Switch to full style
Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.

Pravidlá fóra

Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.
Odoslať odpoveď

Re: Serialy

Štv 21.10.2010 0:09

weeds som videla par dielov, ale neejako extra ma to nechytilo. ako zaspavak je to fajn :smile: .
Neviem, ci sa ako serial da pocitat relacia Ano sefe!, tu som si velmi oblubila aj kvoli vareniu a aj vdaka Pohlreichovi, ktory je svetovy. :yes:

Re: Serialy

Štv 21.10.2010 10:45

Ano sefe som chcela nadhodit uz davnejsie
niektore diely boli fakt ze extrem, clovek aby sa bal chodit do restauracii, ze odtial odide s otravou
ale to jeho aranzovanie sa mi nepaci, napr. zemiaky a na to do kopceka maso, cudne, alebo tie omacky, pospinit s nimi tanier okolo jedla :nwm:
naopak, za ten postruhany syr na kazdom jedle, za to by som ruky lamala :heh:

Re: Serialy

Štv 21.10.2010 12:00

deny: ja som na to zabudla :heh: zapla som to az v polovici :ach:

tiez este pozeravam Odsudene (aj ked velakrat je to tak, ze zapnem az v polke, ale stale viem, o com to je), potom Kosti, Klamari, ked neni nic ine, tak aj Mafstory (inak pri tom sa aj dobre kniha cita :lol: ),

Re: Serialy

Štv 21.10.2010 13:17

Mafstory som aj ja pozerávala a docela som sa na tom aj bavila, no tiež je to podľa môjho to isté ako všetky slov. seriály, čo tam dávajú. Čím viac častí tým je to slabšie a slabšie.

Re: Serialy

Štv 21.10.2010 16:43

alica: ani si o vela neprisla. a ved dali iba polovicu prveho dielu a aj tak polovica z toho boli reklamy. 10 min. film 10 min reklama :ach:

a aj ja rada kukaam klamari a aj vtierku castle. niekedu je to celkom vtipne :lol: ale aj tak
No1.: CHUCK, KNIGHT RIDER

a tieto somariny ze panelak a odsudene su ubohe. zo zaciatku to bolo OK ale teraz je to skor telenovela ako serial :ach: nechapem ako to moze dakto kukat. :ach:

Re: Serialy

Štv 21.10.2010 16:56

pre mna je ubohy panelak, ordinacia v ruzovej zahrade, vsetky kriminalky (ale kriminalku san francisco som pozeravala - oficialny nazov ani nema kriminalka len slovaci si zasa cosi vymysleli, a je to podobne ako Kosti)
Adela Show - radsej nekomentujem, ale tiez sa pri tom super cita kniha - jedine, co je na tom zaujimave su rozhovory s hostami
Profesionali - tiez na citanie knihy :heh:
a super su vsetky relacie na Discovery - napr. Ultimate survival :jupi: :jupi: :jupi:

Re: Serialy

Štv 21.10.2010 18:56

JJ aj ja mam rada Discovery a Animal planet. a rada chodim k sestre na prazdniny lebo oni maju satelit :joint: a na animal planet este chodi 101 DOGS? ja som to kukala.

aj este som sa stale chcela dakoho spytat ze tak ukazuju vselijake casy. ktory patri nasemu casovemu pasmu?

a suhlasim s tym ze kriminalk su somariny. a kebyze je jedna tak hej a nie milion petsto :ach: ale vtierku castle ja mozem to je jedine :ha: inac neviete kedy ide dalsia cast KR? v stredu?

Re: Serialy

Štv 21.10.2010 19:00

animal planet my nemame :ua:

Re: Serialy

Štv 21.10.2010 20:34

Mackie, ja som videla z archivu vsetky diely. V jednom mali pneumatiky v kuchyni a ja som nechcela ani verit, ze taky humus moze byt a este na to neprisli nijaki hygienici. Kazdopadne, velmi zla reklama pre podaktore podniky.
To jeho servirovanie je sice na jedno kopyto, ale uznavam to, ze tam necpe tie prilohy :ach: . Varit vie a ta jeho revolucia vo vareni ceskych hopodach ma opodstatnenie. Vsade ti tu (v CR) nasypu ten syr, omacky nevedia robit a co sa tyka niecoho ako pizzeria, tak to je absolutne zabite. Ja napr milujem feferonky a zatial pokazde, co som mala pizzu mi na nu miesto chilli/feferoniek dali baranie rohy, no proste :pac: .
Teraz bezi aj nova relacia "Na noze", ktora je o vybere naj kuchara. Plnia rozne ulohy a kazdy tyzden jeden vypadne. To je tiez celkom zaujimave :smile: .

Re: Serialy

Pia 22.10.2010 0:52

to varenie uz nesledujem, ale Sefa mam aj zalohovaneho :pac:
tie pneumatiky to bola tusim najhumusnejsia kuchyna.. teda este potom ti nestastnici, ktorym prave pri natacani zalialo podlahu z odtoku :heh:
ale najhorsie asi boli vselijake tie "polotovary" pripravene na dalsie dni, poodkladane kade tade v skriniach, chladnickach, pod heslom "ani stipka nazmar"

Re: Serialy

Sob 23.10.2010 18:10

ked stihnem, alebo ked si uvedomim ze to je, tak aj ja si rada pozrem Ano sefe - sranda niektore diely :pac:

teraz ma napadla este Particka - na to sa vzdy tesim

Re: Serialy

Sob 23.10.2010 18:32

Ja som včera dopozerala 3. sériu animáka Shaun the Sheep. :hi:

Re: Serialy

Sob 23.10.2010 21:18

to je tiez dobre
a aj particka. toto je uplne super len skoda ze to chodi na markize

Re: Serialy

Sob 23.10.2010 21:32

ja sa priznam na zavislosti na serialikoch na hallmarku teda teraz uz universal channel.
mestecko haven
bratia a sestry
sladky zivot orange country
rookey blue
dobra manzelka
ked uz zapnem telku tak najprv pozriem, co ide na universale a az potom prepinam iny kanal:)

Re: Serialy

Ned 24.10.2010 8:50

aaa ja som si spomenula na EUREKu to bol super serial. si pametam jak sme na tom boli zavisli. vsetci. :aaa: skoda ze to uz nechodi
Odoslať odpoveď