[F] Obľúbené seriály

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod denyho slniecko » Štv 06.01.2011 23:47

Ano. Vsetki havi boli krasni. Ale mne sa viac pacil ten ovciak. A to ako si ho oblubila a ze ho hned neodsudila :love: :love: :love:
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod denyho slniecko » Ned 23.01.2011 12:19

Alica: Vedela si, že knight rider chodí v nedeľu? Ja kukám na teletex, že čo dneska ide a čo nevidím. 11:45 Knight Rider. :oo: Som myslela, že ten starý s Haselhofom, ale ta kuknem si keď nič neide. A to ten nový. Dobre, že viem. Idem závisláčiť.
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod KatuSh_3 » Štv 27.01.2011 14:39

Pozeráva niekto serial ktorý teraz pred nedávnom začal "Tisíc a jedna noc " ?
Ja som si zatiaľ ešte nenechala ujsť ani jednu časť .
Takéto veci som nikdy príliš nepozerala ale toto ma akosi chytilo za srdce :heh: :hi:
Obrázok
KatuSh_3
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502
Bydlisko: Piešťany

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod denyho slniecko » Štv 27.01.2011 18:07

Myslíš tú Šemehrezalamedu? Na tom je závislá moja mother. Švagrina na to nadával, že aká blbosť a závislačia spolu. :heh: A ja to mám rada, lebo na tú hodinku či koľo mi dajú všetci svätý pokoj. :heh: Ale myslím, že tých telenoviel je dosť na jednotke. Nemusela sa aj Markíza ponižovať, ale tak aspoň majú sledovanosť. :ach:
Tu keď prídem navštíviť mamičku medzi prvostupňové deti, tak úplne všetky sa o tom rozprávajú a všetci to kukajú. :heh: :ach:
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Mackie » Štv 27.01.2011 22:39

to mi pripomina ako sme kedysi vsetci pozerali Jednoduchu Mariu (ja len pocuvala, nemohla som pozerat, lebo to islo neskoro)
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod calwen » Štv 27.01.2011 22:42

Mackie absolutne rovnaka asociacia :joint: :jop:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod denyho slniecko » Pia 28.01.2011 13:34

No, tie škôlkárské mánie si pamäatám. To som aj ja závisláčila na Divokom anjelovi. :ha:
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod KatuSh_3 » Pia 28.01.2011 15:37

denyho slniečko - áno myslím presne to , tiež som na takéto veci nikdy nebola ale ..
Na tomto som závislá :hi: :heh:
Pozrem si to oveľa radšej ako panelák , ordináciu , alebo krvavé kriminálky
Pre mňa je to skôr filmový seriál o láske než ako telenovala a príjemne si pri tom oddýchnem
Taktiež je úžasný slovenský dabing a herci :poklona:

Ale je naozaj obdivuhodné koľko ľudí tento seriál oslovil ..
Rekordy pokračujú! Seriál TISÍC A JEDNA NOC dosiahol v štvrtom týždni vysielania nový rekord. Prvú časť videlo včera večer 1 milión 152 tisíc divákov (12+) pri hodnotách 24,3/52,3% (18,3/47,3% v 12-54). Ešte viac divákov - 1 milión 171 tisíc (24,7/55,1% v 12+) - sledovalo jeho druhú časť ( v 12-54 18,7/49,1).
Obrázok
KatuSh_3
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502
Bydlisko: Piešťany

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod denyho slniecko » Pia 28.01.2011 15:57

Dostali sledovanosť, lebo ich predbieha JOJka. Ale tak tieto blbosti ako Panelák, Ordinácia, Keby bolo keby a podobné slovenské :kak: neznášam. FUJ! Radšej sa zavriem v izbe, pustim FUN-ko a čítam časopis. :lol:
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Mackie » Pia 28.01.2011 17:00

tak mne stacilo, ze som v kuchyni porcovala maso a vedla sa pozeralo toto.. akoze pol hodiny a 2 reklamy a jedine co sa tam preberalo, ze "ma dieta, a nepovedala to, a co teraz, pracuje vyborne, je to nasa hlavna architektka (dobre pamatam? ), ale keby to povedala, tak by sme ju neprijali, ale nepovedala to, a my sme ju prijali, a ona klamala, a co teraz, mame tu vo firme urcite pravidla, a tie sa musia dodrziavat, ako by to bolo, keby sa nedodrziavali, no musime zmenit pravidla vo firme, ale aj tak to nepovedala, a mala to povedat, a co teraz, a vedel si to, nie nevedel, nikto to nevedel, nikomu to nepovedala, a my sme ju prijali, lebo to nepovedala, ale keby to povedala, tak by sme ju neprijali, a co teraz ...... :pac:
(vzdala som to a vratila sa k masu o 2 v noci)
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod hruska » Sob 29.01.2011 8:47

Este dobre, ze nemam telku, mozno by aj mne napadlo cosi take pokukat pocas dlhych osamelych vecerov. Ale nie, slovenske televizne stanice vobec nesledujem, az donedavna som netusila o Panelaku (som strasny ignorant :lol: ) a o Ordinacii viem len preto, ze mama na tom zavislaci a ja nervacim, lebo ked mam konecne moznost kuknut telku, ona sa diva na toto (a este Postu pre teba). Celkovo serialy slovenske, nemecke (Kobra :heh: ) ceske, juhoamericke a neviemesteake nesledujem, lebo napindam sa dost aj bez nich.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod maktub » Uto 01.02.2011 13:32

Pamätám si, ako som natešená s očakávaním naklusala o ôsmej pred telku, keď mala byť prvá časť Tisíc a jednej noci. (Malo to zaujímavý názov. ) Kukám...kukám...no nič, zase jedna z tisíc telenoviel. Mohli by dávať radšej nejaké filmy v takom čase. Ale nechápem ten názov a meno hlavnej postavy...Šeherezáda. Vôbec to nedáva zmysel.
One Dogue de Bordeaux is never enough ! :smile:
maktub
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 467
Bydlisko: Ružomberok

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod dion » Uto 01.02.2011 13:53

Ja som videla prvý diel Tisíc a jednej noci, ktorý ma náhodou celkom chytil a bola som zvedavá, čo bude ďalej, ale vydržalo mi to len nasledujúce dva diely :lol: ten dej je ľahko predvídateľný, lezú mi na nervy tie ich slovné spojenia typu "ty slnko mojich očí" a len pre tých dvoch sympaťákov, čo tam hrajú to pozerať nejdem :ach: no moja mama aj sestry na tom tiež celkom slušne fičia :smile: takže viem pochopiť, ak sa to niekomu páči a sleduje to.

ja som tak trocha seriálový maniak a medzi moje obľúbené seriály patrí Supernatural, House, Dexter, The Vampire Diaries, Merlin, Glee, NCIS, Castle, Mentalist, Leverage ... a veľa veľa ďalších :lol: :aaa:
dion
Okoloidúci
 
Príspevky: 16
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Mage » Uto 01.02.2011 14:02

dion píše:ja som tak trocha seriálový maniak a medzi moje obľúbené seriály patrí Supernatural, House, Dexter, The Vampire Diaries, Merlin, Glee, NCIS, Castle, Mentalist, Leverage ... a veľa veľa ďalších :lol: :aaa:


kvailitny vyber pocuvaj ma :smile: sice niektore nepoznam ale kedze si prve dve uviedla supernatural a house :jop: :jop:

ja by som este pridal aj stargate :hi: fringe, how i met your mother, the big bang theory, two and a half man (v originale su tie vtipy omnoho lepsie), fringe

z tych starich firefly, buffy :hi: , andromeda, jake 2.0, Alias a este par dalsich :smile:
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod dion » Uto 01.02.2011 19:35

Mage: ďakujem :smile: ja ten výber nazývak "z každého rožku trošku :lol: " čo sa týka seriálov, ktoré si uviedol, tak určite fandím Buffy a Two and Half Man. :aaa: HIMYM aj TBBT sú seriály, o ktorým som veľa počula, viem o čom sú a sú na vrchu môjho zoznamu "pozrieť" :smile: a vzhľadom na informácie, ktoré mám o zvyšných uvedených seriáloch, tiež chválim výber :joint:
dion
Okoloidúci
 
Príspevky: 16
Bydlisko: Banská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou