Switch to full style
Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.

Pravidlá fóra

Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.
Odoslať odpoveď

Re: [F] Filmové novinky

Uto 02.04.2019 8:36

a este opindam herecku vo Venom, jeho frajerku .... eeeeeee, cele zle :joint:

Re: [F] Filmové novinky

Štv 04.04.2019 10:17

ALPHA (2018)



No čo ti ja viem...
Plusy: zaujímavá grafika, ČSV a pekná spolupráca, obdobie príbehu.
Mínusy: otrepaný, miestami nudný príbeh s happyendom, ktorý to celé dorazil - proste Amerika.

Moje hodnotenie: 50%

Re: [F] Filmové novinky

Štv 04.04.2019 10:23

Offtopic: boze, ani ten trailer som nevladala dopozerat.... nie je 50% vela? efekty fajn, ale tvl, hlupost cez hlupost.... a cele tak trochu v style 300, fakt sa to tam hodi... a ten na city hrajuci pribeh... bleh.

edit: teraz si spominam, ze som na to videla minuly rok plagaty a uz podla plagatu som sa bala, co z toho bude :lol:

Re: [F] Filmové novinky

Štv 04.04.2019 11:00

Offtopic: 50% je reálne veľa za tento film.

Re: [F] Filmové novinky

Štv 04.04.2019 11:03

Offtopic: :nwm: úplne pohodová predvídatelná oddychovka :ha:

Re: [F] Filmové novinky

Štv 04.04.2019 11:14

Offtopic: tak jasne, je to individualne... pre mna oddychovka by to bola, keby som sa nemusela uz pri traileri striasat a plieskat do cela :lol: ale tiez si obcas cielene pozriem taku blbost, napriklad nedavno The spy who dumped me :heh: alebo Red, a podobne.

Re: [F] Filmové novinky

Uto 30.04.2019 17:53

Vrátila som sa z endgame...

Re: [F] Filmové novinky

Uto 30.04.2019 17:54

Slausa píše:Vrátila som sa z endgame...

A? dobre? zle? mam sa tesit? ci ani nie?

Re: [F] Filmové novinky

Uto 30.04.2019 18:06

No... neviem či som schopná napísať niečo nez spoilerov...
Má to 3 hodiny, ale ubehlo to fakt rýchlo, bola to úplná paráda, veľa vecí z predošlých filmov (aj serialov) sa tam uzavrie, takže podľa mňa treba mať pozrete všetky predošlé veci
Prílohy
91d.jpg

Re: [F] Filmové novinky

Uto 30.04.2019 18:22

no to mam a niekolko krat :lol:

Re: [F] Filmové novinky

Ned 08.09.2019 17:28

"Afrika na Pioneri" odporucam vsetkymi desiatimi :smile: nasmiali sme sa, krasna africka priroda a tu euforou z toho, ze dokazali, co dokazali sa preniesla aj na nas :heh:
a samozrejme, kto by nahodu este nevidel cestovanie s trabantom, tak odpirucam aj to, ale filny, serialy z jednotlivych ciest su dost okresane

Re: [F] Filmové novinky

Pon 06.01.2020 7:30

Včera som si pozrela nového Levieho kráľa (2019). Vizuálne krásne spracované, hudba Hans Zimmer, dojímavý, silný príbeh, aj keď taký v podstate jednoduchý. Kto ešte nevidel, odporúčam. :jop:

Dnes idem pozrieť Parazita, japonský film, dostalo to Zlatú palmu v Cannes, tak som zvědaf. :lol:

Re: [F] Filmové novinky

Pon 06.01.2020 9:37

Z toho traileru som vôbec neponala ani pointu , Československe titulky to asi nema:-D vyzerá to ale napinavo

Re: [F] Filmové novinky

Pon 06.01.2020 13:01

mne sa tiez vizualne novy Levi kral strasne paci. a pribeh - ved je presne rovnaky ako bol kresleny, len vizual to zmenilo :)
cize ano je jednoduchy, lebo to je rozpravka.
Strasne sa mi paci aj novy Aladin - tiez je to pribeh rovnaky ako bol kresleny, aj ked je pravda ze do filmovej verzie to trosku tie zapletky viac prepracovali, ale inak zostal z velkej casti rovnaky co kvitujem :)

Re: [F] Filmové novinky

Pon 06.01.2020 18:10

ja strasne lubim Levieho krala, tak som sa noveho spracovania fakt bala, ale super to spravili. niektore zabery a dialogy, tusim ze vacsina, uplne identicke s animovanou verziou. ta ista uzasna hudba, krasne spravene. za mna :jop: som sa obavala, co z toho spravia, a oni vlastne len updateli animaciu na 21. storocie :lol:
Odoslať odpoveď