[B] Jiří Kulhánek

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

[B] Jiří Kulhánek

Poslaťod pigie » Uto 10.02.2009 12:19

Len nezacinaj Stronciom - jedina kniha, ktoru som precitala len preto, ze to je Kulhanek. Uletel uz naozaj zvlastnym sposobom. Aj ked on ulieta podla mna na niecom inom, inak by ho tie deje a zvraty nemohli podla mna napadnut. Uz sme mali aj debatu, ci Kulhanek nie je nadprirodzena bytost :haha: :haha: :haha: Ja zijem v svete "chlapskom" a este som nevidela chalana, coby si Kulhanka nezamiloval. Je dost tazke zohnat jeho papierove vydania... Ja by som aj vrazdila za novucicku papierovu Cestu krve :no: :plac:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod jenna » Uto 10.02.2009 12:27

tiež si chcem kúpiť knihy a čítať, ale chcem sa vás spýtať v akom poradí idú knihy?? pretože keď som to pozerala tak je ich tam dost veľa, tak aby som si nekúpila najprv poslednú časť :pac: prosím poradie...
Obrázok
Pes štěká, protože zpívat neumí.(ukrajinské přísloví)
Pes, to je cnosť, ktorá sa stala zvieraťom, pretože sa nemohla vteliť do človeka.(Victor Hugo)
jenna
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 361
Bydlisko: BANSKÁ BYSTRICA

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod Silwuska » Uto 10.02.2009 12:32

da sa kupit iba
1. Sumrak
2. Now

Katka co sa s nou vobec bavis,?? to si prava "sumracnica" :haha: :haha: (toto super kuulove slovo som sa docitala na nejakom fore medzi patnastkami, tak sa snazim zapadnut :haha: ) ale inak pigie katus ma pravdu, v 4 si to uzijes lepcie :no:

Inak ja si to tiez rada precitam :yes: uz len pre tu srandu ze to je zaner ktory nepoznam :yes: ja som skor klasik :smile:

Edit: Pigie, ktora s tych knih je vlastne prva?? alebo su to dieli nejake alebo len take volne pokracovanie?? bo s toho linku co si dala ta ukazka je suprova :heh: sadlo maslo sade krv :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod pigie » Uto 10.02.2009 12:55

Vsetky jeho "sagy" su prepletene. Cim zacnes je jedno. Len treba sa drzat tej serie. nocni klub 1,2 cesta krve 1,2 a divoci a zli 1-4. Ja som zacala divoci a zli - moj milacik Patejl, neskor nocny klub - milacik Tobias a poslednu som citala cestu krve. Okrem toho ma este poviedky, ale co sa tyka pisania je lepsi pri dlhsich casovych dejoch.

Aj tuto kuk http://www.fantasyplanet.cz/clanek.asp?id=1444 A ten zaver ma dostal, lebo presne to iste som sa pytala sama seba ja. Ci mu vydavatel fakt napisal, ze ma ubrat mrtvol :haha: :haha: :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod calwen » Uto 10.02.2009 12:59

Pigie vidim ze mame rovnaky vkus :jop:
Ja sa len neviem rozhodnut ci sa mi viac pacil nocni klub alebo divoci a zli (cestu krve som este necitala) :pac: Boze ten jeho humor :aaa:
No a Stroncium...neviem...ja som to tiez precitala len preto ze je to kulhanek :nwm:

Mnooo som zvedava Silwi a Katka co poviete na Kulhanka :angel:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod pigie » Uto 10.02.2009 13:01

Chces cestu krve? Niekde pohladam, poslem cez SS. Nerada to robim z ucty k autorovi, rada by som si tu knihu kupila, ale ked nechce dotlac, co s nim :nwm:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod Silwuska » Uto 10.02.2009 13:02

Ja som tiez velmi zvedava, ako vravim,podla tych ukazok to nemusi byt az take zle :yes:

a pigie diky idem to kuk :jop: :ahoj:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod pigie » Uto 10.02.2009 13:12

Pche, ze nemusi to byt take zle. Je to genialne :aaa:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod calwen » Uto 10.02.2009 13:13

Je to fakt najlepsi cesky autor a asi najlepsie knizky co som kedy citala :no:
Taky Svaty Pejtl sa len tak nevidi...alebo ten Tobiasov monolog v truhle, vsak Pigie :no:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod pigie » Uto 10.02.2009 13:15

jj, tak tak. Ja som z tych knih uplne mimo. Moj priatel tiez, moj kamarat tiez a vlastne vsetci, ktori ho niekedy citali :heh: A Silwus, mozno by si to mohla oddelit ako novu temu, nech tu nezaclaname Sumraku, lebo cochvilaa bude v tieni KULHANKA :lol:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod katka » Uto 10.02.2009 13:21

pigie píše:Vsetky jeho "sagy" su prepletene. Cim zacnes je jedno. Len treba sa drzat tej serie. nocni klub 1,2 cesta krve 1,2 a divoci a zli 1-4. Ja som zacala divoci a zli - moj milacik Patejl, neskor nocny klub - milacik Tobias a poslednu som citala cestu krve. Okrem toho ma este poviedky, ale co sa tyka pisania je lepsi pri dlhsich casovych dejoch.

Aj tuto kuk http://www.fantasyplanet.cz/clanek.asp?id=1444 A ten zaver ma dostal, lebo presne to iste som sa pytala sama seba ja. Ci mu vydavatel fakt napisal, ze ma ubrat mrtvol :haha: :haha: :haha:


"To jako mám psát o tom, jak barbar v koži spolu s válečnicí v chromované podprsence jedou do Temné říše, kde na Temné hoře v Temné věži useknou Temnému mágovi Temnou prdel?“"
:haha: :haha: :haha: :haha: zasa som si ohodila monitor :haha: :haha:
Inak baby ja sa najprv chystám na Noční klub....správna voľba?
A ešte...hoďme fakt novú tému na Kulhánka, bo tu sa to už pletie s nami súmračnicami :heh:
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod calwen » Uto 10.02.2009 13:22

Ja som to citala tiez prve :jop:
Ale je ozaj jedno cim zacnes :no:
Ja idem na cestu krve :aaa: :jupi:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod pigie » Uto 10.02.2009 13:24

Cokolvek okrem Stroncia je dobra volba, to si precitas na koniec, po vsetkych ostatnych uz len zo zvedavosti, co zase vypotil :haha: :haha: :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod katka » Str 11.02.2009 7:54

Tak baby....včera som začala čítať Noční klub. MUsím povedať, že tomu sa hovorí "počteníčko". Niečo perfektné. Idem si to vytlačiť, lebo včera som do noci čumela do monitoru a dneska mm oči ako angorák :plac:
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Stephenie Mayer - Súmrak

Poslaťod katka » Str 11.02.2009 8:43

Mno som síce len na začiatku, ale teda uznávam, že po tomto čítať súmrak, tak neviem, neviem...Ale nie...je to ako deň a noc.
Normálne mi padala sánka, koľko je tam od začiatku krvi, odtrhnutých hláv, rúk, prstov a zadkov...toto kebyže niekto natočí... :oo: :oo: a to sa mi včera Tobiášek len zobudil v hrobe.....
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Ďalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou