[B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod hruska » Pon 18.06.2012 12:45

Ale tak hej, ja zboznujem Kinga a ten tiez nie je podla vacsiny nejaky extra spisovatel.
Mne tie twilight knihy prisli strasne jednoduche ci ako ti napisat, no mozno to bol zamer, ona presne vedela, ze ak to ma ktosi citat, nemoze to byt Ulysses. A vyslo. (jedina kniha v aj, kde som ani raz nemusela pouzit slovnik, mozno aj preto to tak beriem). No aj tak si myslim, ze dostatocne nevyuzila potencial.
Ked raz bude cas, precitam si toho hostitela, ci sa mi bude pacit viac.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod mairi » Pon 18.06.2012 13:18

hruska píše:Ale tak hej, ja zboznujem Kinga a ten tiez nie je podla vacsiny nejaky extra spisovatel.
Mne tie twilight knihy prisli strasne jednoduche ci ako ti napisat, no mozno to bol zamer, ona presne vedela, ze ak to ma ktosi citat, nemoze to byt Ulysses. A vyslo. (jedina kniha v aj, kde som ani raz nemusela pouzit slovnik, mozno aj preto to tak beriem). No aj tak si myslim, ze dostatocne nevyuzila potencial.
Ked raz bude cas, precitam si toho hostitela, ci sa mi bude pacit viac.

tak ono to asi treba brat tak, ze to mala byt kniha pre mladez, cize... ale uznavam ze sa z toho dalo vytrieskat viac
hostitela odporucam, to uz je o par levelov vyssia uroven citania. kniha ktora ma za cca posledny rok najviac zaujala.
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod maktub » Uto 19.06.2012 15:26

Kedysi som bola twilightom unesená :lol: ( síce filmami až tak nie),je to taká rozprávočka, ale pekná. :ha: Hostiteľa tiež odporúčam, tu je vidno, že to už nepísala pre teenagerov. Ak niekto nevie, pripravujú aj film a keď som pozerala fotky hercov...no predstavovala som si ich úplne ináč, ale na film som zvedavá. :smile:
One Dogue de Bordeaux is never enough ! :smile:
maktub
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 467
Bydlisko: Ružomberok

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod Sim » Uto 19.06.2012 15:27

aké má byť obsadenie hercov na Hostiteľa? :oo:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod maktub » Uto 19.06.2012 15:31

One Dogue de Bordeaux is never enough ! :smile:
maktub
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 467
Bydlisko: Ružomberok

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod mairi » Uto 19.06.2012 15:32

och zase chcu daco do :kak: :hmm: neverim ze taku knihu dokazu dobre sfilmovat :ach:

edit: no mozno to nebude az take strasne, hlavnu hrdinku hra fakt dobra herecka, cize to je jedno velke plus, ale aj tak mam pochybnosti :ua:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod Veronika.Chuck » Str 04.07.2012 19:09

http://www.youtube.com/watch?v=bSd1xxOUkFc&feature=player_embedded
Niekto kto sa tesi na BD part II. :smile: Mala ochutnavka
25.6.2012 Navždy ostaneš v mojom srdci Obrázok

Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku.

Obrázok
Veronika.Chuck
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Martin/Záturčie

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod Domca » Štv 05.07.2012 18:02

Ja som zvedava na tu dvojku teda.... :yes: zase niezeby som sa toho nevedela dozit, Twillight cely aky je mi nikdy nebol extra po chuti....prva cast Breaking dawn bola...no co ja viem :ua: onicom. Strasna ale strasne strasna nuda...tak ako vsetky diely okrem jednotky na tej som bola dokonca v kine :lol: tak som zvedava ako dopadne posledny diel....Trailer vyzera byt celkom fajn a musim povedat ze Bella je ako upirka krasna :yes:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod Veronika.Chuck » Štv 05.07.2012 19:14

Ja som najprv nechapala preco je okolo toho taka histeria. Kukla som film, potom som si kupila 3 knihy, take pohodove citanie a mam rada, ked sa kniha sfilmuje. Potom sa sa nevedela dockat 4. knihy a tu ako som si kupila z ruky ani nepustila :lol: Mne osobne sa to paci hlavne kvoli tym vlkom ale ani dej neni zly. Nie som narocny filmovy fanusik :smile:
25.6.2012 Navždy ostaneš v mojom srdci Obrázok

Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku.

Obrázok
Veronika.Chuck
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Martin/Záturčie

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod Monii » Štv 12.07.2012 17:55

Teším teším :smile: Aj keď sa filmy na knihy nechytajú. Ale malá je strašne pekná, snáď bude aj podávať dobré herecké výkony.
Som si pred rokom kúpila knihu jednotku v angličtine. Snáď to zvládnem, chcem sa do toho pustiť :lol:
Monii
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 656
Bydlisko: Trnava - Modranka

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod Veronika.Chuck » Štv 12.07.2012 19:10

Aj ked ja som knihu v EN necitala vravi ze neni pisana zlozito. A knihy su vzdy lepsie ako film. Ja by som napriklad bez knihy ani nevedela ze Jasper ma nejake schopnosti kedze sa to v 1 ani nespominalo a vo filme strasne rychlo prisla na to ze je upir a v knihe sa to pekne tahalo :smile:
25.6.2012 Navždy ostaneš v mojom srdci Obrázok

Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku.

Obrázok
Veronika.Chuck
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Martin/Záturčie

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod hruska » Štv 12.07.2012 19:56

Monii, ak mas zaklady aj, knihu hravo zvladnes :yes:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod Minnie » Štv 12.07.2012 20:38

ja som to necitala, nevidela, a ani nemienim. stacili mi trailery v telke. :lol:
Na svete nie je toľko tmy, aby dokázala zhasiť jednu maličkú sviečku.
Minnie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 333
Bydlisko: Jelenec

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod renqa » Uto 17.07.2012 11:43

Ja som videla len film, no až na poslednú časť. Tú by som si rada pozrela aj v kine. Len neviem či to u nás v tomto zapádakove vôbec v kine bude. :lol:
Ale inak sa mi to veľmi páčilo a taký dobrý film som teda už dobre dávno nevidela. "Teta" Meyerová má môj obdiv, že vôbec niečo tak zaujímavé a zároveň krásne dokázala vymyslieť.
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod Veronika.Chuck » Uto 17.07.2012 16:50

Tak to ti potom odporucam precitat si aj knihy tie su o 100% lepsie ako filmy :jop: Mas tam toho omnoho viac ako dokaze film ponuknut :smile: Aj ja som nadsena ze sa Meyerovej nieco taketo uzasne prisnilo :smile:
25.6.2012 Navždy ostaneš v mojom srdci Obrázok

Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku.

Obrázok
Veronika.Chuck
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Martin/Záturčie

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou