Lučenec

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Re: Lučenec

Poslaťod aliii » Uto 02.11.2010 13:19

Denny:no jasnéé že sme boli :aaa: ..už 2x..a dnes som bola stutym..vis ako skááčee.... :haha:
Mart.ina:máme tam tie budy...bude sa to skladať..ale len na jar...cez zimu asi trnovať nebudeme..iba občas takže to niekde zatial strčíme... :no:
ZdenulkaM:trepať to toľkú dialku domov :ach: ?
Chovateľská stanica afrických bielobruchých ježkov Little Paws .
http://littlepawss.weebly.com/
aliii
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 228
Bydlisko: Lučenec

Re: Lučenec

Poslaťod DeNnY » Str 17.11.2010 11:21

hmm..teoreticky by sme si to mohli zacat skladat do jednej budy co tam maju ale museli by sme sa ichspytat ze ci si mozme spravit kluce..museli by sme si nosit dake kladivo abo co aby sme to do tej tvrdej zeme nejak dostali...ale nebol by to zly napad dat si spravit kluce..
DeNnY
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 798
Bydlisko: Lučenec

Re: Lučenec

Poslaťod aliii » Str 17.11.2010 13:16

ale cez zimu bude zem tvrdá a zamrznutá...nebude to také jednoduché stále hore dole skladať to skor cez leto by sme to tak mohli urobiť..a teraz cez zimu nebude na uzamknutom cvičáku močiar tak cez zimu by sme mohli byt teoreticky tam..čí? :ach:
Chovateľská stanica afrických bielobruchých ježkov Little Paws .
http://littlepawss.weebly.com/
aliii
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 228
Bydlisko: Lučenec

Re: Lučenec

Poslaťod Iwka » Str 17.11.2010 14:07

alebo by ste si mohli na spodok tyciek pribit latku aspravit cosi podobne , ako ma Catqa - stacilo by skokovky len polozit
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Lučenec

Poslaťod DeNnY » Str 17.11.2010 18:47

hmm..ale nie som si ista ci by to vydrzalo lebo dennyho absolut nezaujima on len bezi a sak co ved ohnem no boze ona to napravi..takze sa bojim ze by to nanho spadlo.. :ua:
DeNnY
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 798
Bydlisko: Lučenec

Re: Lučenec

Poslaťod Iwka » Štv 18.11.2010 22:15

Ak ma pretekarske ambicie, co si myslim, ze mas, tak by bolo vhodne psa ucit na prekazky s bocnicami - bez nich su nestandardne a na pretekoch sa s nimi nestretnes. Tie , co sa upevnuju do zeme su pre ucely cvicaku nepraktickejsie.
Ja mam tiez zapichavacie, ale s tym rozdielom,ze moj pes ovlada tocenie okolo bocnic.
A urcite by sa vyriesil problem s premiestnovanim prekazok + ak by mali dostatocne dlhe nohy, mohla by si ich aj upevnit nejakym zavazim, vreckami s pieskom....
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Lučenec

Poslaťod DeNnY » Pia 19.11.2010 11:16

to je pravda bocnice by som mala nejak vyriesit.. :ua: ..pokusim sa nejak vymysliet a mozno bude potom aj menej zaujemcov o drevo a zelezo..
DeNnY
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 798
Bydlisko: Lučenec

Re: Lučenec

Poslaťod aliii » Sob 20.11.2010 17:52

Denny nehnevaj sa ale ja si myslím že by sa mala teraz viac venovať s dennym iným veciať ako točeniu okolo bočníc :ach:
Chovateľská stanica afrických bielobruchých ježkov Little Paws .
http://littlepawss.weebly.com/
aliii
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 228
Bydlisko: Lučenec

Re: Lučenec

Poslaťod DeNnY » Sob 20.11.2010 18:51

no ved ja si myslim ze to nie je taky problem nejak ich vymysliet na skocku nech si havino zvyka ze to niesu len tri tycky..
DeNnY
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 798
Bydlisko: Lučenec

Predchádzajúci

Späť na Cvičáky agility