[F] Underworld 1, 2, 3

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

[F] Underworld 1, 2, 3

Poslaťod Silwuska » Pon 09.02.2009 9:31

No tak v priebehu minuleho tyzdna som videla vsetky tri diely, na poslednom, vzbura lykanov sme boli vcera v kine...ale! bolo tam tolko nezrovnalost a kravin az som zirala...ako zo vsetkych troch dielov sa mi tento pacil najviac - ziadne samopaly a podobne americke suacky :ach: no napriklad, lykani ich isli napadnut v noci :pac: upirov...parada...dalej, ani raz nebolo vysvetlene preco mali upiri raz modre oci a raz obycajne :nwm: alebo co vlastne pili?? :nwm: ani to tam nebolo...a v jednotke, ked upirka zachranila cloveka ktory mal byt vlastne lykanom tym, ze mu dala napit svojej krvi, a on sa stal "krizencom"...to ako vsetci upiri ked sa zakusli do lykana, alebo naopak boli krizenci?? blbost ne?? podla mna slabo prepracovane :nwm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Underworld - 1,2,3

Poslaťod katka » Pon 09.02.2009 9:53

Silwus...súhlasím....pekne historicky urobené bez strielačiek, ale to ostatné.... nic moc :ach:
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Underworld - 1,2,3

Poslaťod Silwuska » Pon 09.02.2009 10:03

aj to...ja neviem, ja som si vzdy vlkodlakov predstavovala ako nieco co sa podoba na vlkov, ale nie nejake slizke zrudy :nwm: :ach: ble...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Underworld - 1,2,3

Poslaťod Mackie » Pon 09.02.2009 10:38

tak mne sa prve dva diely pacili, ale co sa tyka tretieho, kritiky su take zle, ze sa ho fakt obavam.. do kina na to nepojdem (to si setrim na Star Trek), pockam na dvd, a potom posudim
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Underworld - 1,2,3

Poslaťod Silwuska » Pon 09.02.2009 10:54

a co sa ti na prvych dvoch pacilo??? :nwm: mne nist :lol: pre mna bola trojka jednoznacne najlepsia :yes:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Underworld - 1,2,3

Poslaťod Vikiki22 » Pon 09.02.2009 12:05

Ja som videla len jednotku. Ale aj tak som nepochopila, o čo sa tam vlastne jedná. :lol: Podľa mňa je to blbosť na n-tú. Sú aj lepšie filmy. :jazyk:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Underworld - 1,2,3

Poslaťod Mackie » Pon 09.02.2009 13:03

je to taky atmosfericky film s "imidzovymi" postavami, take veci ma beru :no:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Underworld - 1,2,3

Poslaťod Goldie » Pon 09.02.2009 18:21

Podľa mňa je celý UNDERWORLD jedna veľká blbosť.. Chvílku som pozerala jednotku ale musela som to od nudy vypnúť... Ja pritom mám rada také filmy o vlkodlakoch, upíroch a tak ale toto bola podľa mňa úplná kravina - odpad :lol:
Goldie
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 66

Re: Underworld - 1,2,3

Poslaťod lucik » Pon 09.02.2009 19:35

ja som videla 1 a 2, ale teda jedine, co je tam pekne je ta baba - upirka..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Underworld - 1,2,3

Poslaťod Vikiki22 » Pon 09.02.2009 19:51

No... ja si radšej pozriem niečo, ako je napr. Blade alebo Hellboy ako Underworld. :jazyk:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Underworld - 1,2,3

Poslaťod Goldie » Pon 09.02.2009 21:48

Jááj blade a Hellboy to sú iné lahôdky vedela by som to kukať od rána do večera super filmy :jop:
Goldie
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 66

Re: Underworld - 1,2,3

Poslaťod Vikiki22 » Uto 10.02.2009 17:37

Však? Mne sa páčili všetky 3 časti Blade. :no: Má to aspoň dej. Nem ako niektoré iné filmy. :jazyk:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Underworld - 1,2,3

Poslaťod Goldie » Uto 10.02.2009 17:55

Jasné, že hej mne sa z blada strašne páčila 2, tiež aj hellboy 2 bola mrte dobrá už sa teším na trojku určite to bude šupa :yes:
Goldie
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 66

Re: Underworld - 1,2,3

Poslaťod pigie » Uto 10.02.2009 18:00

Silwuska píše:No tak v priebehu minuleho tyzdna som videla vsetky tri diely, na poslednom, vzbura lykanov sme boli vcera v kine...ale! bolo tam tolko nezrovnalost a kravin az som zirala...ako zo vsetkych troch dielov sa mi tento pacil najviac - ziadne samopaly a podobne americke suacky :ach: no napriklad, lykani ich isli napadnut v noci :pac: upirov...parada...dalej, ani raz nebolo vysvetlene preco mali upiri raz modre oci a raz obycajne :nwm: alebo co vlastne pili?? :nwm: ani to tam nebolo...a v jednotke, ked upirka zachranila cloveka ktory mal byt vlastne lykanom tym, ze mu dala napit svojej krvi, a on sa stal "krizencom"...to ako vsetci upiri ked sa zakusli do lykana, alebo naopak boli krizenci?? blbost ne?? podla mna slabo prepracovane :nwm:


Silwus a davala si pozor vobec? :D Preto toho chlapa chceli vobec dostat, ze tu schopnost mal len on, priamy potomok :jazyk: On mal schopnost, stat sa "krizencom" Ak by kusla akehokolvek ineho, tak by to nedopadlo dobre... Preto tam titrovali tu krv, ci co to tam robili a hladali vsetkych s takym menom :heh:

Inak, film o nicom, ale oddychovat sa pri nom da. Zaspala som pri vela filmoch, toto je jeden z nich :haha: Ale videla som oooovela viac horsich :angel:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Underworld - 1,2,3

Poslaťod Silwuska » Uto 10.02.2009 18:58

Aha tak to mi asi utieklo :ach: ale som rada ze si mi to objasnila :yes: :jop: hej mas pravdu taka nedelna vecerna oddychovka :yes: samy samopal, ratata rututu :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Ďalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou