Vystavovanie - rady, nápady, skúsenosti

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Výstavný postoj

Poslaťod rybicka » Štv 19.06.2008 13:02

Rika, ja som myslela, ze mas papierovu biglicu :oo: to nevadi, co sa naucis s nepapierovou, pojde lahsie s papierovou a to potom vsetkym na vystavach ukazes, aki ste vy machri :dancing:
Obrázok
rybicka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 659
Bydlisko: Skalica

Re: Výstavný postoj

Poslaťod Rika » Štv 19.06.2008 13:06

Ono si vacsina aj mysli, ze je papierova. Ked si to myslel polsky rozhodca, ci ceska rozhodkyna pre exterier biglov, to ma uz fakt dorazilo. Od normal ludi na biglich vyletoch ci na tunajsom cvicaku som sa nad tym extra nepozastavovala. I ked mnohi aj vystavuju... aj znami, co k nam chodia. No co, sice ma to kus mrzi, ked je taka pekna s mensimi nedostatkami (je trosku dlhisa) ale aspon som mala to stastie pri vybere :smile:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Výstavný postoj

Poslaťod rybicka » Štv 19.06.2008 13:08

Ako myslis, ze to stastie pri vybere...a ak si mysleli rozhodcovia, ze je papierova, tak je asi vybornej stavby tela a aj povahy...ved je to cistokrvne bez PP ci nie? Preco vlastne nema papiere?
Obrázok
rybicka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 659
Bydlisko: Skalica

Re: Výstavný postoj

Poslaťod Rika » Štv 19.06.2008 13:16

Ze som si vybrala pekne, standardne bigliatko bez PP. Bola som pozerat 4 vrhy a aj z tohto jej brat je dost mutant :heh: . A povahu ma skvelu, len nema az taky ten bíglí temperament - to nam tiez trosku vytkli.
Ani neviem, preco nema PP. Oca sme nevideli a mamu mala peknu. No majitelia a tie podmienky kde psy a stenata mali, boli biedne. Nejak sme sa s majitelmi nerozpravali. Nechceli tu fenu ani pustit ku steniatkam az po dlhom prehovarani ju pustili, ked sme ju tak velmi chceli vidiet. Vraj by dohryzla stenata a hlavne, ze ked ju pustili, bola cela stastna, ze ich vidi.
Mali male deti a neviem co s nou stvarali, pretoze ked sme si ju doniesli, strasne sa bala schodov, ako keby z nich niekedy spadla,...
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Výstavný postoj

Poslaťod Nia » Štv 19.06.2008 16:06

jukel píše:Tak dnes som spravil pár foto, má trošku na dlhšie nohy ale inak som nestíhal keďže som sa fotil sám nastavoval som časovač a tam je tuším 10 sekúnd, tak som spustil a bežal ho postaviť, tak som nestihol naprávať nohy :hi:

http://www.images.dogforum.sk/files/skq ... _thumb.png
http://www.images.dogforum.sk/files/7e2 ... _thumb.png

Tu je ešte jedna fotka kde má dobre zadné nohy ale bol zle položený foťák :ua:

http://www.images.dogforum.sk/files/tsx ... _thumb.jpg

juki, fakt goood :jop:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Výstavný postoj

Poslaťod lucik » Štv 19.06.2008 20:48

fotka z nacviku postoja yorka medzi 14 labradormi na vycvikovom dni retrieverov :lol:
handler: ja :ahoj:
Obrázok
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Výstavný postoj

Poslaťod Nia » Štv 19.06.2008 21:39

juuuj krasne stoji peso, ale ten uz ma pravdepodobne co to za sebou nie???
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Výstavný postoj

Poslaťod lucik » Štv 19.06.2008 21:54

no, za sebou ma nejake vystavy, neviem ci jednu-dve, lenze on sa dost bal, takze doma sa staval v poho, ale na vystave nie.. takisto je dost nedovercivy k cudzim, resp. bol, teraz je to uz asi omnoho lepsie, panicka mu nasadila intenzivnu kuru - kdekomu ho dava na ruky, nechava postavit do postoja, prehliadnut ako to robi rozhodca na vystave.. no a velkych psov sa trosku tiez boji, ale pokial nie su otravni, viacmenej ich odignoruje.. aj ked je trosku plachy, velmi sa mi paci jeho povaha - nevystekava stale ako vacsina yorkov co poznam. take zlaticko mojkacie..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Výstavný postoj

Poslaťod Bibiana » Štv 19.06.2008 23:49

Ešte k tomu voľnému vystavovaniu. Ja mám napríklad rada také fotky, kde pes nie je obmedzovaný obojkom a podobne, ale konkrétne na výstave si neviem predstaviť vystaviť takýmto štýlom AD.. Obojok by mal byť za ušami aby nekazil líniu, hlava by mala "ísť hore" a celkovo, no neviem, asi by som sa aj bála byť odo psa na krok ďalej v prípade, že by sa inému môj nezapáčil.. Nemám šancu tak zareagovať ako keby som stála pri ňom.. Možno ak by bol veľký kruh, resp. by som bola sama.. Tuším začneme trénovať aj také na vodítku, nech sa nenudíme :heh:
Lucik, dobrá práca :smile:

Škoda, že to oco fotil z blbého uhla, no..
Obrázok
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Výstavný postoj

Poslaťod rybicka » Pia 20.06.2008 6:08

Bib to je nadherny postoj....moja takto stava v podstate kedykolvek, ked vie, ze sa do garaze ide pre pamlsok :heh: vie, ze na zradlo a pamlsky si musi pockat pred dverami, ale keby ste videli, ako krasne u toho vie stat....len my mame na vystavach problem, ze ona sa stale hlavou otaca za priatelom, ktory nas foti. Uz sa raz musel aj skovat, aby ho nevidela-a to sme potom nemali ziadne fotecky :plac: ale za to sa krasne vystavila...musime asi zacat ziadat cudzich ludi o fotenie a priatel byt skovany, lebo s takovou sa vobec nevystavi...stale sa vrti a hladi na neho... :pac:
Obrázok
rybicka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 659
Bydlisko: Skalica

Re: Výstavný postoj

Poslaťod Poca » Pia 20.06.2008 7:02

Bib ten je uzasny, taky bielucky, krasny ... hmm a aj postoj ma dobry :smile:
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Výstavný postoj

Poslaťod Bibiana » Pia 20.06.2008 9:47

Offtopic: Poca, no teraz sme už trošku flakatejší zo slniečka, toto bolo fotené pred 3 rokmi :ahoj:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Výstavný postoj

Poslaťod Rika » Pia 20.06.2008 9:52

Bib, perfektné :jop: .
Rybicka a nemohol by ju vystavovat on?... nepomohlo by to? :smile:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Výstavný postoj

Poslaťod Nia » Pia 20.06.2008 14:45

ludia, vcera a dneska sa mi podaril zazrak..endy po dlhom vcerajsom treningu sa dneska krasne postavil a stal a ja som mu mohla napravit nohy a dost dlhu dobu sa ani nepohol..navyse hlavicku krasne drzal hore...samozrejme pozeral na moju ruku, ale uz aj toto je uspech..jaj chlapec ma tak potesil...normalne som teraz z toho cela vedla, ze to dokazal...taka som na neho pysnaaa :jupi:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Výstavný postoj

Poslaťod Bibiana » Pia 20.06.2008 21:31

Parádička Nia!!! Len tak ďalej!! A v BA im to všetkým natrete :angel: :ahoj:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy