[F] Filmové novinky

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Filmové novinky 2010

Poslaťod Mackie » Sob 10.07.2010 8:46

neskutocne si ma pobavila
len nech to nepokazia :haha:
ja patrim k skupine, ktora si mysli, ze 3kou to naozaj malo skoncit
4, 5, 6 su tak prepojene, ze ich treba pozerat naraz za sebou, aspon mne s odstupom, s akym sa vysielali v kinach, absolutne nedavali zmysel a prisla som o vsetky "zvraty", lebo som si nepamatala od trojky nic
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Filmové novinky 2010

Poslaťod Iwka » Sob 10.07.2010 11:15

No tento rok som videla Alice in Wonderland , I love you Phillip Morris , Men who stare at goats (obidve Ewan McGregor :love: ) , Twilight saga: Eclipse . Teším sa na The Ghost Writer (zase raz Ewan :yes: ) , Inception ( perfektný režisér Christopher Nolan ) a Expendables :lol:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Filmové novinky 2010

Poslaťod čierna oliva » Sob 10.07.2010 15:54

drymarchon píše:No ja som už hrozne zvedavá na SAW 7, len dúfam že to nejak nedovrzú...

Heh, no inak počula som že 7 má byť posledná, ale potom že vraj nie, že majú byť ešte 8 a 9, akože ďalšia trilógia SAW. No teda len nech to nepokazia... :ach:



tak toto je typ filmu, ktore nemôzem pozerať a ešte k tomu v kine :plac: by som sa po :kak: od strachu
Prečo by mal človek očakávať, že jeho modlitby o milosť budú vypočuté tým čo je nad ním, keď on sám nemá žiadne zľutovanie nad tým čo je pod ním?
čierna oliva
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 489
Bydlisko: TT

Re: Filmové novinky 2010

Poslaťod Nyssa » Pon 12.07.2010 8:18

tak moje dojmy z filmov, ktoré som videla tento víkend:
Vlkodlak - strašne sklamal :ua: jediné pozitívum boli herci, aj keď postavám nedovolili nejako sa rozvíjať, maska vlkodlaka mne osobne pripomínala Ivana v medvedej podobe v Mrázikovi :ua:

Púštny kvet - krásny film s témou o ktorej treba hovoriť, teraz ešte prečítať knihu :jop:

Daybreakers - veľmi milo prekvapila myšlienka, ale film mohol byť prepracovanejší, i keď v globále sa mi páčil. pohľad na upírsky svet zasa trochu inak. Ethan Hawke bol jednoducho famózny, mne osobne tam nesedel Sam Neil, proste on upír :nie: . Neviem, či filmu chceli pridať na hororovosti či akčnosti, ale 2-3 scény by som vystrihla, už toho bolo moc. No a jediné čo ma sklamalo bol koniec, držal sa v duchu "Poďme sa trochu zahrať na amerických hrdinov" :ua:
Inak, v niektorých momentoch mi to prípomínalo Hostiteľa od Meyerovej :smile:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Filmové novinky 2010

Poslaťod drymarchon » Pon 12.07.2010 13:58

Mackie píše:neskutocne si ma pobavila
len nech to nepokazia :haha:
ja patrim k skupine, ktora si mysli, ze 3kou to naozaj malo skoncit
4, 5, 6 su tak prepojene, ze ich treba pozerat naraz za sebou, aspon mne s odstupom, s akym sa vysielali v kinach, absolutne nedavali zmysel a prisla som o vsetky "zvraty", lebo som si nepamatala od trojky nic


heh, ani ja obvykle už nemusím také pokračovania, ale mne sa saw páčil, aj keď už 4,5,6 nebolo to čo prvé 3 diely, ale stále tam na to nadvazovali. to bude asi tým, že 99% hororov (hoci toto by som horor nenazvala) sú samé sračky, kde buď účinkuje nejaký mutant, inteligentný pc alebo vrah s nožom, no proste samé kraviny a ešte v tých najlepších scénach vždy strhnú záber, aby mohli film pozerať aj slabšie nátury :ach:
možno preto ma SAW zaujal, pretože to s týmto nemalo nič spoločné, aj keď je pravda, že od 4 tam už Jigsaw chýbal, nemalo to už ten zvrátený zmysel, čo sa mi páčil. ale minimálne kvôli scénam sa mi to oplatilo.
a ajtak pôjdem na 7 :jazyk:

a inak ja som všetkých 6 častí videla behom týždňa, takže mi nejaké zabudnutie čo sa stalo minule nehrozilo :lol:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Filmové novinky 2010

Poslaťod Mackie » Pon 12.07.2010 22:52

Offtopic: no ved ja si tiez dam maraton, tesne pred 7ckou :no:
ale u nas pojde zrejme rovno na dvd


tak predsa len nieco http://www.csfd.cz/film/258243-karate-kid/ tak to som zvedava
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Filmové novinky 2010

Poslaťod Iwka » Ned 25.07.2010 11:46

Už som videla Inception , je to perfektne urobený, premyslený film od Ch. Nolana , je to jeho prvý scifi akčný film. Už v deň premiéry sa vyšvihol na 4. miesto za najlepší film na ČSFD . Odporúčam pozrieť :jop:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Filmové novinky 2010

Poslaťod drymarchon » Ned 25.07.2010 19:16

Iwka a kde si to videla? Je to už aj s titulkami? Na tento film som zvedavá...
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Filmové novinky 2010

Poslaťod ZdenulkaM » Ned 25.07.2010 19:19

cez vikend som bola na shrekovi 4 na 3D... :no: mne sa to celkom pacilo ale naozaj sa my to zda akokeby im dosli napady :ua: a trosku krute na rozpravku pre deti a aj pre mna :hi:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Filmové novinky 2010

Poslaťod Nyssa » Ned 25.07.2010 19:26

no, pre deti ten Shrek moc nie je, lebo nepochopia tie hefty. tiež mi to pripadalo ako neúspešnejší pokus o 3D ohúrenie, ale zasa, nebolo to až také strašné :smile:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Filmové novinky 2010

Poslaťod ZdenulkaM » Ned 25.07.2010 19:28

nyssa si na tom bola :no: ja som sa tesila ale akoze :ua:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Filmové novinky 2010

Poslaťod Nyssa » Ned 25.07.2010 19:40

:yes: bola, vytiahla som mamu :heh:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Filmové novinky 2010

Poslaťod Iwka » Pon 26.07.2010 10:23

drymarchon píše:Iwka a kde si to videla? Je to už aj s titulkami? Na tento film som zvedavá...


Jj, bola som na ton na premiére - 22.7. v Bratislavskej Eurovei . Bol s titulkami. Myslela som si, že na takýto film bude vypredaná celá kinosála, no nejak som sa prerátala...
Určite si to pozri, tento film stojí za to :jop:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Filmové novinky 2010

Poslaťod Silwuska » Pon 26.07.2010 11:50

Inception chcem vidiet urcite :yes:

A Shrek zvonec a konec ci jak sa to vola ma sklamal...co som bola zvyknuta sa natom narehotat do sytosti, tak tu bolo mozno par dobrych heftikov ale inak nic moc :nwm: troska take nasilu mi to pripadalo...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Filmové novinky 2010

Poslaťod Moniak » Pon 26.07.2010 23:07

inception :jop: idem na to este raz :lol:
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 839
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou