Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Tréningy a akcie týkajúce sa dogdancingu

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod Lucy » Ned 29.01.2012 14:04

Offtopic: nejde o kvantitu,ale kvalitu :lol:

Lulu, ty nebud smutna podla mna ste sa s Angie posunuli vpred a na to,ze tancujete tak kratko a nie je to vasa primarna napln, tak super :jop:

Ja som zasa nabudena (zo skusok- wendy C1 a D1 na V a jozo D1 na V) a uz sliedim,ze kam pojdeme najblizsie +mam po dlhej dobe plno novych napadov a vizii :heh: uvidim do kedy, cestou domov som vymyslela Wende zostavu do langenwangu , proste plodny vikend.
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod Wickyy & Classy » Ned 29.01.2012 14:17

jo a mimochodom...ako to dopadlo? Stále čakám, že tu sem niekto hodí niečo. Dostali sa ku mne jedine výsledky z pokročilých a niečo z videa. Takže moc moc GRATULUJEM :smile: :jop: . A čo začiatočníci?
Inak Saši, pekne to bolo zorganizované. Škoda, že som nemohla až dokonca. Vyprávala si statočne, pri skúškach som sa miestami bavila a smiala :lol: , ale naozaj ti to kvitujem! :poklona:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod vavrena » Ned 29.01.2012 15:06

Dík, a teda, no, šlo zo mňa, čo mi práve napadlo, nie vždy zrovna to pravé :heh: . najväčší bonus bol, keď mi ktosi úplne na konci po našej dekorácii, akurát keď Monika dotancovala, povedal: "Môžete rozprávať niečo ešte štvrťhodinku? Nemáme tu moderátora..." a tak som tliachala dve na tri, všetci dogdanceri už zbalení, moje psy príliš mŕtve na to, aby som ich len tak zrazu vytiahla na ukážky na plochu... najhoršie bolo, že ľudia z tej preplnenej haly sa mňa fakt dívali a počúvali, čo rozprávam :pac:

Dopadlo to tak, že vyhrala Terka Balušíková s Aronom, čo tancovali na Co takhle dát si špenát, druhá Peťa s Baxym a tretia Tera a Toby .. v pokročilých poradie Monika, Janka, Aďa.
Naposledy upravil vavrena dňa Str 01.02.2012 14:29, celkovo upravené 1
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod Monika & Parsonky » Ned 29.01.2012 15:33

Prosím vás, mala tam Ter aj ten špenát? Ja som s ňou nebola a hrozne ho zháňala a nemohla ho zohnať. :D
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod Rehssi » Ned 29.01.2012 17:39

blahoželám víťazom a vlastne všetkým :lol: Ja som včera musela ostať doma, celý deň mi bolo úplne mizerne :blee: Moc ma mrzí tá slabá účasť :nono: Ešte pred pár dňami som sa vytešovala, že som neprihlásila pudlíka ako som pôvodne plánovala, pretože ledva chodí a musela by som ho odhlasovať. No a nakoniec som nešla ani ja sama :pac: . Ešte, že Lotyna nevie o čo prišla, asi by sa ponúkla na adopciu :heh:
Nepomohlo by trošku predimenzovať štartovku? vždy sa nájde niekto, kto proste nemôže prísť.

Dúfam, že som tu neprehliadla link na prvé videá: http://www.youtube.com/user/dogdancingSK
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod tera » Ned 29.01.2012 20:14

Monatko288 píše:Prosím vás, mala tam Ter aj ten špenát? Ja som s ňou nebola a hrozne ho zháňala a nemohla ho zohnať. :D

mala :lol: strašne zlatý bol Aron

ja som bola taká rada, že som nevyhrala (vážne), lebo pes by mi to druhý krát už vôbec neodtancoval :ach:
a teším sa na videá, teraz pozerám Monikine, ale video je spomalené-voči hudbe a ptm hudbe nejde vôbec :ua:

EDIT: vavrena, prosím ťa, ako dopadla tá súťaž DD in the city? kto vyhral? :smile:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod lulu939075 » Ned 29.01.2012 20:35

ja som bola tiež veeelmi spokojná, súťaž sa nám podla mna vydarila. Na to že pes mi večšinou odmietne spolupracovať na koberci, no paráda. Ale aj tak sa neviem dočkať súťaží vonku. A tiež ma zaujíma ako dopalda DD in te city :lol:
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1586
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod moschino » Ned 29.01.2012 21:24

Nám sa tiež veľmi páčilo :jop: Pekná akcia, skvelá organizácia, na dobrom mieste, na poschodí nebolo tak rušno ako všade inde. Pre nás bol koberec úplne ok, peso ma dokonca prekvapil, ako krásne sa sústredil na skúške, až som to nečakala :oo: :aaa: síce sme ju nespravili :hi: ale to je druhá vec (už po druhýkrát z dôvodu, že som nepočítala :hi: :au: ). Na súťaži bolo už sústredenie preč, ale aj tak sa nám podarilo nejakým šťastím umiestniť. Určite skvelá skúsenosť a pre mňa aj nakopnutie ku predu :smile:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod lulu939075 » Ned 29.01.2012 23:11

Moschino : nabudúce nám musíš urobiť socializáciu ako bosorka, bola si asi po dvoch rokoch prvá osoba ktorej sa Angienka fakt bála a bola sa ochotná brániť :lol: Som bola šokovaná, ale zase dalšia super socializácia pre nás, alias Angie a zoznámenie z Bosorkou :lol:
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1586
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod moschino » Pon 30.01.2012 6:54

Offtopic: noo, byt ozajstnou bosorkou, tak vas necham na pokoji, sadnem na metlu a odletim :joint:
Ale bola zlataaa :lol:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod Akami » Pon 30.01.2012 10:41

Catqa píše:Ala zlozila skusku Freestyle na Vybornu, napriek tomu starsne stresu, za ktory by si zasluzila kopanec do zadku :lol:
Offtopic: Ja ti dám kopanec! Veď počkaj! Takto sa správa ku starým osobám?! :jazyk:
A hej zložila. Aj keď netuším ani ako :lol: Verte či nie, môj mozog väčšinu vymazal. Fakt že som stresovala strašne, myslím že to bolo znať aj na diaľku. Spomínam si že som prišla, rozklepala sa a dosť. pes bol zmätený, veď som ho úplne miatla nejasnými povelmy a tak, kde som mala som nepočítala a väčšinu proste zvládla Bree všetko sama. Som na ňu hrdá :yes: Až v noci ma napríklad napadlo aké blbiny som robila. Ja som na ňu tlieskala napríklad. Na čo?! Nikdy netlieskam, ako ma to len mohlo napadnúť? No proste des :pac: Ale som tak rada že som to dala. Viem že pre ostrielaných dogdancerov to je smiešne ale ja sa vytešujem už tretí deň doma :jupi:

Tiež chcem poďakovať organizátorom. Fakt skvelá práca. Super atmosféra, cítila som sa príjemne, po mojej skúške som si to vyslovene užívala. Som rada že som sa nechala ukecať a rada prídem zas niekam kde to budú organizovať rovnakí ľudkovia :smile:
Offtopic: mimochodom bosorky... Manžel mi spomínal ako prešli dve s metlami okolo neho a on kamarátke povedal "To je nápad! Na čo platiť parkovné?!" :ha:
Akami
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1464
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod Fly Bubble » Pon 30.01.2012 17:54

tera píše: teraz pozerám Monikine, ale video je spomalené-voči hudbe a ptm hudbe nejde vôbec :ua:


Ani mne neišlo Monikiné :nwm:
Fly Bubble
Hafan
 
Príspevky: 632
Bydlisko: Slovensko

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod tera » Pon 30.01.2012 18:48

už ide :yes:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod Fly Bubble » Ned 15.04.2012 10:04

Sú aj videá zo skúšok?
Fly Bubble
Hafan
 
Príspevky: 632
Bydlisko: Slovensko

Re: Dogdance Winter Show, 28.1.2012, Trenčín

Poslaťod kenny » Ned 15.04.2012 12:58

no mne už dávnejšie sľúbili, že moje uverejnia a stále nič...videá sú, len ich nikto nemá čas nahrať
kenny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Moravské Lieskové

Predchádzajúci

Späť na Tréningy a akcie