[F] Obľúbené seriály

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Serialy

Poslaťod camon » Str 14.07.2010 15:55

viem ze zacalo, ale ja si pockam, chcem pozriet vsetko naraz :lol: nemam rada ked musim tyzden cakat na dalsi diel :ach:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Serialy

Poslaťod Mackie » Str 14.07.2010 16:17

pozerat naraz Priatelov, to pochopim, tych dielov je ako nasr..
ale toto? ved este nestihnes spracovat vtipy a hlasky z jednej epizody a uz tlacis dalsie, a po 3 hodinach si uz nepamatas nic :nwm:
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Serialy

Poslaťod camon » Str 14.07.2010 16:24

zas nemyslim tak ze sandem a dam nonstop maraton :lol: ale proste pozriem jednu-dve casti za den, ked mam na to chut ja, nie cakat kedy to bude dostupne...
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Serialy

Poslaťod Mackie » Str 14.07.2010 16:34

tak namiesto priebezneho cakania si obhryzas doma nechty 6 tyzdnov, kym to vsetko odvysielaju :jazyk:
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Serialy

Poslaťod camon » Štv 15.07.2010 1:12

nie lebo kym nezacnem pozerat a neviem o com ta seria je tak ma to netrapi :jazyk:
momentalne nestiham pozerat ani to co mam doma, takze nechtiky su pekne cele :no:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Serialy

Poslaťod Mage » Ned 18.07.2010 20:56

ja radsej ani nepocitam kolko som pozeral serialy :D
tak obcas ak to vyslo som pozeraval CSI, kosti
pravidelnejsie sa snazim stihat NCIS :)

cez skolu (kedze maju prazdniny vo vysielani :) ) som pozeral: how i met your mother, big bang theory, dr. house, stargate universe, supernatural, vampire diaries :), este aj fringe a firefly som si pozrel. skoda ze je len jedna seria

tak z minulosti vytiahnem :)
stargate vsetky serie, tiez stargate atlantis, buffy: the vampire slayer (tu som sa ucil anglicky na matury :))) ), mestecko eureka (akurat ide 4. seria :) )

a este par dalsich ale to uz si moc nespominam :) tusim sa teraz vrhnem na IT crowd :) to sa tam budem asi snazit aj najst :) kedze patrim do IT :lol: :lol: :lol:
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Serialy

Poslaťod Monca » Pia 20.08.2010 20:24

Ja pozerávam serial simpsonovci a dva a pol chlapa....občas dáku kriminálku :lol:
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: Serialy

Poslaťod Yorki+Larry » Pia 20.08.2010 20:51

Ja pozeráám...Dva a pol chlapa,stratenéé duše,profesionáály,paneláák,mafstory... :lol:
Yorki+Larry
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 371
Bydlisko: Galanta, Javorinka

Re: Serialy

Poslaťod calwen » Pia 20.08.2010 21:59

Mackie píše:nahodou tento serial je dost oblubeny aj medzi "intelektualmi"
tiez som ho zacala pozerat, su tam dobre hlody, len sa neviem rozhodnut, ci mi tam Sheen vadi len trochu, alebo velmi

Mackie s tymto sa totalne stotoznujem :heh:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Serialy

Poslaťod Darcia » Pia 20.08.2010 23:02

Ja musim pridat svoje dojmy z kratkyeho len 6 dielneho serialu The Lost Room. Velmi zaujimavy napad a prijemne spracovanie. Namiesto zbytocnych omacok, do ktorych by tento napad mohli rozpracovat sli pekne k veci a clovek sa pri tom rozhodne nestihol nudit. Vsetkym fanusikom nadprirodzena ci sci-fi jednoznacne odporucam :jop:
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

Re: Serialy

Poslaťod Nyssa » Sob 21.08.2010 8:00

ja by som sa chcela opýtať, či máte nejaké špeciálne stránky, kde si checknete, aké nové seriály idú, či len od známych sa dopočujete alebo tak. :hi:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Fringe - Hranice nemožného

Poslaťod Silwuska » Pia 27.08.2010 10:08

Nepozerava, alebo nepozeral niekto tento serial?? Ficaval zevraj na Nova cinema, ale ja som si ho scucla s ulozto...uz su k dispozicii prve dve serie, na tretiu budem teraz cakat jak tento :plac:

http://fringe.sff.cz/

Je to v podstate mysteriozny krimi serial, s perfektnymi hercami :jop:
Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Fringe - Hranice nemožného

Poslaťod Nyssa » Pia 27.08.2010 10:24

milášku, dávali to dokonca aj na markíze :no:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Fringe - Hranice nemožného

Poslaťod Silwuska » Pia 27.08.2010 10:31

Fakt?? :heh: :hi: no to sorry, ja niesom moc telkokukac, a uz duplom nie serialov, kedze je malopravdepodobne ze budem vzdy v jeden den v jednu hodinu pri telke :lol:

Ale pocitam ze iba prva seria nie?? :yes: lebo druha nieje nadabovana
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Fringe - Hranice nemožného

Poslaťod Nyssa » Pia 27.08.2010 10:33

myslím, že len prvá, ale ruku do ohňa by som nedala, tiež som to nepozerala, chystám sa na to, keď bude čas :no:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou