Výpomoc pri organizovaní výstav - PONUKY / ŽIADOSTI

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Výpomoc pri organizovaní výstav - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Dodikee » Pia 13.01.2012 20:30

Dôvody, na založenie tejto témy som mala dva:
1. je ten, že každá akcia si vyžaduje veľké množstvo ľudí, ktorí sa jej venujú celým telom a dušou
2. je ten, že sama sa okrem vystavovania a trénovania psov na výstavy aktívne venujem ďalšej časti kynológie a to organizovaniu kynologických podujatí.

Moje aktivity v ZŠK SR (Zväz športovej kynológie SR)

1.Organizácia
Medzinárodná výstava psov CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.-22.7.2012
pred výstavou: zostavenie zoznamu rozhodcov, propozície, personál výstavy, komunikácia s rozhodcami, margeting, databázy, komunikácia so stánkami (kontaktná osoba)

Medzinárodná výstava psov 2xCACIB Nitradog Nitra 24.-25.3.2012
pred výstavou: Databázy, komunikácia so stánkami (kontaktná osoba)

Medzinárodná výstava psov CACIB International Dog Festival Veľká Ida 23.-24.7.2011
pred výstavou: zostavenie zoznamu rozhodcov, spracovanie katalógu, personál výstavy, kontakt s klubmi, komunikácia s rozhodcami
na výstave: vedúca výstavnej kancelárie
po výstave: spracovanie povýstavného katalógu

2. Moderovanie
- Záverečné súťaže 1. Medzinárodnej výstavy psov International Dog Festival 23.-24.7.2011

- Slávnostný večer a losovanie, posudzovanie na ploche, ukážky použitia obranárskeho psa v praxi a slávnostné ukončenie akcie na Veľkej cene SR, Majstrovstvách SR málopočetných a netradičných plemien a Otvorených majstrovstvách SR rotwailerov podľa IPO1, 16.-17.9.2011

Moje aktivity v KCHČaP (Klub chovateľov čiváv a papillonov)

1. Organizácia

Výročná výstava čiváv a papillonov Vrbové, 3.2. 2007
Výročná výstava čiváv a papillonov Vrbové, 16.2. 2008
Výročná výstava čiváv a papillonov Vrbové, 15.2. 2009

pred výstavou: spracovanie katalógu
& komunikácia s rozhodcami
na výstave: vedúca výstavnej kancelárie
po výstave: spracovanie povýstavného katalógu

2. Klubový TOP rebríček ktorý spravujem od 1.1.2011

Moje aktivity v SBK (Slovenský Boxer Klub)

Organizácia
Stredoeurópska výstava boxerov 23.9.2007
Svetová výstava boxerov ATIBOX 24.-25.5.2008

pred výstavou: spracovanie katalógu
na výstave: vedúca výstavnej kancelárie

Stredoeurópska výstava boxerov 18.-19.6.2011

pred výstavou: spracovanie katalógu

Majstrovstvá sveta boxerov ATIBOX 24.-26.4.2009
Spracovanie katalógu & Tajomníčka organizačného výboru

Majstrovstvá sveta ATIBOX Stopárov 6.-8.11.2009
Spracovanie katalógu & Tajomníčka organizačného výboru

Opakovane
na mnohých klubových, špeciálnych, národných, medzinárodných, dôležitých klubových výstavách (stredoeurópske, európske)

- Zapisovateľka (cca od 12 rokov)
- Vedúca kruhu (cca od 13 rokov)
- Tlmočníčka (cca od 15 rokov)
Obrázok
Dodikee
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 529
Bydlisko: Krajné

Re: Organizovanie výstav a iných kynologických podujatí

Poslaťod Dodikee » Sob 14.01.2012 17:24

Nie len že to ponúkam ja, ale nech tu ponúkajú viacerí :smile:
Ako som napísala, nikdy nie je dost ľudí :no:
Obrázok
Dodikee
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 529
Bydlisko: Krajné

Re: Organizovanie výstav a iných kynologických podujatí

Poslaťod Miška a Foxľe » Sob 14.01.2012 21:40

to už od 12 alebo 13 rokov môžem zapisováť v kruhu ?? :oo: :zz:
..Pes je to čo potrebujem :)
http://polovnikovsen.wix.com/foxs
Miška a Foxľe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 410
Bydlisko: Trnava

Re: Organizovanie výstav a iných kynologických podujatí

Poslaťod Dodikee » Sob 14.01.2012 21:47

Ja som robila :smile: No je pravda, že som bola dovtedy od 8 rokov na kazdej slovenskej a mnohých zahraničných výstavách a aktívne som sa zúčastňovala ako vystavovateľ. Dovtedy len na výstavách s rodičmi. Narodila som sa do psíčkarskej rodiny, takže som mala šťastie, že som bola do všetkých "Tajov" zasvätená od narodenia :smile:
Obrázok
Dodikee
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 529
Bydlisko: Krajné

Re: Organizovanie výstav a iných kynologických podujatí

Poslaťod wewerica » Ned 15.01.2012 16:14

Podľa môjho názoru je táto téma čisto iba reklamného charakteru a zvyditeľnenie samého seba. Ako by to vyzeralo keby sme si každý takto zakladali témy? :smile:

Cori a Sanny nejde o to či môžeš, ale či máš správne kontakty...
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Organizovanie výstav a iných kynologických podujatí

Poslaťod Dodikee » Ned 15.01.2012 16:41

Wewerica, prepáč že Ti oponujem, ale nejde o kontakty, ale o schopnosti :no:
A ide skôr o ponuku pomôcť, túto tému som pridala predovšetkým preto, aby tu ponúkali svoje služby v organizovaní všetci, ktorí už niečo robili :smile:
Aj ja sama budem potrebovať služby niektorých využiť :smile: :smile:
Obrázok
Dodikee
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 529
Bydlisko: Krajné

Re: Organizovanie výstav a iných kynologických podujatí

Poslaťod Lindchen » Ned 15.01.2012 18:26

Ja som potom nepochopila :smile: . Aj keď si myslím, že ľudia, ktorí majú na starosti personál, už "svojich" poznajú a kontaktujú ich. Ale prečo nie, pridám sa.

Od roku 2007 sa účastňujem slovenských a čiastočne českých výstav. Najskôr ako vystavovateľka, od roku 2009 pracujem na každej výstave organizovanej pod SKJ a SPZ na západnom Slovensku.
Pracujem vždy ako tlmočníčka a vedúca kruhu zároveň. Tlmočím z angličtiny a maďarčiny, v prípade potreby si píšem aj sama posudky (buď po vlastnom preklade v slovenčine alebo na veľkých výstavách v angličtine) a zapisovateľke prenechávam vypisovanie kartičiek, zakladanie doplomov a stužiek do zložky. Mám skúsenosti z národných, medzinárodných a klubových výstav, tiež zo svetovej výstavy.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Výpomoc pri organizovaní výstav - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Faya » Str 01.08.2012 18:05

Podľa mňa je to celkom fajn téma, nakoľko sa môžu ozvať všetci čo sa chcú pridať a niečo urobiť...Nemám predstavu čo všetko to obnáša takže sa nehlásim...ale napr. takéto veci ma celkom zaujímajú :lol:

Lindchen píše:Pracujem vždy ako tlmočníčka a vedúca kruhu zároveň. Tlmočím z angličtiny a maďarčiny


Lindchen a keby pekne poprosím preložila by si mi posudok z jednej výstavy? je písaný v angličtine, ja ju mám hroznú, :pac: ale hlavne slečna ktorá ju písala má akosi nečitateľné písmo, :ach: takže si to neviem preložiť ani cez google - prekladač.
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

Re: Výpomoc pri organizovaní výstav - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Vikiki22 » Str 01.08.2012 18:24

Síce to nerobím dlho, ale mám za sebou niekoľko výstav (asi 12), kde som robila zapisovateľku, vedúcu kruhu a tlmočníčku. A zatiaľ som bola stále pochválená. :hi:
Od novembra 2010 hlavne medzinárodné (NR, BA, TN), ale aj národné a klubové/špeciálne výstavy po celom Slovensku. Posudky píšem po slovensky, česky, maďarsky, anglicky - podľa potreby a žiadosti vystavovateľa alebo rozhodcu. Posudky mám veľmi dobre čitateľné. Tlmočím z angličtiny a maďarčiny (bez problémov), keď môžem, vždy robím tlmočníčku a vedúcu kruhu zároveň. Ako vedúca kruhu dávam pozor na všetko, často aj na zapisovateľov, a kontrolujem každý posudok, príp. diplomy, stužky, proste, či vystavovateľ dostane všetko, čo má. Už som mala aj nejakú babu, aby som ju v kruhu zaučila. Poslednú dobu chodím po výstavách s priateľom, kde on zapisuje a ja som vedúca kruhu (+ tlmočníčka) a sme perfektne zohraný tím. :smile:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Výpomoc pri organizovaní výstav - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Faya » Str 01.08.2012 18:53

Vikiki tak to potom máte super :jop:
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

Re: Výpomoc pri organizovaní výstav - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Dodikee » Pia 03.08.2012 10:07

Vikiki22 píše:Síce to nerobím dlho, ale mám za sebou niekoľko výstav (asi 12), kde som robila zapisovateľku, vedúcu kruhu a tlmočníčku. A zatiaľ som bola stále pochválená. :hi:
Od novembra 2010 hlavne medzinárodné (NR, BA, TN), ale aj národné a klubové/špeciálne výstavy po celom Slovensku. Posudky píšem po slovensky, česky, maďarsky, anglicky - podľa potreby a žiadosti vystavovateľa alebo rozhodcu. Posudky mám veľmi dobre čitateľné. Tlmočím z angličtiny a maďarčiny (bez problémov), keď môžem, vždy robím tlmočníčku a vedúcu kruhu zároveň. Ako vedúca kruhu dávam pozor na všetko, často aj na zapisovateľov, a kontrolujem každý posudok, príp. diplomy, stužky, proste, či vystavovateľ dostane všetko, čo má. Už som mala aj nejakú babu, aby som ju v kruhu zaučila. Poslednú dobu chodím po výstavách s priateľom, kde on zapisuje a ja som vedúca kruhu (+ tlmočníčka) a sme perfektne zohraný tím. :smile:


Viki, odkial ste?
Obrázok
Dodikee
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 529
Bydlisko: Krajné

Re: Organizovanie výstav a iných kynologických podujatí

Poslaťod Dodikee » Pia 03.08.2012 10:08

Lindchen píše:Ja som potom nepochopila :smile: . Aj keď si myslím, že ľudia, ktorí majú na starosti personál, už "svojich" poznajú a kontaktujú ich. Ale prečo nie, pridám sa.

Od roku 2007 sa účastňujem slovenských a čiastočne českých výstav. Najskôr ako vystavovateľka, od roku 2009 pracujem na každej výstave organizovanej pod SKJ a SPZ na západnom Slovensku.
Pracujem vždy ako tlmočníčka a vedúca kruhu zároveň. Tlmočím z angličtiny a maďarčiny, v prípade potreby si píšem aj sama posudky (buď po vlastnom preklade v slovenčine alebo na veľkých výstavách v angličtine) a zapisovateľke prenechávam vypisovanie kartičiek, zakladanie doplomov a stužiek do zložky. Mám skúsenosti z národných, medzinárodných a klubových výstav, tiež zo svetovej výstavy.


Ahoj,
11.8.2012 mas cas? do nitry
Obrázok
Dodikee
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 529
Bydlisko: Krajné

Re: Výpomoc pri organizovaní výstav - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Momoo » Pia 03.08.2012 11:16

Ja som zatial robila zapisovateľku len raz, na Nitradog a to som mala 13 :lol: Výstavám sa venujem hlavne ako vystavovateľ, takže skúsenosti s titulmi a tak mám :lol: Len musím počkať kým budem mať 15, potom sa chcem tomu venovať :lol:
Momoo
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 284
Bydlisko: Nitra

Re: Výpomoc pri organizovaní výstav - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Vikiki22 » Pia 03.08.2012 11:59

Dodikee, cez školský rok sme väčšinou v Žiline, cez prázdniny okres Nové Zámky (ale nie je problém zbehnúť do NR, BA a okolie), ale ja som občas aj v KE kvôli škole.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Výpomoc pri organizovaní výstav - PONUKY / ŽIADOSTI

Poslaťod Dodikee » Ned 05.08.2012 12:55

vikiki Tlmocite?
Obrázok
Dodikee
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 529
Bydlisko: Krajné

Ďalší

Späť na Výstavy