Piešťany

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Piešťany

Poslaťod katulka253 » Uto 11.01.2011 20:29

Kto by mal zaujem o cvicisko agility? zalozme si ho v piestanoch.posting.php?mode=post&f=71#
katulka253
Okoloidúci
 
Príspevky: 12
Bydlisko: Ostrov- pri Piestanoch

Re: Agility Piestany

Poslaťod lucik » Uto 11.01.2011 21:41

založme si? máš na to pľac, prekážky a trénera? o trénerovi by som vedela, ale to ostatné :ua:
a okrem toho, v PN ľudia so psami nič okrem obrany nerobia, na to treba mať aj nejakú základňu ľudí, čo by chceli agilitiť..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Agility Piestany

Poslaťod šeltie » Uto 11.01.2011 21:52

v piestanoch uz klub existoval velmi davno v roku pana .. nevidim dovod prečo by nemohol fungovať zas :smile:
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Agility Piestany

Poslaťod lucik » Uto 11.01.2011 21:55

lebo nezáujem ľudí.. neviem, kto tu trénoval, ale ak chalan, s ktorým som sa bavila, tak hovoril, že v PN sa prestalo trénovať kvôli nezáujmu ľudí.. naozaj, tuto je to otras, čo sa aktivít so psom týka..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Agility Piestany

Poslaťod katulka253 » Str 12.01.2011 18:36

mozno vela ludi ani nevedelo ze je taky cviciak v piestanoch. a ked uz existuje taky klub tak kde su tie prekazky? ja by som to predca skusila casi sa pomenili. len neviem kde mam zacat a koho oslovit.a plac by sa nasiel ako su konickary sa opitat a na cviciaku na bodone sa skusit opitat co by povedali. neako by sme sa menili v treningoch.
katulka253
Okoloidúci
 
Príspevky: 12
Bydlisko: Ostrov- pri Piestanoch

Re: Agility Piestany

Poslaťod šeltie » Str 12.01.2011 19:39

ten klub zanikol mozno v roku 1995 ? tie prekažky už davno neexistuju ...
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Agility Piestany

Poslaťod lucik » Štv 13.01.2011 5:45

akože by sme sa nejako menili? ja teda záujem nemám, nemám psa na agility, ale tam predsa ide o trénera.. alebo máš trénerskú licenciu? a opýtať sa koníčkarov? to kde, na bodone, či na lodenici myslíš?
ak chceš zháňať ľudí, musíš mať nejaký konkrétny plán predsa.
podľa mojich info ľudia v PN záujem o prácu so psom nemajú (akúkoľvek), slabý je aj základný výcvik, nieto ešte niečo iné..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Agility Piestany

Poslaťod šeltie » Štv 13.01.2011 10:55

lucik mas odvazne tvrdenia .. agility kluby su aj nadedinach len sa treba dokopat k tomu nejaky klub založiť to je chyba ludi na slovensku každy sa len na niečo vyhovori ale všetci plaču že nie je kde trenovať ani ostatne kluby nespadli z neba ..
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Agility Piestany

Poslaťod lucik » Štv 13.01.2011 13:04

šeltie, zisťovala som si záujem o prácu so psom (nie len agi) medzi psíčkarmi tu v Piešťanoch + rozprávala som s tým chalanom, ktorý má trénerskú licenciu na agi, na tom je založený môj názor..
absolútne nemám záujem odhovárať nikoho od založenia klubu, ja budem len a len rada, ak sa začne niečo so psami robiť aj u nás, pokiaľ má niekto nejaký konkrétny plán a môžem nejako pomôcť, tak by som aj rada..
ja keď som si zisťovala istého času možnosti u nás, tak to bola len a len športová obrana.. tak som za tréningami (poľovné) cestovala a neskôr som trénovala aj sama.. keď som si aj potom hľadala parťákov na tréningy, tak nezáujem, a ak náhodou bol, tak to zostalo väčšinou pri rečiach..
takže.. neuverím, pokiaľ neuvidím.. a držím palce, aby to malo nejaký štart, lebo aj na ten štart a založenie klubu nestačí jeden nadšenec :nwm:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Agility Piestany

Poslaťod katulka253 » Štv 13.01.2011 14:53

vsetci placu ze sa nic nedeje v piestanoch agility ale nikto ani nezacne nic robyt len kecaju ze ludia nemaju zaujem. ja nemislim ze by chodili len piestanci na cviciak ale aj z okolitych deninako je orviste ,ostrov, horna streda pobedim a myslim ze by bolo dost ludi.ale musi sa to dat aj vedet o tom ze taky klub je v piestanoch.

šeltie,ty by si mala zaujem o agility cviciak? ak ano tak sa dajme do toho.. a nech sme neni len pri reciach.. akto nema zaujem nech sa do toho nestara
katulka253
Okoloidúci
 
Príspevky: 12
Bydlisko: Ostrov- pri Piestanoch

Re: Agility Piestany

Poslaťod lucik » Štv 13.01.2011 17:42

katulka, v poriadku, tak navrhni, čím začať, ak máš nejakú konkrétnu predstavu.. ja ti pomôžem s propagáciou..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Agility Piestany

Poslaťod šeltie » Štv 13.01.2011 21:24

katulka253 píše:šeltie,ty by si mala zaujem o agility cviciak? ak ano tak sa dajme do toho.. a nech sme neni len pri reciach.. akto nema zaujem nech sa do toho nestara



nie nie ja som v nr ja tu cvičak mam to bol len taky pozorovatelsky fakt z tohto fora nič viac ..
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Agility Piestany

Poslaťod katulka253 » Pia 14.01.2011 14:44

lucik ok. ja sa opitam ci by sa dalo na Bodone na cviciaku striedat snimy a ci by bol neaky problem.Dalej neakych sponzorov asi by bolo treba na kupu prekazok. a neaky plagat vylepit po dedinach kolko ludi by malo zaujem o cviciak agility nech by my volali a je by som si to pisala
katulka253
Okoloidúci
 
Príspevky: 12
Bydlisko: Ostrov- pri Piestanoch

Re: Agility Piestany

Poslaťod Natalia a Biff » Pia 14.01.2011 14:56

čo sa týka prekážok, tak myslím, že v Prešove keď ešte fungovali, tak im nejaké prekážky zasponzoroval ProPlan ako hlavný sponzor, len nie som si istá či nie je podmienka aktívne chodiť po súťažiach a propagovať ich takto. Ale skús napríklad osloviť ohľadom prekážok firmy s tým, že ich budete propagovať kade pôjdete, že si trebárs na auto vylepíte ich logá a tak. treba sa popýtať...
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Agility Piestany

Poslaťod katulka253 » Pon 17.01.2011 8:39

Natalia a biff dakujem za super radu. a vidis clovek chce nieco robyt a kazdy sa len pozre ale neponoze nikto a neporady. ale cviciak v piestanoch by chceli mat.

všetky tak moc,moc zavydim co maju cvicaky na agylity!!
katulka253
Okoloidúci
 
Príspevky: 12
Bydlisko: Ostrov- pri Piestanoch

Ďalší

Späť na Cvičáky agility