Brezno

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Brezno

Poslaťod Iwka » Ned 21.02.2010 17:55

Ahojte, už dlhšie sa pohrávam s myšlienkou, čo tak začať s agility v BR, keďže na Juh od Nízkych Tatier žiadny AK nenájdete. Agility Klub by bol zastrešovaný pod KK Brezno, čiže OZ by sme mali a keď by sme sa rozbehli, mali by sme menej práce s papierovačkami - prihláškou do ASKA-y . Účelom tejto témy je hlavne zistiť záujem o takúto činnosť v BR, zatiaľ viem o zhruba 5 ľuďoch, ak by sa nás zozbieralo min. 10, bolo by to super. A takisto, ideálne by bolo, keby niekto z prihlásených mal viac ako 18 rokov, prípadne vedel zabezpečiť človeka, ktorý by sa raz do týždňa obetoval a spravil dozor. Toť vsio, dúfam, že sa nás zozbiera viac a podarí sa nám do leta s agility začať.
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Agility v Brezne

Poslaťod Natalia a Biff » Pon 22.02.2010 12:59

Iwka, super, držím prsty nech sa nájdete viacerí a aby sa konečne agility poriadne rozbehlo v každom kúte na Slovensku :jop:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Agility v Brezne

Poslaťod kikula22 » Uto 23.02.2010 9:49

Ak sa nerozbehne ten agility klub v Banskej Bystrici tak môžte s nami rátať :ahoj:
Ja len dufam že s ten bystrický rozbehne ale začinam o tom pochybovať :ua: Nemame vlastne ani pozemok, trenerov, OZ , prekažky ..nič :plac:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Agility v Brezne

Poslaťod Iwka » Uto 23.02.2010 9:53

som rada, ze by si bola ochotna sa k nam pridat :) my mame zopar prekazok, sme OZ, mame pozemok, aj ked nie uplne idealny, dalo by sa nieco vymysliet. Popytaj sa este nejakych znamych, ci by nemali zaujem, nech nas je aspon 8.
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Agility v Brezne

Poslaťod kikula22 » Uto 23.02.2010 13:49

No neviem ti ja , nechcem sklamať ludí ktorý su zo Žiaru, Zvolena, Detvy. Do brezna by to mali poriadne daleko. Mam možno takí malý nápad. Ak nie tak vpohode, to je len nápad :lol: Nemohli by sme sa dako spojiť a nenašli by sme miesto ktoré je cca v strede tychto miest? To je len nápad, nezabite ma :ha:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Agility v Brezne

Poslaťod Iwka » Uto 23.02.2010 15:40

Mne by to roblem absolutne nerobilo, no len naco vymyslat, ked mame pozemok s garazou na prekazky uz na 90% zajednany... Ako kludne , ak by si chcela, by si mohla chodit k nam do BR, a ked by sa to realizovalo v BB, tak by si chodila tam :jop:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Agility v Brezne

Poslaťod kikula22 » Uto 23.02.2010 15:42

To by som bola rada :smile: Ved uvidíme
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Agility v Brezne

Poslaťod Riky » Uto 23.02.2010 17:39

Ahojte. So mnou môžete rátať. Teda, do Brezna je to kusisko, no predpoklady sú ooveľa väčšie. Navyše v Brezne máme vybavenú trénerku, tak by nám to super vyhovovalo. Nevadí, že ešte nemám havina?
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Agility v Brezne

Poslaťod Natalia a Biff » Uto 23.02.2010 17:42

a koho máte vybaveného? myslím trénerku
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Agility v Brezne

Poslaťod Riky » Uto 23.02.2010 17:53

Volá sa Lucia Havlíčková. Poznáš? Teda, napísala mi, že či mám záujem, a že tréuje aj DD, tak som jej odpísala, že potom, o rok, ked havina doveziem, že sa ozvem...
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Agility v Brezne

Poslaťod Natalia a Biff » Uto 23.02.2010 18:57

nie som si istá či ju poznám, ak chodí na preteky tak určite. poznám Adelu Havlíčkovu :smile:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Agility v Brezne

Poslaťod Iwka » Uto 23.02.2010 21:24

Nie, na preteky nechodí, agility aktívne nebehá(ešte menej, ako my), tu na fóre je to užívateľka Sacred
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Agility v Brezne

Poslaťod Riky » Štv 25.02.2010 20:32

Takže ju poznáte? To je super. Ona trénuje Tanec so psom. Myslím, že je to fajn trénerka, keď napísala. A ako to teda vizerá s tým Breznom?
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Agility v Brezne

Poslaťod Iwka » Štv 25.02.2010 21:15

Ano, pozname :) No, s Breznom to vyzera tak, ze potrebujeme este takych 2-3 ludi zohnat, aby som to mohla predlozit vedeniu...
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Agility v Brezne

Poslaťod Riky » Štv 25.02.2010 21:22

Aha.. no hádam to vyjde, keďže je to celkom sľubný nápad ... a čo takto k tomu pridať flyball? Na box by sme sa mohli poskladať(aj my by sme boli ochotní prispieť :-D) a od agility to neni až taký rozdiel.. možno by to ľudí prilákalo.. prípadne pomôcť so základnou poslušnosťou by sme asi vedeli, keby sme sa všetci poradili ..
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Ďalší

Späť na Cvičáky agility