od Dodikee » Sob 11.02.2012 14:48
Rozpis rozhodcov (zatiaľ neschválený prezídiom SKJ)
Národná výstava psov National Dog Festival Veľká Ida 20.7. 2012
1.FCI skupina
Milan Bíroš, SK
Slovenský čuvač
Péter Harsányi, HU
Berger de Beauce (Beauceron), Collie Rough, Collie Smooth
Dušan Kuriš, SK
Australian Shepherd, Hollandse Herdershond, Juhoruský ovčiak/ Ioujnorousskaia Ovtcharka, Polski Owczarek Nizinny, Anatolian Shepherd
Gabriela Ridarčíková, SK
Bobtail, Border Collie
Malgorzata Supronowicz, PL
Australian Cattle Dog, Australian Kelpie, , Bearded Collie, Berger des Pyrénées à poil long, Berger des Pyrénées à face rase, Československý vlčiak, White Swiss Shepherd Dog, Berger de Brie (Briard), Holandský pastiersky pes / Nederlandse Schapendoes, Komondor, Kuvasz, Shetland Sheepdog, Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke, Polski Owczarek Podhalanski, Puli, Pumi, Mudi, Schipperke, all not listed breeds from FCI group 1.
Juraj Štaudinger, SK
Deutcher Shäferhund
Jaroslav Zembjak, SK
Bouvier des Flandres/Vlaamse Koehond, Chien de Berger Belge Groenendael, Chien de Berger Belge Malinois, Chien de Berger Belge Tervueren
2.FCI skupina
Milan Bíroš, SK
Dogo Argentino, Shar Pei
Danijel Boroš Djevi SRB
Deutsche Dogge, Bulldog, Cane Corso Italiano, Mastiff, Newfoundland, all not listed breeds from FCI group 2.
Terézia Gargušová, SK
Appenzeller Sennenhund, Entlebucher Sennenhund, Grosser Schweizer Sennenhund, Berner Sennenhund, St.Bernhardshund (Bernhardiner), Hovawart, Chien de Montagne des Pyrénées, Mastín español, Mastín del Pirineo
Péter Harsányi, HU
Do-Khyi, Tosa
Dušan Kuriš, SK
Bullmastiff, Mastino Napoletano, Rafeiro de Alentejo
Josef Mravík, SK
Perro dogo mallorquín (Ca de Bou), Coban Köpegi (Anatolian Shepherd Dog), Deutscher Pinscher, Jugoslovenski Ovcarski Pas – Sarplaninac, Cimarrón Uruguayo, Landseer, Zwergpinscher , Kavkazskaïa Ovtcharka , Sredneasiatskaïa Ovtcharka, Tchiorny Terrier, Dogue de Bordeaux, Dogo Canario, Fila Brasileiro, Leonberger
Viktoriya Pogodina, UA
Deutscher Boxer, Rottweiler
Gabriela Ridarčíková, SK
Dobermann, Deutscher Spitz
Erika Szokol, HU
Riesenschnauzer, Schnauzer, Zwergschnauzer
3.FCI skupina
Tomasz Borkowski, PL
Australian Terrier, Český teriér, Cairn Terrier, West Highland White Terrier, Border Terrier
Jaroslav Kubaľa, SK
Bedlington Terrier Airedale Terrier, Staffordshire Bull Terrier, Australian Silky Terrier, Manchester Terrier, Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Sealyham Terrier, Skye Terrier, Dandie Dinmont Terrier, English Toy Terrier (Black and Tan), Irish Glen of Imaal Terrier, Jack Russell Terrier, Kerry Blue Terrier, Nihon Teria, Scottish Terrier, Terrier Brasileiro, Yorkshire Terrier
Dušan Paunovič, SRB
Bull Terrier
Viktoriya Pogodina, UA
American Staffordshire Terrier
Miroslav Stanovský, SK
Fox Terrier (Smooth), Fox Terrier (Wire), Lakeland Terrier, Welsh Terrier, Deutscher Jagdterrier, Irish Soft Coated Wheaten Terrier, Parson Russell Terrier, Irish Terrier, Kerry Blue Terrier, Manchaster Terrier
4.FCI skupina
Atilla Czegledi, HU - Dachshunds
5. FCI skupina
Milan Bíroš, SK
Alaskan Malamute, Siberian Husky
Péter Harsányi, HU
Akita, American Akita
Tijana Konrad, SRB
Basenji
Dušan Kuriš, SK
Chow Chow, Perro sin pelo del Perú, Xoloitzcuintle (Mexican Hairless Dog)
Josef Mravík, SK
Samoiedskaïa Sabaka (Samoyed)
Gabriela Ridarčíková, SK
Cirneco dell’Etna, Eurasier, Karjalankarhukoira (Karelian Bear Dog), Norsk Lundehund, Norsk Elghund Sort, Norsk Elghund Grå, Pharaoh Hound, Podenco Ibicenco, Shiba, Russko-Evropeïskaïa Laïka, Vostotchno-Sibirskaïa Laïka, ZapadnoSibirskaïa Laïk, all not listed breeds from FCI group 5.
Monika Tušanová, SK
Thai Ridgeback Dog
6.FCI skupina
Jan Ryk, PL
Alpenländische Dachsbracke, Slovenský Kopov, Bayrischer Gebirgsschweisshund, Dalmatinac, Hannover’scher Schweisshund, Beagle, Grand Basset griffon vendéen, Chien de Saint-Hubert (Bloodhound), Petit Basset griffon vendéen, all not listed breeds from FCI group 6.
Viktoriya Pogodina, UA
Basset Hound
Monika Tušanová, SK
Rhodesian Ridgeback
7.FCI skupina
Atilla Czegledi, HU - Pointing Dogs
8.FCI skupina
Tijana Konrad, SRB
Labrador Retriever, Golden Retriever
Dušan Kuriš, SK
American Cocker Spaniel
Miroslav Stanovský, SK
Flat Coated Retriever, Curly Coated Retriever, Chesapeake Bay Retriever, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, American Water Spaniel, Cão de agua Português, Clumber Spaniel, Deutscher Wachtelhund, English Cocker Spaniel, English Springer Spaniel, Irish Water Spaniel, Kooikerhondje, Lagotto Romagnolo, Sussex Spaniel, Welsh Springer Spaniel, all not listed breeds from FCI group 8.
9.FCI skupina
Milan Bíroš, SK
Bouledogue français, Pug
Tomasz Borkowski, PL
Tibetan Terrier, Epagneul nain Continental, Kromfohrländer, Russkiy Toy, Pekingese
Patrícia Danková, SK
Bishon Bichon à poil frisé, Bichon Havanais, Bolognese, Coton de Tuléar, Petit chien lion, Caniche (Poodle), Caniche (Poodle)
Tijana Konrad, SRB
Chihuahua
Dušan Kuriš, SK
Chin, Chinese Crested Dog, Tibetan Spaniel, Lhasa Apso
Josef Mravík, SK
Boston Terrier, Griffon belge, Griffon bruxellois, Petit Brabançon, Shih Tzu
Gabriela Ridarčíková, SK
Cavalier King Charles Spaniel, King Charles Spaniel, Maltese
10.FCI skupina
Dušan Paunovič, SRB - Sighthounds
Neuznané plemená: Mária Zembjaková, SK
JUNIOR HANDLING – Jaroslav Zembjak, SK
JUNIOR HANDLER BIS – Malgorzata Szupronowicz, PL