Crufts 2012

Tréningy a akcie týkajúce sa dogdancingu

Re: Crufts 2012

Poslaťod Catqa » Sob 10.03.2012 18:49

Totalne ma stve, ze zrovna v hodine, kedy to zacinalo som odchadzala z domu. Videla som len polovicu tej cestovatelskej choreo a fakt som sa usmievala, pacilo sa mi to :smile: Napad otrepany, ale pamatam si zaciatok- pozeranie do mapy, to bolo fakt podarene. Uplne take sympaticke to bolo, usmevne, mile, vesele :smile:
Nech uz zavesia cely ten zaznam, zas budem mat co robit do rana. Fakt sa na to tesiiiim!
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Crufts 2012

Poslaťod kikula22 » Sob 10.03.2012 18:57

Aj ja čakám na záznamy či už dogdancingu alebo agility nech mám čo po večeroch pozerať :smile: Tento raz som nebola doma aboslutne, takže som nestíhala pozerať nič :lol:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Crufts 2012

Poslaťod Haleth » Sob 10.03.2012 18:59

Offtopic: Báj d véj v largoch zvíťazila Hela :smile:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Crufts 2012

Poslaťod mishell » Sob 10.03.2012 19:00

agility sa oplati pozriet, Helena vyhrala finále, porazila svetoveho sampiona :winner:
mishell
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 294
Bydlisko: Poprad-Tatry

Re: Crufts 2012

Poslaťod kellee » Sob 10.03.2012 20:17

ja som hcela vidiet toho kerna ale neviem ho najst nikde
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Crufts 2012

Poslaťod Sabča » Sob 10.03.2012 23:24

No..ked som si to tu precitala, bola som veeelmi potesena ze som dnesny krasny den stravila so psom v prirode namiesto za PC. Povodne som si chcela pozriet len Vandu a Helu, ale nakoniec mi to samozrejme nedalo a pozrela som si to cele :lol: .

Belgium - Zostava postavena na cvikoch na zadnych a krivani. Neprekvapilo to narocnostou prvkou a ani nicim originalnym, napriekr tomu to ale bola pekna, mila a pozeratelna zostava.

Norway - WTF? :oo: Tanecna pesnicka, ktora tento team uplne, ale ze uplne prevalcovala. keby aspon ten pes pracoval rychlejsie ... Ani som to nedopozerala do konca.

Wales - obdobna zostava k tej blegickej, akurat ze o nieco horsia. No a pes stale iba robil tocky :ach:

Netherlands - velmi sucitila som so psovodkou, ked jej tam ta selticka zacala ziapat este pred zaciatkom zostavy, radsej som to ani nepozerala dalej :ua:

Switzerland - Skoda stekania a toho, ze jej pes vyrazil pri preskakovani dazdnik z ruky ( :lol: ale silno mi to pripomina Avaska). Napriek tomu, ze to bola zostava dynamicka, nijako zvlastne nezaujala a na moj vkus tam mala prilis vela obiehania na dialku (aj ked tento cvik ma ten pes luxusny!).

Denmark - Nudaaaa.Preskakujem.

Australia - Tiez nicim neprekvapili a otrepana tema, to ano. Ale pacila sa mi nestekajuca selticka a kraaasne chodila pri nohe :hi: .

Scottland - to som videla uz vcera a celkom sa mi ta zostava pozdavala, beardedky v DD su podla mna uplne ze super :smile: .

Nemecko - ano, DD sa da robit s akymkolvek psom ... ale ocakavala by som aspon aky taky prejav. :ua:

South Africa - Fasa kostym a rekvizity :haha: Pes skvely, ale ked som raz drevo, nevyberiem si tanecnu pesnicku, kde to vynikne este viac, ne? :ach: Ale ved ste to uz spominali ...

Sweden - Sa vsetci s tymi mapami, kufrikmi a cestovatelskymi zostavami dohodli, ci co? :ach:

England - jezis, to som tiez videla vcera, vobec ma to nebavilo. Zasa klasika - kovbojsky klobuk, zbran a ...? :nwm:

Czech rep. - Jeeej. Pacilo sa mi to. Fakt skoda toho motania sa v jednom rohu a v podstate len jedneho cviku na dialku. Scenka s putami ale bola super :heh:

France - odmietam taketo typy zostava podporovat uz len tym, ze by som cih pozerala :ach: . To nie je DD.

Slovak rep. - Pekne, mile, velmi pozeratelne. Ziadne extra prekvapenia, napriek tomu sa mi to velmi pacilo.

No, ku konecny vysledkom sa radsej nevyjadrujem :ach: . Sklamana som bola velmi minuly rok, som aj teraz. Mna oslovila Vanda, Hela, Belgicanka a Skotka Toho Francuza, ktorehoo meno nikdy neviem, ako sa spravne spelluje :lol: , by som najradsej diskvalifikovala :au: :ach: . Otras. A ze Majster Europy...

Celkovo ma tez zarazila uroven, na takej vrcholovej sutazi by som vo vseobecnosti cakala napaditejsie zostavy, vela z nich podla mna na Crufta nepatrilo. Jo a dost ma prekvapilo, ze dost vela zo psov, co startovali na Crufte stekali ....
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Crufts 2012

Poslaťod Silvuch » Ned 11.03.2012 8:29

sabca dik za zoznam .. tu je videjko pre lenivych
http://www.youtube.com/watch?v=Ecq_71rymGc
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Crufts 2012

Poslaťod Haleth » Ned 11.03.2012 12:07

Tá Južná Afrika, to čo bolo ?? :heh: Ten kostým bol šialený a keď už sa do toho tetuška navlečie, mohla by si aspoň pazuchy oholiť :joint: A ten pes mi silno pripomínal Lyku - polovica vecí ani neviem, či tak mala byť, či sa jej proste nepokúšal iba vyšklbať tie pierka z kostýmu...
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Crufts 2012

Poslaťod wewerica » Ned 11.03.2012 16:33

Sabča prečo by si toho Francúza diskvalifikovala? mne sa tá zostava celkom páčila. Pes pekne reagoval. Tak isto sa mi veľmi páčila aj rôznorodosť plemien :jop: ten staffodík nemal chybu! :jop: Celkovo ja niesom kritická zostavy sa mi páčili, niektoré boli trochu nudnejšie, otrepanejšie ale celkom dobré pocity :jop:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Crufts 2012

Poslaťod Sabča » Ned 11.03.2012 16:51

vavrena píše:A Thiery, cruftový víťaz, nečakala som nič nové, ani nič iné ako obiehanie rekvizít na 599 spôsobov a ani nič iné som nevidela. Čo robil v dogdancingu ten agility slalom s dvomi stĺpami, to mi je záhadou amyslím si, že je najvyšší čas pre Paws n Music, aby zaviedli pravidlo o objeme a počte rekvizít :ach:

monika+Dream+Arsi píše:francuz ma uz nudi tou istou choreo.


Proste mi uz cely Thiery lezie krkom a neskutocne ma stve, ze mu to rozhodcovia kvituju, dostava sa tak daleko a este aj vyhrava na vrhcolovych sutaziach, kde predviedol nejake pseudo-agilitne vystupenie :ach: .
A to, ze pes pekne reaguje a pracuje, by na takejto sutazi uz snad malo byt samozrejmostou.
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Crufts 2012

Poslaťod tera » Ned 11.03.2012 18:28

Haleth píše:Tá Južná Afrika, to čo bolo ?? :heh: Ten kostým bol šialený a keď už sa do toho tetuška navlečie, mohla by si aspoň pazuchy oholiť :joint: A ten pes mi silno pripomínal Lyku - polovica vecí ani neviem, či tak mala byť, či sa jej proste nepokúšal iba vyšklbať tie pierka z kostýmu...


akurát som si pozrela tetu :prd: tam poskakovala jak kozliatko :lol:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Crufts 2012

Poslaťod Fly Bubble » Ned 11.03.2012 19:50

Kokšo :haha: Tá Južná Afrika :prd: :prd:
Fly Bubble
Hafan
 
Príspevky: 632
Bydlisko: Slovensko

Re: Crufts 2012

Poslaťod hruska » Ned 11.03.2012 20:05

ja sa priznavam, ze nejak neviem ocenit dogdancing :hi: takze komentujem iba "australsku" selticku, neskutocnu chodzu mala :heh:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Crufts 2012

Poslaťod Lucy » Ned 11.03.2012 21:31

Offtopic: podla mna je dog dancing pomerne nudny a nezazivny sport, clovek sa na tom obcas aj namaka,ale pozerat sa dokazem celu zostavu na malokoho
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Crufts 2012

Poslaťod vavrena » Ned 11.03.2012 22:12

Lucy, a agility, flyball alebo obedience, či frisbee vieš koľko pozerať? :joint:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tréningy a akcie