[F] Avatar

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Avatar

Poslaťod larami » Ned 21.03.2010 7:55

Mám tento film asi 2mesiace doma ,ale ako si sa neviem donútiť so ho pozrieť :no:
pre Laru Prosba psa´´ bud v mojich ťažkých chviľach vždy so mnou.S Tebou je pre mna všetko ľahšie. ´´Obrázokza Dúhovým mostom 01.02.2010
larami
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 782
Bydlisko: Snina / Wien AT

Re: Avatar

Poslaťod Nancy2 » Ned 21.03.2010 8:00

mne sa to velmi páčilo :smile: ale nepovažovala by som to a extra filmový trhák :ua:
Obrázok
Nancy2
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 113
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Avatar

Poslaťod Evika » Ned 21.03.2010 17:35

Mna to teda nenadchlo absolutne, celkom som sa snazila do toho vzit na zaciatku, potom som to v polospanku prespala :lol: Ti nadrozmerni nadludia ma absolutne nenadchli a strasne sa mi nepacili :heh:
Evika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502

Re: Avatar

Poslaťod Vikiki22 » Ned 21.03.2010 22:01

Ja poviem k tomuto filmu len toľko: efekty a grafika na výbornú, príbeh na :censored: . To jest´ môj názor. :no:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Avatar

Poslaťod susan » Sob 27.03.2010 12:03

Podla mna ten film ujde :smile: pačia sa mi tie postavy :jop:
susan
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7
Bydlisko: MI

Re: Avatar

Poslaťod Hanka 1 » Ned 28.03.2010 6:39

Speciální efekty naprosto dokonalé, myšlenka ještě lepší, vykreslení postav super. Po dlouhé době je to film, který se mi moc, moc líbil.
Hanka 1
Šampión
 
Príspevky: 2991

Re: Avatar

Poslaťod pimpa » Ned 28.03.2010 9:21

isla som na ten film so zmiesanymi pocitmi ale na koniec to nebolo take strasne. pozrela som si to v 3D a tie efekty :jop: parada. tak ma to nabudilo, ze som si pozrela o tom ako to natacali a na nete som nasla knizku ako sa pracovalo na postavach, scenach .... nieco suprove. cakat 10 rokov kym mozes spravit nieco co mas cely cas pred ocami, kobuk dole za taku trpezlivost. nieco podobne ako george lucas a star wars :smile:
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

Re: Avatar

Poslaťod Hanka 1 » Ned 28.03.2010 14:21

Mně se líbilo to vykreslení postav. Ten voják - velitel byl dokonale vymyšlený i dokonale zahraný, i ta "nadřazenost", se kterou to všechno lidé brali. A nejlepší postava z filmu pro mně byla Weaverová.
Hanka 1
Šampión
 
Príspevky: 2991

Re: Avatar

Poslaťod Mackie » Ned 28.03.2010 15:52

Offtopic: mne ked sestra povedala pred tyzdnom, ze tam hraje Sigourney, tak ma to priblizilo o dva kroky k pozretiu si toho filmu
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Avatar

Poslaťod Fraga » Ned 28.03.2010 19:31

:heh: Mackie ja som sa celý čas snažila ju v tom filme nevidieť, ja tu ženskú nemusím ešte od čias Predátora :heh:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Avatar

Poslaťod Mackie » Ned 28.03.2010 20:34

Offtopic: myslis Votrelca, nie? :no: :love:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Avatar

Poslaťod Fraga » Pon 29.03.2010 13:48

:heh: ano :pac:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Avatar

Poslaťod bobík » Pia 09.04.2010 16:45

Mne sa tento film hrozne pacil !!! :jop: :joint:
:)
bobík
Šteniatko
 
Príspevky: 69

Re: Avatar

Poslaťod Mackie » Sob 29.05.2010 0:23

tak sa mi dostalo do ruk DVD..
no, napad zaujimavy, prostredie pestre, trocha neprehladne na moje oci, pribeh prvoplanovy, ziadne prekvapenia (okrem uvodu, kedze som vobec nevedela, o com to je), upadla som do beznadeje, ked som po hodine zistila, ze este nie som v polovici.. no podla mna neskutocna hovadina
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Avatar

Poslaťod Lindchen » Sob 29.05.2010 7:59

Videla som najprv len uputavky, potom som zhliadla zaciatok a vyzera to, ze tento typ filmov u mna rozhodne ee. Hodene do jedneho vreca so vsakovakymi elfami, prstenmi, carodejnickymi skolami a pod. proste ee :nie: Mam radsej realisticke filmy alebo so spetkou mystiky ineho druhu.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou