Prvá výstava

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Prvá výstava

Poslaťod Tasha » Str 12.03.2008 9:13

My sme boli na prvej výstave v Tn. Tam to dopadlo eešte celkom v pohode aj keď stál ako sqa mu chcelo. Druhá výstava bola v nitre v lete. bolo strašné teplo a nechcelo sa mu stáť. tak sa mi opieral o nohu. Vtedy mu pani Ridarčíková napísala ,,mierne vybočený postoj". Ale teraz je už v pohode. A grace stojí aj keď nemá. A zuby si necháva pozrieť aj od cudzích. To ju učíme vždy keď streetneme niekoho kto je ochotný jej dať ruku do papulky :heh:
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: Prvá výstava

Poslaťod Babula » Str 12.03.2008 10:36

katka píše:ja tiež odporúčam dávať veeeľký pozor na šteniatka....v Olomouci sa stalo, že pani prišla so štendom pozrieť, nebolo riadne očkované a odišli parvovirózou...takže na to veľký pozor....

rady dávať nebudem, tie už tu odzneli...len tiež pridám niečo málo od nás....Baka som moc nemusela učiť ukazovať zuby, ten je v pohode, ale maminu malú shibu som to učila tak, že som jej išla do papuľky s povelom " zúbky"....vystavovatelia shíb mi dajú za pravdu, že sú to netýkavky a neradi na seba nechávajú siahať a na výstave veľakrát vidíte vrieskajúcu shibu, ktorá neukáže zuby ani za boha ..takže u nich je veľký problém ich to vôbec naučiť. Nám toto ale pomohlo a malinká pri povele "zúbky" ich ukáže teraz aj sama :heh:


Určite si to dám preveriť u veterinára ... teraz piatok ideme k veterinárovi, ktorý mal na starosti chov
a potom pôjdem asi za mojim veterinárom aj ešte... uškodiť to určite neuškodí :jop:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: Prvá výstava

Poslaťod Babula » Str 12.03.2008 10:39

darley píše:My sme boli na prvej výstave v Tn. Tam to dopadlo eešte celkom v pohode aj keď stál ako sqa mu chcelo. Druhá výstava bola v nitre v lete. bolo strašné teplo a nechcelo sa mu stáť. tak sa mi opieral o nohu. Vtedy mu pani Ridarčíková napísala ,,mierne vybočený postoj". Ale teraz je už v pohode. A grace stojí aj keď nemá. A zuby si necháva pozrieť aj od cudzích. To ju učíme vždy keď streetneme niekoho kto je ochotný jej dať ruku do papulky :heh:



to je super.... dostal pekné ohodnotenie ... asi by som v tej chvíly dosť nechápavo
pozerala na tú pani :pac:
nooo my sa zatiaľ snažíme socializovať sa ale Bellka nemá problém zaspať u cudzích
takže si myslím že to zvládneme ... teda dúúúúfam :hi:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: Prvá výstava

Poslaťod mairi » Str 12.03.2008 19:51

dufam ze sa uvidime, take male stena csvcka som este nazivo nevidela :)
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: Prvá výstava

Poslaťod Babula » Štv 13.03.2008 8:22

jasne ze sa uvidime ...tusim ze sa nas nebude dat prehliadnut pri CSV :) asi budeme najmensiii :jupi:
kludne sa pristavte keby ste nas spoznali budeme radi :jop:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: Prvá výstava

Poslaťod Tasha » Štv 13.03.2008 9:36

Ale nás tam bude. Už asi s 8 ľuďmi som nejakým spôsobom dohodnutá, že sa tam uvidíme. Ale najviac sa teším asi na ľudí od čsv. A hlavne na predchádzajúceho majiteľa mojej Grace. Už aby to bolo.
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: Prvá výstava

Poslaťod Babula » Štv 13.03.2008 9:42

noooo tak nejak sme aj mi natom.. som zvedava kto vsetko tam bude koho
poznam :) a som zvedava co na to vsetko Bella ... bude to sranda :jop:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: Prvá výstava

Poslaťod Tasha » Štv 13.03.2008 10:21

Ja sa najviac bojím ako bude Grace reagovať na toľko psov. To až taká sranda nebude pri jej bojovnosti... Svinka malá
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: Prvá výstava

Poslaťod Babula » Štv 13.03.2008 10:27

hmm mozno ta este prekvapiii :) znami z Ciech tiez mali dominantnu
fenu aj psa naraz na vystave a boli kludni ako nikdy ....
mne sa paci ako sa CSV vytaju... proste nieco uuuzasne len
dufam ze moju malu privitaju troska jemnejsie :heh:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: Prvá výstava

Poslaťod Tasha » Štv 13.03.2008 10:30

Ja dúfam, že grace sa pri svojom plemene nebude správať tak ako k iným, lebo to bude dosť zlé... Ona ani nie je dominantná, len je uštekaná a uvrčaná. To hlavne...
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: Prvá výstava

Poslaťod Babula » Štv 13.03.2008 10:49

tak najprv sa urcitie privitaju ako CSV maju zvykom je to take steknutie mozno viac ako raz
a vrcanie a potom ista forma hry a plackanie po sebe ale je to vidno ze to je priatelske...
keby nie to hned zbadas... je to fakt nieco uuuzasne :) teda mne osobne sa to velmi
pacilo .. zazila som to v lete v BA na vystave asi 10 CSV sa naraz vytali ...
zazitok fakt vtedy som sa rozhodla na 100% ze CSV chcem mat doma a chovat :lol:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: Prvá výstava

Poslaťod Tasha » Štv 13.03.2008 10:59

Aj ja som to zažila v lete v Ba. Vtedy som tam bola s Darleyom - rtw. Bolo to niečo úžasné. Len neviem či tak bude reagovať aj grace. Ale snáď áno. Tam v Ba som vtedy spoznala jedno super dievča z polska. Volá sa Agniezska Górna. Strašne milá. Darley ju celú vyoblizoval a to darley ľudí nemusí. A doteraz si s Agniezskou píšeme. a teším sa, že sa s ňou v nitre stretnem
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: Prvá výstava

Poslaťod Babula » Štv 13.03.2008 11:21

to je super ... my sme tam tiez spoznali kooopec ludi aj z polska co chovaju CSV ...
a fakt vsetci velmi mili ludkovia :lol: bola som unesena z tej vystavy hlavne z
psikov :)
neboooj vsetko dobre dopadne ... urcite to bude velka herecka a bude si uzivat
rozruch okolo nej :jop:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: Prvá výstava

Poslaťod Tasha » Štv 13.03.2008 11:25

To určite. Ona je zlatá, len k tým cudzím psom je ako zmija. Ale aj tak ju ľúbim... Dopadne to dobre. Som zvedavá na hodnotenie...
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: Prvá výstava

Poslaťod Babula » Štv 13.03.2008 11:33

tiez si myslim... mozno jej ani nenapadne vrcat na psov ked bude na vystave ..
xixi som len zvedava nasa mala co bude robit chudatko to bude vyhuukane :aaa:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy