Kruhový personál (zapisovateľ, vedúci kruhu, tlmočník)

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Výstavy a zapisovatelia

Poslaťod Sim » Ned 30.08.2009 7:19

aha....ok....ta budem zistovať ked budem mat 15... :lol:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Výstavy a zapisovatelia

Poslaťod meraja » Ned 30.08.2009 7:22

Podobne simuška :lol:
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Výstavy a zapisovatelia

Poslaťod Mac Gie » Ned 30.08.2009 19:31

tak ja som bola v KE ako veduca kruhu ale bola som zapisovatelka tak ako kamoska aby nam to slo rychlejsie :no: ja mam teraz 16 ale fekt neviem od kolko rokov je to kamoska ma 14 ale nam za to neplatili my sme tam boli zo skoly a akoze aj kamoska je na skole takze asi tak a ked si odmyslim ako ma bolela ruka kedze ich tam bolo dost tak to bol super zazitok a pojdem aj na buduci rok :lol: a ked si odmyslim to ze sme v kruhu ani byt nemali :heh: vedomosti o plemene mat nemusis kedze len pises to co rozhodca povie a a pokazit sa to da len pravopisom a necitatelnym posudkom :lol: alebo ak nestihas za rozhodcom :haha:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Výstavy a zapisovatelia

Poslaťod Bibiana » Ned 30.08.2009 20:56

Basena, ak chceš zapisovať mala by si podľa mňa mať aspoň základné vedomosti o terminológii a trošku sa vyznať vo výstavách ako takých (aby si nemala chaos v tom komu pôjde CAC, komu CAJC a pod.).

Meraja peniaze dostávajú ako rozhodcovia, tak aj kruhový personál a pod. :smile:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Výstavy a zapisovatelia

Poslaťod Mac Gie » Ned 30.08.2009 21:01

no tak my sme nemali ziadne vedomosti ale pred zaciatkom sme sa opytali a rozhodca nam vsetko pekne vysvetlil a bolo ok...a zmetok sa po 2-3psoch stratil :no: nebol na neho cas :lol: az nato ze fukalo a odfukavalo nam papiere :ua:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Výstavy a zapisovatelia

Poslaťod Nyssa » Ned 30.08.2009 21:16

BasenA, pohrabem sa doma, mala som na papieroch od kynológov vytlačené všetko, aké tituly sa zadávajú, čo znamenajú, kedy aké stužky sa dávajú. keď to nájdem, zoberiem do práce naskenovať a pošlem ti na mail ak chceš, aby si mala aký taký prehľad :no:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Výstavy a zapisovatelia

Poslaťod simba606 » Pon 31.08.2009 7:17

Mac Gie píše:tak ja som bola v KE ako veduca kruhu ale bola som zapisovatelka tak ako kamoska aby nam to slo rychlejsie :no: ja mam teraz 16 ale fekt neviem od kolko rokov je to kamoska ma 14 ale nam za to neplatili my sme tam boli zo skoly a akoze aj kamoska je na skole takze asi tak a ked si odmyslim ako ma bolela ruka kedze ich tam bolo dost tak to bol super zazitok a pojdem aj na buduci rok :lol: a ked si odmyslim to ze sme v kruhu ani byt nemali :heh: vedomosti o plemene mat nemusis kedze len pises to co rozhodca povie a a pokazit sa to da len pravopisom a necitatelnym posudkom :lol: alebo ak nestihas za rozhodcom :haha:

sewas stanka :lol:
]Je to váš priateľ, partner, ochranca, váš pes. Vy ste jeho život, jeho láska, jeho pán. bude patriť vám, bude vám verný a spoľahlivo vám bude slúžiť do posledného úderu srdca. Vašou úlohou je byť hodný jeho oddanosti.
simba606
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 128
Bydlisko: Prešov/Pezinok

Re: Výstavy a zapisovatelia

Poslaťod Sim » Pon 31.08.2009 8:05

Nyssa poslala by si to potom aj mne? :no: :ahoj:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Výstavy a zapisovatelia

Poslaťod Nyssa » Pon 31.08.2009 11:21

jo, keď to nájdem, potom tu pisnem, aby mi všetci hodili maily, kto to bude chcieť
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Výstavy a zapisovatelia

Poslaťod meraja » Pon 31.08.2009 12:51

Ja som čítala,že rozhodcovia robia len ako hobby bez peňazí.No dobre
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Výstavy a zapisovatelia

Poslaťod Nyssa » Pon 31.08.2009 13:09

nie, nerobia :no:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Výstavy a zapisovatelia

Poslaťod aponi » Pon 31.08.2009 14:06

pokiaľ viem,tak niektorí rozhodcovia si dajú zaplatiť vešetko ,aj cestovné a j ubytovanie a za posudzovanie -to nie je vobec lacné,preto si niekedy takého rozhodcu ani nemožu dovoliť pozvať
aponi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 848
Bydlisko: Rastislavice

Re: Výstavy a zapisovatelia

Poslaťod Kača » Pon 31.08.2009 14:21

Jj, teda ja neviem o rozhodcovi, kt. by robil pracu "zadarmo".
Ale zaujimalo by ma ako platia ten personal v kruhoch?
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Výstavy a zapisovatelia

Poslaťod aponi » Pon 31.08.2009 17:29

veď si normálne napíš na SKJ
aponi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 848
Bydlisko: Rastislavice

Re: Výstavy a zapisovatelia

Poslaťod Sim » Pon 31.08.2009 17:42

kaca aj mna...táák už napíšte...

A ty rozhodcova maju aj nejaky iny job nie?či sa živia len posudzovaním?
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy