[B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod Mackie » Uto 17.07.2012 16:53

mna zaujima len ta "bojova" scena - jediny svetly moment knihy a tak neskutocne odflaknuty, vo filme sa s tym snad poriadne pohraju
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod Veronika.Chuck » Uto 17.07.2012 17:51

V ukazke je zrejme k boju pravdepodobne dojde. Bez "akcneho" konca by to asi nebolo ono.
25.6.2012 Navždy ostaneš v mojom srdci Obrázok

Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku.

Obrázok
Veronika.Chuck
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Martin/Záturčie

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod renqa » Uto 17.07.2012 18:58

weronika1106 píše:Tak to ti potom odporucam precitat si aj knihy tie su o 100% lepsie ako filmy :jop: Mas tam toho omnoho viac ako dokaze film ponuknut :smile: Aj ja som nadsena ze sa Meyerovej nieco taketo uzasne prisnilo :smile:


Akurát som ju dnes začala čítať a číta sa to veľmi dobre. Až sa neviem od nej odtrhnúť. :smile:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod Veronika.Chuck » Uto 17.07.2012 19:19

Ja som najprv videla film a az potom som si objednala knihy. Vdaka knihe som pochopila urcite veci lepsie. A podla mojho nazoru najhorsie spracovanie mal asi New moon. Ten sa mi veru pacil najmenej.
25.6.2012 Navždy ostaneš v mojom srdci Obrázok

Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku.

Obrázok
Veronika.Chuck
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Martin/Záturčie

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod renqa » Uto 17.07.2012 20:41

No tak New Moon sa ani mne moc nepáčil film, miestami ma troška nudil. :ua: Tak uvidíme ako to bude s knihou. Ale ostatné časti sú na jednotku. :jop:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod Veronika.Chuck » Str 18.07.2012 7:16

... mne sa zdal akoby bol nasilu pozliepane casti, ziadne popustenie fantazie, nic nove. Zachranili to iba ti vlci :hi:
A BD kniha patri medzi moje top z celej sagy. Ked som ju dostala do ruk musela som sa krotit aby som ju neprecitala za 2 dni. :lol: A teraz ju citam opat :smile:
25.6.2012 Navždy ostaneš v mojom srdci Obrázok

Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku.

Obrázok
Veronika.Chuck
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Martin/Záturčie

Re: [B,F] Stephenie Meyer: Twilight saga

Poslaťod renqa » Uto 24.07.2012 2:50

No niekto radšej filmy, niekto knihy. Ja moc na knihy nemám trpezlivosť, ale treba aj čítať. :yes:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Predchádzajúci

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou