[F] Obľúbené seriály

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Serialy

Poslaťod camon » Štv 16.12.2010 10:07

Skoda ze ma tak malo dielov :ua:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Serialy

Poslaťod calwen » Štv 16.12.2010 12:52

Tak zase v najlepsom treba skoncit.
Take HIMYM uz pozeram len z povinnosti a ono to nie a nie skoncit :aaa: :prd:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Serialy

Poslaťod camon » Štv 16.12.2010 12:59

tak to hej, nemam rada ked sa veci uz len natahuju, lebo :money:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Serialy

Poslaťod Haleth » Pia 17.12.2010 0:51

jana232 píše:čo je to za seriál a kedy prosím vás chodí?Keď ho tak všetci chválite,tak si ho chcem . . .kuk


kedysi chodil na ČT1, ale teraz pochybujem, ja sťahujem, pozerám v noutbúku

hruska kašli na všetko a utekaj pozerať Black Books :jazyk: vždy keď pozerám ten seriál, tak túžim odísť do Anglicka a otvoriť si bookshop a raz tak aj spravím
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Serialy

Poslaťod jana232 » Pia 17.12.2010 11:58

Haleth-ďakujem,skúsim sa po ňom poobzerať :no:
jana232
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 555
Bydlisko: Nová Baňa

Re: Serialy

Poslaťod Zooey » Pia 17.12.2010 15:19

Ja som si pozrela prve dve casti black books (ked uz tomu robite taku dobru reklamu) a velmi ma to neohurilo. :ua:
Je to ten typ serialu ktory sa rozbehne a neskorsie diely su lepsie? ...alebo ked sa mi nepaci na zaciatku, nebude sa mi pacit ani neskor?
Obrázok
Zooey
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 845
Bydlisko: BA, Petržalka

Re: Serialy

Poslaťod calwen » Pia 17.12.2010 17:12

Prvy diel bol slabsi podla mna, daj sancu este jednemu a ak ta to neohuri, tak ta to neohuri. Coz je divne lebo ten serial nema obdobu :aaa:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Serialy

Poslaťod Mackie » Pia 17.12.2010 17:29

tiez sa na neho chystam, ale je v dlhom poradovniku
podobne napr. Cerveny trpaslik, prve diely boli take ze e? a potom sa to bud cloveku zapaci alebo nie, a mna to teda dostalo
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Serialy

Poslaťod lucik » Pia 17.12.2010 17:44

Black books, IT crowd, Californication a How I met your mother sú nalepšie seriály ever.. a ešte Futuramu som kedysi žrala, Heroes som rozpozerala, na Lost som fičala, ale omrzelo ma čakať pol roka na ďalšie a teda potom to už bolo také divné aj.. a napríklad som sa nikdy nepustila do pozerania toho nejaké utečenca, už si nepamätám názov
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Serialy

Poslaťod Haleth » Sob 18.12.2010 1:57

u mňa teda vyhrávajú Black Books, Red Dwarf, The Office (US), Futurama, My name is Earl, The Big Bang Theory, IT Crowd, Black Adder (to neviem, či vôbec niekto bude poznať)
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Serialy

Poslaťod denyho slniecko » Sob 18.12.2010 22:53

Chcem sa spytat, nekuka dakto EXTR@? Ja som to objavila dnes na dvojke o pol 10. Je to po anglicky, a kazde tretie slovo nerozumiem, ale je to celkom sranda. Som sa posmiala. :heh:
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: Serialy

Poslaťod Betušik » Sob 25.12.2010 23:03

Vikiki22 píše:Ja frčím teraz na šiestej sérii Futuramy! :aaa:

kde si našla šiestu sériu ? :oo: aj ja chéém :plac:
Obrázok
Betušik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 841
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Minnie » Uto 28.12.2010 20:29

U mňa vyhráva jednoznačne Dexter, My name is Earl je tiež fajn, Dr. Housa som tiež kedysi žrala, ale pozrela som asi 5 sérií naraz, a tak mi začal liezť na nervy. Simpsnových som videla asi 13 sérií, zvyšné 4 čo som ešte mala vrátane tých 13-tich skončili ako House...v koši. Jaj, asi pred rokom som fičala na Zúfalých manželkách :lol: No a ešte Planet Earth sa mi páči :smile:
Na svete nie je toľko tmy, aby dokázala zhasiť jednu maličkú sviečku.
Minnie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 333
Bydlisko: Jelenec

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod denyho slniecko » Štv 06.01.2011 0:21

Inac nekukali ste dneska Kosti, tu druhu cast. Ta bola uplne perfektna. Vysetrovali tam to, ze nejakeho veta zabil pes. Prisli na nejaku farmu, tam mal farmar nieco bulovite (v ...bull-och sa nevyznam :hi: ) a bola perfektne vycvicena a majitel povedal mudru vetu: "Naco mat psa, ak ho neviete ovladat." :aaa: Potom tam bol Cesar Millan. Oni objavili v stodole tej farmy ring, kde zapasili psy a mali tam aj psinec, kde boli psy naretiazach. Vosli tam, psy sa rozstekali a Millan len čšššš a psy ticho. Potom povedal sadni a vsetky do jedneho si lahli a boli uplne kludni. :aaa: Jak to robi? Boli tam BO myslim, RTW aj bullovia. Vsetkych vzali na tu stanicu. Tam ta zena co ju ten chlap vola Kost s Millanom porovnavali odliatok zubu s psimi zubami a nasli BO, ktory zabil toho veta. Ta zena si ho vzala do bytu. Pes mal byt v klietke, ale ona ho mala uplne navolno a velmi si ho oblubila. Potom ho museli utratit. :plac: Ona bola smutna a obhajovala ho a povedala par uplne suprovych viet. Nieco v zmysle, ze bol to uzasny pes, musel umriet pre cloveka, lebo bol oddany a urobil co po nom chcel pan, a vety tohto zmyslu. No, toto sa mi teda naozaj veelmi ale veelmi pacilo. :aaa:
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Lucka&Ronny » Štv 06.01.2011 23:36

Ja som strašná citlifka... :ach: . Na koncu sa mi tisli slzy do očú.... :plac: :ach: A tá pittula(?) bola krááásna :love:
Lucka&Ronny
Hafan
 
Príspevky: 507
Bydlisko: ďura

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou