MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: Čo sa deje vo svete.. News zo Slovenska a zahraničia

Poslaťod Vikiki22 » Str 03.06.2020 20:35

Všetkým nezainteresovaným bolo vtipné, že ma kvôli tomu blokli. Ale teda naša kynológia tiež nie je dokonalá... :lol:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Čo sa deje vo svete.. News zo Slovenska a zahraničia

Poslaťod Slausa » Str 03.06.2020 20:45

Rozmyslam ci ist ako personal, aj ked ja by som sa tam cely den s nahubkom zmysim :ua:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Čo sa deje vo svete.. News zo Slovenska a zahraničia

Poslaťod jakut » Str 03.06.2020 21:15

sme sa nad tým teraz s chlapom zamýšľali, bude to vonku, bude už teplo, ak kruhy budú na betóne budú to "pekoty" neviem či niekto, ak každý po jednom po dvoch, bude stavať stan, bude bitka o tieň, to by bolo aj normálne vonku, tiež bude bitka o parkovanie vonku, nikde nepíšu, či a kde budú otvorené wecka... ak nebudú bude to smrť. V Satu Mare boli také toytoyky... že sme nedávali a chodili sme autom na najbližšiu benzínku, sme sa nazbierali pár báb a šli sme. Od vtedy ak sa dá, to robievame furt.
A ja mám úplne nový peckový stan, ešte nebol postavený, nikto si nevie predstaviť ako som sa tešila na jarné výstavy :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa:
A keď som ho kupovala stála vedľa mňa Margita a Moshino a ani o tom nevedia :heh:
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: Čo sa deje vo svete.. News zo Slovenska a zahraničia

Poslaťod Vikiki22 » Str 03.06.2020 21:22

Píšu, že to bude v okolí haly V. Tam je tráva a aj stromy, voda. Nebude to na betóne.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Čo sa deje vo svete.. News zo Slovenska a zahraničia

Poslaťod Shel-chan » Štv 04.06.2020 1:49

Vikiki22 píše:Stále som bloknutá. ...neviem, čo si už mám o tom myslieť. :lol:

Offtopic: akurat ta zabudli odblokovat :ha: a asi si uz na teba nikto nikdy nespomenie :joint: a napisat im nemozes... jedine teda mail :pac:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod wewerica » Štv 04.06.2020 6:36

Aj tak sú to zvláštne podmienky, mohli napr. umožniť tomu ďalšiemu človeku dopredu kúpiť vstupenku, a tým by mali odsledované aj to...ale celkovo, veľmi ma to na tú výstavu neťahá. Za prvé, vonku na betóne kruhy, v strede leta, to nieje šťastné riešenie, zatiaľ tam teda platí že v kruhoch behať sa má v rúškach, to tiež sa mi v horúčavách veľmi nechce v tom pariť...
no a napr. mi handleri čo by sme išli bez psov, čiže nemáme umožnený vstup :lol: čiže musím aj ja prihlásiť nejakého psa aby som tam vôbec mohla ísť... okej, ale čo keď sa ten môj prihlásený pes nedostane do tých 850, ale prihlásia iný ľudia ktorým psom vystavujem, a ja sa tam nebudem môcť dostať :heh: začarovaný kruh toto, a hlavne musím aj ja zhodnotiť všetky situácie, čo keby...
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Čo sa deje vo svete.. News zo Slovenska a zahraničia

Poslaťod straka17 » Štv 04.06.2020 7:55

Shel-chan píše:hehe, môžeme skúsiť pozrieť airbnb :ha:

Som za :yes: Pri tomto organizátorovi sa mi 2x nechce dohadovať okolo hotela ( :ach: )
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod straka17 » Štv 04.06.2020 7:59

wewerica píše: napr. mi handleri čo by sme išli bez psov, čiže nemáme umožnený vstup :lol: čiže musím aj ja prihlásiť nejakého psa aby som tam vôbec mohla ísť...

Toto som nepochopila... Prečo nemohli dať vstupenku na vystavovateľa :nwm:

Zatiaľ čo sledujem na FB tak aj napriek tomu, že asi bude sparno, na betóne a všetko to, čo ste popísali hore tak veľa ľudí plánuje ísť, pomaly aj cez mŕtvoly :oo:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod wewerica » Štv 04.06.2020 8:09

Aj mne už volajú ľudia, že za akýchkoľvek okolností tam chcú ísť....aj keď tiež mám výstavný absťák, mňa to ale až tak neláka.
Ja by som asi skôr počkala až na lepšie ,,podmienky" pre výstavy,alebo potom nejakú zahraničnú, ktorá je naozaj na tráve, s dostatkom chládku atď atď. Toto mi už trochu príde nasilu robené,len aby zarobili nejaké peniaze.
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod straka17 » Štv 04.06.2020 8:14

Keby som fakt nepotrebovala brigádu tiež nejdem.
Dávam do pozornosti rúška z Pezinskej chránenej dielne, sú fakt priedušné (maturant approves :D), sú jediné v ktorých som nemala úzkosť z toho, že sa zadusím (z nejakého dôvodu mi nejde citovať slausu)
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Čo sa deje vo svete.. News zo Slovenska a zahraničia

Poslaťod Vikiki22 » Štv 04.06.2020 8:41

Shel-chan píše:
Vikiki22 píše:Stále som bloknutá. ...neviem, čo si už mám o tom myslieť. :lol:

Offtopic: akurat ta zabudli odblokovat :ha: a asi si uz na teba nikto nikdy nespomenie :joint: a napisat im nemozes... jedine teda mail :pac:

Offtopic: Ale h*von zabudli. Písala som im správu asi po roku, keď som ešte mohla aspoň správu posielať, aj tomu, kto spravuje stránku a nič. Správu videli a ani sa neunúval odpísať.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod Cathy » Štv 04.06.2020 13:00

Budú tam vystavovatelia len zo Slovenska a rozhodcovia ? Máme vôbec toľko rozhodcov?
Cathy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 222

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod Leila Tobrok » Štv 04.06.2020 13:05

no ja sa prave tesim, ze nebudu handleri - bez urazky kohokolvek - konecne sa ukazu majitelia a nebude az tak rozhodovat druha strana voditka, ale mozno aj pes. ja planujem ist, ma to byt na trave, nie betone, to neviem odkial mate... to ze maju byt ruska, nevidim v tom problem, aj tak ste v kruhu tak 2 minuty a na tie dvem inuty rusku snad vydri ten, co tam chce ist. kto chce ist pojde, kto nie, nebojde, tak jendoduche to je :) bude to ine, bude to zazitok uz len kvoli tomu.
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod Shel-chan » Štv 04.06.2020 16:24

Leila Tobrok píše:no ja sa prave tesim, ze nebudu handleri - bez urazky kohokolvek - konecne sa ukazu majitelia a nebude az tak rozhodovat druha strana voditka, ale mozno aj pes. jendoduche to je :) bude to ine, bude to zazitok uz len kvoli tomu.

:yes: :angel:
hej, malo by to byť na tráve. skôr ma trápi iné: videli ste tie poplatky?! 50€ na psa na deň?? :aaa:
(možno je to v dospeláckych triedach normálne, naposledy som ešte hlásila do dorastu, ale aj tak mi to príde ako mrte...)

wewerica, nemusíš prihlásiť svojho psa, čo blbneš :nwm: akurát pôjdeš s niektorým psom namiesto majiteľa na jeho návratku, a nebudeš mať problém. akurát pániček dojde o zážitok vidieť svojho ňufíka v kruhu, no :jazyk:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod Vikiki22 » Štv 04.06.2020 17:43

S tými poplatkami si robia srandu, že? :oo: To z čoho prihlásim 3 psy na 3 dni? :haha:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy v minulosti