Prvá výstava

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Prvá výstava

Poslaťod monika040 » Uto 15.04.2008 17:51

tak diki :lol: ja len dúfam, že fakt nebude problém s tým podpisom :smile:
Obrázok
http://www.jantarovylesk.szm.com
"Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku." G. B. Shaw
monika040
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 488

Re: Prvá výstava

Poslaťod kikula22 » Uto 15.04.2008 17:53

Moni, drzym ti palce na tvojej prvej vystave. :jop: Maminka mi slubila :hi: o tri roky havka s papiermi. Tak som zvedava uz teraz planujem :lol: a citam o vystavach.
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Prvá výstava

Poslaťod monika040 » Uto 15.04.2008 18:00

ďakujeme :smile: ja som výstavy zas ani moc neplánovala, ale teraz myslím, že by bola škoda to tam neposlať :no: hádam nič nepokazíme toho sa bolím najviac, že niečo pokašlem na prihláške, alebo niečo zabudnem a ani nás nepripustia
Obrázok
http://www.jantarovylesk.szm.com
"Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku." G. B. Shaw
monika040
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 488

Re: Prvá výstava

Poslaťod kikula22 » Uto 15.04.2008 18:15

Neplanujem vystavy ale psika :lol: . Ale to uz sme OFF topic. :fizel:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Prvá výstava

Poslaťod Kača » Uto 15.04.2008 18:50

kika: uáu , to sa teším, tak sa budeme stretávať! aj s jukinom, ale s ním sa na výstave stretnem pravdepodobne o čosi skôr... s jeho šeniatkom po inter, grand, junior, mladých,.... to by som mu zabrala moc miesta na fóre, keby som mala písať o otcovi jeho šteniatka, Conanovi darksanovi :jazyk: Veď to všetci bígliary poznajú toho bígla, čo sa tak rýchlo vyštveral na vrch!!!:)
A myslím, že má aj celkom slávnu M, tak sa teším čo na tých výstavách ukáže Juk:)
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Prvá výstava

Poslaťod Nia » Pon 12.05.2008 21:17

ja idem teraz s havinom na prvu vystavu do BA. desi ma, ze to je uz tento tyzden a on nchce chodit na vystavnom voditku ked to skusame, ale ked ideme po meste tak sa nesie ako velky elegan, tak dfm, ze taky pocit bude mat aj na vystave a bude sa pekne niest. so zubkami problem nema ukazat. drzte palce, nech to zvladneme a nech to zvladnem ja hlavne psychicky :heh:, ale budem sa snazit nebyt nervozna, bo potom sa to prenesie aj na neho. dfm, ze sa tam z niektorymi ludmi z fora postretavam :smile:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Prvá výstava

Poslaťod ivana1 » Uto 13.05.2008 9:51

Nebojkaj, drzte sa obaja, hlavne nenervac!

A prid sa ukazat ku kruhu 19 - budeme tam viacere z fora... :no: :smile:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Prvá výstava

Poslaťod Babula » Uto 13.05.2008 10:03

Ma este napadli nejake otazky...
Chodievate hned skoro rano na 7 alebo aj neskor? a moze sa ist aj prec z
arealu alebo voobec? a kedy davate ranajky hladosom v areali alebo este doma ?
Dakujeeeeeem :jop:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: Prvá výstava

Poslaťod ivana1 » Uto 13.05.2008 10:18

To mas rozne:
1. cas - zalezi, ci ides autom, alebo tam byvas... - ak ides autom - ked prides skorej, tak mate kde zaparkovat a nestojis dlho v sore aut. Ak tam byvas, staci Ti prist neskorej - a nestresujes psa.
A ak prides skorej, tak si mozes vybrat miesto pri kruhu, kde sa zlozis - a budes mat prehlad, kto je na rade... alebo sa vyhnes miestu, kde je prievan,... Niekto zase nechce byt pri kruhu, ale dalej, niekde na kludnom mieste...
2. My neodchadzame odtial, ale moj manzel napr. v Nitre vzdy odide do mesta a na obed sa vrati. Uz som sa aj stretla s tym, ze pes sa vyvalal v :kak: - a oni isli domov ho umyt. Zase - ak byvas blizko, Ty mozes zaregistrovat rano psa, ale niekto iny pride so psom neskorej..
3. Papat nedavame pred cestou, len nejake maskrtky mensie - ak cestujes, pozor, aby mu nebolo zle po ceste. Ak byvas v meste, kde je vystava - zalezi od Teba. Ale je dobre, ked je psik vykakany, vycikany, ked ide na vystavu - a pred vstupom do kruhu je tiez dobre dat psika vycikat... :hi:

No - to je v rychlosti, urcite ma niekto doplni... :ahoj:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Prvá výstava

Poslaťod Babula » Uto 13.05.2008 10:25

supeeer dakujem ... nie sme z BA ale mame blizko Incheby rodinu tak sme rozmyslali
ze keby Bella bola nervoznejsia tak snou pojdeme niekam alebo popripade mi by sme
chceli prec na chvilku ... papat jej dam asi tam teda ranajky vzdy pyta ale pred cestou
skor ee ako keby sa mi vygrckala..
si mi velmi pomohla dakuje :poklona:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: Prvá výstava

Poslaťod Eva K. » Uto 13.05.2008 14:33

Babula, skús jej dať len trošku jesť, lebo keby bola hladná asi by bola nervózna. Len tak na dno misky.
Čo sa týka príchodu, my chodíme tak 3/4 hod. pred začiatkom. Zoberieme si z kruhu číslo a ešte sa ideme trochu poprechádzať po vonku. Len pozor treba si vypočítať, koľko plemien je pred tebou, aby si náhodou nezmeškala to svoje.
Nervózna budeš určite, pred vchodom do kruhu niekoľko krát sa zhlboka nadýchni a zvesela do kruhu.
Pes veľmi dobre cíti tvoju nervozitu / spomínam si na naše prvé výstavy, ako sme mali všetko pekne nacvičené
a tým, že som bola nervózna mi fena nechcela ani riadne stáť/.
Držím palce, aby to dobre dopadlo.
Chcela by som byť svojim psom.
Eva K.
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Bratislava

Re: Prvá výstava

Poslaťod Babula » Uto 13.05.2008 14:43

dakujem pekne za rady... hej aj ja som tak rozmyslala ze jej dam aspon nieco jest a potom hor sa
troska von lebo Bella ma taky zvyk ukazat ked je hladna, hryzie ma do ruky alebo do nohy ale len
tak opatrne :pac: to by asi nem dopadlo dobre keby to robila v kruhu..
ta nervozita je fakt uz teraz ale ja sa budem velmi snazit, bola by som rada keby si to uzila ... vsak
je to hlavne kvoli nej :jop:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: Prvá výstava

Poslaťod Lindchen » Uto 13.05.2008 14:48

Ja Arisa pred vystavovanim nekrmim ani rano ani den predtym vecer, lebo potom nema zaujem pekne stat a stale sa len vrti. Treba si psika odsledovat, lebo nie vsetci reaguju rovnako. Ak este mozem poradit, ja som to robila tak, ze som ho nenakrmila rano a isla som do Auparku a tak som ho normalne vystavila. Beh v kruhu, postoj, beh v kruhu, postoj, beh tam a spät ako na ozajstnej vystave. sice na mna ludia pozerali a mysleli si, ze je to zas nejaka akcia alebo reklama, ale nacvicili sme to slusne. Ak zozenies niekoho cudzieho, kto havinoci pozrie zuby, tak je to idealne. Cize takto nejako, metodou pokus-omyl som prisla na to, ako si ho mam pripravit, aby pekne posluchal. :smile:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Prvá výstava

Poslaťod Nia » Uto 13.05.2008 17:36

ivana1 píše:Nebojkaj, drzte sa obaja, hlavne nenervac!

A prid sa ukazat ku kruhu 19 - budeme tam viacere z fora... :no: :smile:

tak kludna urcite nebudem, ale zase ani nie az taka nervozna, aby som aj psa vynervovala. jasne ze sa dojdem ukazat, bo v kruhu 18 vystavuje kamaratka kokrika, tak urcite sa zastavim aj pri 19 :smile:

noo ja este osobne neviem ako spravim s tym papanim,ale asi mu dam normalne rano papat, bo on ked je hladny, tak ma neposlucha. ja nie som z BA a tak sme to v rodine vyriesili tak, ze z piatka na sobotu prespime niekde a potom rano pojdeme hned na 7 tam, lebo kym sa vysismeme a vsetko najdeme a tak, tak to bude trvat :heh: ja zabludim aj vo valstnom dome :heh:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Postoj, chodenie pri nohe

Poslaťod Wikus » Sob 24.05.2008 8:28

Ako sa toto všetko (chodenie pri nohe, postoj) dá naučiť psíka čo najlepšie? t.j., aby ho to bavilo?
Pretože môjho hava to akože moc nebaví, aj keď mu pochúťka, čo mu dám, keď cvik spraví dobre chutí... :nwm:
Podpis porusoval pravidla!
Wikus
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy