[F] Obľúbené seriály

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Serialy

Poslaťod denyho slniecko » Str 27.10.2010 14:13

Alica: dnes vecer nezabudni :hih: len ti pripominam aby si nezapla zase v polke

aaa sa tesim waaaaa :aaa:
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: Serialy

Poslaťod AlicaGGG » Pia 29.10.2010 21:20

deny: neuveris, ale zabudla som - ale totalne... spomenula som si na to stvrtok vecer :ua: asi si dam pripomienku do mobilu kym sa nenaucim, ze to chodieva
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Serialy

Poslaťod Darcia » Uto 02.11.2010 17:59

Neviem ci to tu bolo spominane, ale aj by som upriamila do pozornosti serial Crimina Minds - Myslienky vraha. Podla mna konecne dobry kriminalny serial, nie ako donekonecna sa opakujuce CSI napriklad. Okrem bezneho vysetrovania sa namiesto na dokazy zameriavaju na psychiku seriovych vrahov, co je pre mna mnam :lol:
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

Re: Serialy

Poslaťod denyho slniecko » Uto 30.11.2010 23:03

Inac, ako to ide ten KR. Som kukala reklamu na CSI miami tak ide 21:15 zajtra. Kedy ide KR? :hmm: :nwm:
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: Serialy

Poslaťod Iwka » Pon 13.12.2010 20:07

skoncila sa nam 5. seria dextra :plac:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Serialy

Poslaťod Haleth » Uto 14.12.2010 17:29

Darcia píše:Neviem ci to tu bolo spominane, ale aj by som upriamila do pozornosti serial Crimina Minds - Myslienky vraha. Podla mna konecne dobry kriminalny serial, nie ako donekonecna sa opakujuce CSI napriklad. Okrem bezneho vysetrovania sa namiesto na dokazy zameriavaju na psychiku seriovych vrahov, co je pre mna mnam :lol:


presne, presne :yes: mňa osobne priťahuje psychológia a dokonca som začala uvažovať o štúdiu niečoho takéhoto

momentálne zas a znova fičím na Black Books, neviem, koľkí z vás to budú poznať, aj neskutočný seriál ! vrelo odporúčam
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Serialy

Poslaťod Moniak » Uto 14.12.2010 18:15

black books :jop:
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Bratislava

Re: Serialy

Poslaťod Mackie » Str 15.12.2010 2:42

dopozerala som 7. seriu 2 a pol chlapa - podla mna sa serial vycerpal niekde v piatej serii, uz to je len sproste, a akeho dementa spravili z mladeho :ach:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Serialy

Poslaťod šeltie » Str 15.12.2010 20:09

a si zase naopak myslim že skorej začina byt jake inteligentnejši podla mna je stale sa načom zabavt ale tak to by si musela pozerat dva a pol chlapa v originale ... toto je serial ktoremu asi najviac ubral na kvalite dabing to je neskutočne ako sa straca 50% vtipov človek by grcal z toho
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Serialy

Poslaťod Mackie » Str 15.12.2010 20:39

niektore vtipky su dobre, ale cely ten "dej" sa stratil (pre mna nepochopitelne, preco sa jeho brat odtial stale neodstahoval)
mozno si to pozriem aj v originale niekedy
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Serialy

Poslaťod šeltie » Str 15.12.2010 20:50

ako ja som to pozerala na markize s dabingom a predtym v originali a plakala som .. už len napr. jak tie autička si aan lepil v originali si spieval you and my car we can do want we want a v slovenčine len povedal ty a moje auto šalal a cely vtip celeho dielu bol v prdeli .. a v 8mej casti sa odtsahoval na chvilku ma aj frajerku a tak
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Serialy

Poslaťod usagi » Štv 16.12.2010 1:42

a ako sa ten serial nakoniec skoncil? :nwm:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Serialy

Poslaťod Zooey » Štv 16.12.2010 1:45

On este neskoncil..stale sa natacaju nove diely :smile:
Obrázok
Zooey
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 845
Bydlisko: BA, Petržalka

Re: Serialy

Poslaťod jana232 » Štv 16.12.2010 9:12

Moniak píše:black books :jop:

čo je to za seriál a kedy prosím vás chodí?Keď ho tak všetci chválite,tak si ho chcem . . .kuk
jana232
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 555
Bydlisko: Nová Baňa

Re: Serialy

Poslaťod hruska » Štv 16.12.2010 9:35

http://www.csfd.cz/film/115675-black-books/
Uz dlhsie sa na ten serial chystam, pocula som o nom same dobre veci. Tak dokukam Carnivale a ide sa na to.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou