[F] Obľúbené seriály

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod hisham » Pon 10.08.2015 19:19

Sranda, ja som Colina Farella tiez nemohla ani citit, no potom sa vdaka filmu In Bruges karta obratila a teraz ho mam hrozne rada. Podla mna ma ten clovek najpsycho pohlad v Hollywoode :aaa:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod naja » Uto 11.08.2015 21:44

Finale dokukane a co ja viem...chcem iny koniec :lol: . A ti, co nemate radi Farella, si pridete na svoje :heh: .
naja
Junior
 
Príspevky: 266
Bydlisko: Poprad, momentalne Tirol, Osterreich

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod weron » Str 12.08.2015 5:00

takze zomrie strasnym stylom ? :heh: nie nehovor, musim to vidiet uz :joint:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Bebis » Štv 17.09.2015 23:28

outlander sa nataca v prahe :ach: som zvedava na druhu seriu :angel: :joint:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Bebis » Pon 19.10.2015 1:48

pozerate niekto nove the bastard executioner alebo the last kingdom? :smile:
limitless som zacala, ale zatial nic moc podla mna :nwm:
a zacala sa nova seria how to get away with murder :aaa:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod sabe » Uto 20.10.2015 16:20

Outlandera moj drahy nechcel so mnou pozerat, ze je to moc telenovela :angel: Ale ten skotsky prizvuk :love: A priroda :love: Kvoli tomu som to pozerala :angel: Ale dabing ani nahodou nejdem pokusat, to sa podla mna neda napodobnit.

Inak pozera dakto Mr. Robot? Musim povedat, ze po par dieloch som prestala, lebo to uz bolo dajake moc temne... A to mi drahy povedal, ze potom to zacalo byt este temnejsie a viac psycho a ze on uplne zabudol na svoju rodinu a cosi... Nic pre mna, potrebujem v noci aj spat :heh:

Sense8 som pozrela cele, neni to nejak extra dlhe, je to dost take zvlastne, kazdopadne sa mi to pacilo a som zvedava na druhu seriu (netflix vraj vzdy objednava dve serie). Hlavne ten Island tam :love:

A tak stabilne pozerame Once Upon a Time, take oddychove, aj ked musim povedat, ze si uz nepamatam daktore detaily, mam pocit, ze by som si to mala kuknut znovu :heh: To iste Doctor Who, daktore tie odkazy na minule diely idu mimo mna :heh: Musim jest viac ginka alebo coho na pamat...
Obrázok
sabe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263
Bydlisko: Kysak, SR/Brno, CR/Cambridge, UK

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod pigie » Uto 20.10.2015 16:23

Sabe - tvoj prispevok ma priviedol k tomu, ze si musim pozriet Cerveneho trpaslika zas :heh: Divne myslienkove pochody, ale vdaka, normalne som na neho zabudla :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod goodie » Uto 20.10.2015 18:11

Mr. Robot mám pozreté celé a teda ,že fajn aspoň za mňa :jop: Ale ja mám také úlety rada a Sense8 taktiež :lol: už sa teším na 2.sériu.. Bastards Executioner som videla len 2diely,takže ešte počkám ,ako sa to vyvinie..ale teraz fičím na 2.serií Fargo :aaa: a 2.serií Leftovers -taktiež trocha úlet
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Silvuch » Uto 20.10.2015 18:46

cerveny trpazlik je dobry? vraj to bud milujete alebo nenavidite a minule som mala dilemu nad troma serialmi a jeden z nich bol tento..
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod sabe » Uto 20.10.2015 21:06

Mne sa trpaslik v tom case ked som ho pozerala pacil. Ci by sa mi pacil aj teraz je tazko povedat :lol:

Inak za ten cas co sme v UK tak sme dali vsetky serie aj serialy Star Gate :lol: SG-1, Atlantis aj Universe :lol: A dokonca legalne! Netflix je super vec :jop:
Obrázok
sabe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263
Bydlisko: Kysak, SR/Brno, CR/Cambridge, UK

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod pigie » Uto 20.10.2015 21:59

Tak nejak. Pre mna je to nostalgia :heh: Som sa zoznamila s mojim chlapom a prva vec, co sme spolu pozerali :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Haleth » Pia 23.10.2015 19:31

Trpajzlík pre mňa určite áno. Ale zas určite to nie je pre hocikoho. A tie novšie sú slabšie. Aj knihy som čítala.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod renqa » Pon 07.12.2015 8:39

Ja kukám momentálne Doctor who... Najprv ma to dáko nezaujalo, ale teraz sa mi to normálne páči. A to nás "nakazila" 12 ročná neter ktorá doctora proste miluje. :lol: Ale mne sa viac páčia tie časti kde cestujú do minulosti, neviem prečo...
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Lindchen » Pon 07.12.2015 10:26

Pozeráme Flasha, prvá séria super, druhá na začiatku vyzerala, že balíme a nedopozeráme, ale zase fajn, len trošku "o inom", ale tiež dobré (zmenil sa scénarista). Páči sa mi prepojenie s Arrowom, teraz musím pozerať dva seriály :heh: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod kellee » Pon 07.12.2015 10:37

Arrow som na začiatku mohla aj som to dost dlho vydrzala, ale potom sa to tam zacalo zamotavat a už som na to dlabala, že to už nie je pre mna.
Ale inak som si povedala ze pokukam tie sialene serialy, ktore sa spominaju v big bang theory, ale som sa k tomu este nedostala
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou