Trenčín

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Re: Agility cvicaky

Poslaťod ajuska » Str 23.04.2008 20:03

ahoojte...chodi tu niekto na agility cvicak do trencina??vola sa tusim Excel ci tak nejak....u nas v meste sa maju robit, no dufam ze to spravia..ale ak nie chcem do trencina..mojho hava to moc bavi, zatial len na zahrade... :lol: :lol: no este sa boji ist autobusom, mame to 15 km..takze zatial tam nemozem chodit..chcem sa len tak spytat, ze ci tam niekto chodi, a ake to tam je...dakujeeem :ahoj: :ahoj: :ahoj:
ajuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Agility cvicaky

Poslaťod Lili » Str 23.04.2008 20:45

ahoj ajuska,

ja som z Trenc.Teplej a akurat dnes som isla na trening busom co siel z Dubnice :D
inak chodim tam kazdu stredu, piatok a nedelu na agility treningy, ano vola sa Excel je za mostami v TN :no:
a normalny zakladny vycvik je v ine dni a tusim doobeda, to by si si musela priamo tam pozistovat alebo niaky clenovia chodia aj na zakladny, tak ti to mozem zistit ;)
No u nas na agilitoch by si zo zaciatku aj tak mohla chodit len v nedele, bo vtedy mame treningy aj zo zaciatocnikmi :no:
a este je agility cvicak aj pod juhom v TN ;) a keby si xcela len zakladny vycvik, tak ten je aj v Dubnici ;)
kludne sa pytaj ak xces este nieco vediet :yes:
Lili
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 235
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Agility cvicaky

Poslaťod ajuska » Štv 24.04.2008 14:17

jee dakujem lili

no na zakladnu poslusnost chodim do dubnice, len v dubnici sa agility cvicak este len bude robit...asi bude az cez leto, takze som rozmyslala ze do tn zatial......a nebyva to nahodou v sobotu o 14 tej??ved na ich www sranke tam je ze soboty.. noo len musim mojho hafana naucit na bus..ty chodis s havom busom bez problemov???ako si ho to naucila???a s akym havkom tak chodiiis??? :ahoj:
ajuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Agility cvicaky

Poslaťod Lili » Štv 24.04.2008 15:30

no, na webe je to tam sice napisane, ale my sme to zmenili ;) teraz byvaju treningy stredy-piatky my o 17:30 a nedele mame so zaciatocnikmi o 14:00, no ja chodim s 2 sib.huskackami, ale ked idem sama tak bravam len starsiu, bo to by bol problem s dvomi ist busom alebo tak a len ja :D
a na bus a vlak som ich ucila od malicka, cize Kity aj Asha mi chodia tymito prostriedkami od cca 2-3mesiacov, takze pre nich pohoda :no:
ale ked tvoja mala neni na to zvyknuta , tak skor ti odporucim najskor ju zober len niekde naookolo busom alebo vlakom a musi mat samo kosik !! ;) nech si zvykne postupne, bo naozaj je to dost km ;)
a ked budete mat parkur v lete, tak to je pohodka ;) na zaciatku aj tak len budete skusat tunely a skakat najmensiu vysku skociek kvoli klbom ;)
Lili
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 235
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Agility cvicaky

Poslaťod ajuska » Str 30.04.2008 20:55

ahooojte..no dnes maame za sebou prvyy agility cvicaaak....a uspesnyyy..moj havkaac si zvykol rychlo...uz aj tunel sa jej zapacil...takze sa tesiim uz na druhyyy... :jupi:
ajuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Agility cvicaky

Poslaťod Catqa » Sob 11.10.2008 11:47

Kde presnejsie je v TN cvicak agility? :oo:
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Agility cvicaky

Poslaťod Offca » Sob 11.10.2008 12:44

Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Agility cvicaky

Poslaťod Catqa » Sob 11.10.2008 13:02

Jee ved tam chodime na cvicak :pac: len som tam este nikdy nevidela prekazky, preto ma to nenapadlo..bohuzial mame to tak, ze najpv musime zvladnut poslusnost, az potom pojdeme na agility
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Agility cvicaky

Poslaťod Offca » Sob 11.10.2008 13:08

Prekazky su skladacie, bezpečne poschovávané v búde :no:

Síce agility nerobíme, no myslím si, že nie je dôvod oddelovať jedno od druhého. Teda výcvik od agility. Práveže by vám takáto "bokovka" (agility) mohla pomôcť k lepšiemu dorozumievaniu sa. :yes:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Agility cvicaky

Poslaťod Terry » Ned 02.11.2008 12:38

ahojte,chcem sa spytat,je v TN niekde nejaky agility club???rada by som sa prihlasila s mojou bernackou,ktora ma sice este len 3 meisace,ale od noveho roku uz by sa to hadam aj dalo kedze bude mat po pol roku!:) :jop: viem ze sa nemaju zatazovat mlade psy a stenata,ale ved tam by to asi bolo vysvetlene a prisposobene veku pa ci nie?! :oo:
Terry
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 284

Re: Agility cvicaky

Poslaťod Natalia a Biff » Ned 02.11.2008 20:05

Pokojne môžeš začať trénovať agility už od malého šteniatka. Samozrejme nie úplne všetky prekážky, ale postupne. Taký tunel šteniatku nespôsobuje priveľkú záťaž a zároveň si zvyká na ostatných psíkov. Dá sa aj kladina a áčko pokiaľ sa rozložia do roviny, takže pokojne môžeš s agility začať. Držíme palce
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Agility cvicaky

Poslaťod AlicaGGG » Pon 03.11.2008 16:16

veru, kludne pridi aj teraz, cim skor tym lepsie
tu je stranka: http://www.kk-excel.sk/
ja tam chodim :lol:
my sme zatial acko mali vonku len raz, takze tak, ale kladinu vyberame dost casto teraz :no:
a teraz k nam zacali chodit aj so steniatkami, a uz trenuju tunel a 2 skocky - tycka je uplne pri zemi, ale ti hafani uz maju okolo 8 mesiacov, takze ty bi si asi este robila len tunel, teda tvoj hafan :lol:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Agility cvicaky

Poslaťod Terry » Uto 04.11.2008 18:10

noa aprosim vas kde je to v tn?? :pac:
Terry
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 284

Re: Agility cvicaky

Poslaťod Lili » Uto 04.11.2008 19:12

za mostami pri stavidlach, tam uuuplne vzadu, je tam aj normalny cvicak a potom zvlast agility, ja chodim uz dlho ;)
Lili
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 235
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: Agility cvicaky

Poslaťod Terry » Štv 06.11.2008 7:08

jj uz viem .. ja som o tom aj vedela...ale este som si to radsej upresnila..lebo kamsoka tam chodievala ale uz nechodi :lol:
Terry
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 284

Ďalší

Späť na Cvičáky agility