahovala s okrajom deky,zeby som vzbudila jej zaujem o to aby ho dvihala. Na povel ''zdvihni to'' chytila okraj -najprv som jej podavala a ptom ona sama bez pomoci. Pomohla som si klikerom a predlzovala som dobu drzania deky. Ked sa prekotulala s dekou v papulke vychvalila a vysalila som sa s nou :smile: roztomily trik
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: "Zakry sa"

Poslaťod hewča » Uto 06.03.2012 13:32

povel ľahni-> potom jej podam roh deky ->povel drž-> a bang (valanie sudov)

Offtopic: roh jej musim podavat stale, ale ako nahle ho ma v papulke tak okamzite sa "zabali" :lol:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: "Zakry sa"

Poslaťod Niqi & Kora » Uto 06.03.2012 13:55

no my ked vyjdeme z cviku tak tiez jej musim ukazat na roh deky, musim si zaznamenat triky ake vie na nejaky papier, lebo uz som aj zabudla co som ju ucila pred rokom :lol:
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494


Späť na Triky