Výstavy v Poľsku

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod MartaK » Str 08.01.2014 13:36

Aké skupiny sa vystavujú v nedeľu? Či sú to dve jednodňové výstavy?
MartaK
Nováčik
 
Príspevky: 47

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod akuk » Str 08.01.2014 13:57

wendy1 píše:Idete niekto 16.2. v nedelu do Rzesowa? Budem mat asi 1 volne miesto v aute aj s 1 psom. Este ale nie som plne rozhodnutá.

mas prosim nejaky link na stranku vystavy? :no: dik
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1054

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod Breer » Str 08.01.2014 18:38

no zatiaľ sa i ja chystám do Rzeszowa, kedže to mám za rohom http://www.zkwp.rzeszow.pl/new/, rozhodcovia a rozdelenie skupín http://www.zkwp.rzeszow.pl/new/pl/node/78 :smile:
Breer
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod JCD » Sob 11.01.2014 13:24

Breer píše:no zatiaľ sa i ja chystám do Rzeszowa, kedže to mám za rohom http://www.zkwp.rzeszow.pl/new/, rozhodcovia a rozdelenie skupín http://www.zkwp.rzeszow.pl/new/pl/node/78 :smile:

Diky za linky,pokial som to dobre pochopila,tak neuznane plemena budu v sobotu Skupina 2 ? :nwm: A budu len v sobotu...Mam biewrikov,tak so, z toho trochu zmetena :pac: :heh:
JCD
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod wendy1 » Sob 08.02.2014 23:35

wendy1 píše:Idete niekto 16.2. v nedelu do Rzesowa? Budem mat asi 1 volne miesto v aute aj s 1 psom. Este ale nie som plne rozhodnutá.

Neaktualne. Zrusene.
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod Lenka_T » Str 12.02.2014 3:33

Nechystá sa niekto v nedeľu do Rzeszowa a ma jedno voľné miesto v aute ?
Lenka_T
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 135
Bydlisko: Smižany

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod wendy1 » Ned 09.03.2014 21:47

Neviete dat link na polske vystavy, ale aj propozicie, rozhodcovia,...? Dakujem.
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod Ania*** » Uto 25.03.2014 19:02

http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=wys_lis2014
Termín Miesto Výstava (CAC, CACIB, club) Informácie (INFO)
Ania***
Nováčik
 
Príspevky: 44
Bydlisko: Częstochowa, Polsko

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod agilazi » Pia 02.05.2014 8:08

Ahojte !!!
Chystáme sa na výstavu do Poľska. Online prihlášku som našla ale s platením je ešte stále tak, že sa platí na mieste?
agilazi
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 66

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod majja » Uto 03.06.2014 10:04

Ahojte. Chystá sa niekto na výstavu 17.08 Nowy Sącz?
Na ich stránke som nenašla nič o tejto výstave a to už je dosť vysoký dátum na to aby sa na ňu dalo prihlásiť.
Ešte som v Poľsku nebola tak neviem ako to je u nich s prihláškami. Poradí mi niekto?
majja
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 679
Bydlisko: Lučenec

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod eváčik » Pon 30.06.2014 15:28

Ahojte, Chystám sa prvýkrát do Poľska( do Zakopaneho) na výstavu(2.8.) Potrebovala by som radu ohľadne platby. Neviem, či som dobre rozumela, podľa informácií, netreba poslať potvrdenie o zaplatení? Doteraz som vždy posielala buď poštou, alebo do online prihlasovania oskenované. Neviem teda ako to je u nich. Kto má skúsenosť, nech mi prosím odpovie, či o tom pošlú správu, že platba je v poriadku atď. Zatiaľ mi zaregistrovali len prihlášku (v online systéme). Rada by som vedela, či sa tam niekto prihlasuje. (aj s inou rasou). :ahoj: prajem všetkým veľa úspechov :smile:
eváčik
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22
Bydlisko: Bratislava

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod agilazi » Pon 14.07.2014 8:10

Ahoj Eváčik !!!
My tiež ideme s kamarátkou na výstavu do Zakopaného 3.8.2014. Nevedela som ani ja čo a ako, tak som im napísala. Odpísali mi, že sa dá zaplatiť aj vopred alebo aj na mieste. Ja som to uhradila vopred a potvrdenie z banky zoberiem so sebou.
agilazi
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 66

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod eváčik » Uto 15.07.2014 16:33

Ďakujem agilazi za informáciu. Tiež som zaplatila v banke, potvrdenie mám, snáď nebude problém. :smile: :ahoj:
eváčik
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22
Bydlisko: Bratislava

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod eváčik » Uto 05.08.2014 6:12

Ahojte, chcela by som vedieť, či existuje nejaká stránka, na ktorej sú výsledky z výstav, myslím také,kde je zverejnené, aké ocenenie, tituly získali psy/suky z jednotlivých plemien. Z našich výstav sa to dá nájsť, kto čo dostal. Z určitého dôvodu by ma to zaujímalo. :ahoj:
eváčik
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22
Bydlisko: Bratislava

Re: Výstavy v Poľsku

Poslaťod Vikiki22 » Sob 13.10.2018 10:37

Mno. Moja prvá skúsenosť s výstavami v PL a hneď na európskej výstave. Moje pocity sú veľmi zmiešané. EDS bola vo Varšave na Ptak Expo. Keď sme tam ráno na 7:00 došli, náš prvý dojem bol - WTF?? Toto čo je? Chaos, panika. :ha: Zaparkovať bolo kde, aj keď sa postupne kolóny robili. Organizačne to bol veľký chaos. Nikto nič nevedel, všade chaos, ľudia nas :kak: í. Nikde nebolo vyznačené, z jednej strany haly nás pustiť nechceli, museli sme obchádzať 2 obrovské haly, aby sme sa do našej dostali. Aj to nás ponavigovali od troch vchodov, kde boli rady až do nevidím. Freyu som brala so sebou, až potom som sa dozvedela, že tam vlastne nemôžu neregistrované psy na výstavu. Pri vstupe ale od nás nikto nič nechcel, pozreli očkovák a keby si sa mi nekúpime vstupenky, tak to nikoho netrápi. Toto bolo obrovské mínus, čo sa organizácie týka.
Ale aby to nebol len chaos. Pri kruhoch ale išlo všetko hladko. Kruhy boli priestranné, nie prehnane vyzdobené, ale pekné. Okolo kruhov stoličky pre divákov, za nimi priestory pre vystavovateľov a páskou vyznačené "chodníky", kde sa ľudia mohli pohybovať. Čo ma ale prekvapilo, divákov som viac-menej ani nevidela, okrem vystavovateľov, chovateľov apod. tam ľudia v podstate vôbec neboli. Ale to mohlo byť aj tým, že to bolo vo štvrtok. V kruhoch išlo všetko hladko a bez problémov (vystavovala som 2 psy). Za čo ešte dávam plus - okrem vonkajšieho priestranstva, kde boli na trávnatých plochách všade :kak: , tak sa vo vnútri hál a na WC udržiavala čistota. Tety, čo sa o čistotu starali, sa vždy včas objavili s mopmi a sáčkami. Takže čistota v halách :jop: .
Po posudzovaní sme sa prešli po halách, v hale F boli všetky stánky sveta. Neskutočné množstvo najrôznejšieho tovaru zo sveta psov, čo som inde ešte nevidela. Trvalo nám 2 hodiny, kým sme všetko popozerali, pochodili... Vedela by som si tam nakúpiť, len zarábať viac. :heh: Tak som si kúpila aspoň krásnu flatiu broš (prvá a jediná, ktorá sa mi kedy páčila) a priateľovi obrovského plameniaka (áno, pre neho, nie pre psy :heh: ). Pozreli sme sa ešte kúsok na záverečky, záverečný kruh bol prekvapivo krásny, priestranný, honosný ako sa na EDS patrí, ale nie prečačkaný. Naozaj sa mi páčil. :yes:
Takže suma-sumárum: obrovské mínus, čo sa organizácie týka, ale posudzovanie, stánky a záverečky to aj vyvážili.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy