[F] Obľúbené seriály

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Serialy

Poslaťod Vikiki22 » Pia 27.08.2010 20:37

Ja frčím teraz na šiestej sérii Futuramy! :aaa:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Serialy

Poslaťod camon » Str 01.09.2010 0:58

hej Fringe je super :jop: tiez cakam na dalsiu seriu, a o par dni uz zacne aj Vampire Diaries :aaa:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Serialy

Poslaťod Keta » Str 01.09.2010 15:57

Federika píše:Na Prime teraz chodi super serial, davaju ho v nedelu o 22:00, vola sa Povedz, kto ta zabil. Je to velmi zlate, pekne urobene, take ine ako vacsina takych serialov. Mne sa strasne paci, len skoda, ze ide neskoro a este v nedelu. Fakt pekne, farebne, mile, ale zaujimave. :jop:

Ja som to pozerávala teraz cez leto na Markíze,len škoda,že ten seriál má len 2 série...
Ešte som pozerala aj Life,tiež škoda,že to má iba 2 série :smile: a potom má baví Castle,už sa teším na 3.sériu,je to podobné Bones,čo mám tiež rada a ešte by som chcela vrátiť aj k NCIS,už ani neviem,na ktorej sérii som sa zasekla,ale nejak nie je času :smile: Bavia ma seriály,kde sa ľudia akoby vzájomne doberajú :no:
Keta
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 180

Re: Serialy

Poslaťod Iwka » Štv 02.09.2010 22:10

za 24dni zacina 5. seria Dextra !
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Serialy

Poslaťod Mage » Štv 02.09.2010 23:48

mne zachvilu zacne tiez par serialov :D
House, How I met your mother, The big bang theory, Fringe, 2 a pol chlapa, Upirske a Supernatural ;)

inak ak nechcete stratit prehlad tak tu si vyklikajte co pozeravate http://tvcountdown.com/ a tam si potom budete moct pekne pozriet co kedy ide :smile:
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Serialy

Poslaťod vevericka7x7 » Pia 03.09.2010 13:42

meddy píše:hej Fringe je super :jop: tiez cakam na dalsiu seriu, a o par dni uz zacne aj Vampire Diaries :aaa:

na čom pozeráš denníky? myslím že od 7 septembra sú na CTV či čo to je, ale to nechytáme...:/

K telke chodím tak málo, ale pravidelne musí byť Dr. House...začala VI. séria myslím...
vevericka7x7
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65

Re: Serialy

Poslaťod ZdenulkaM » Sob 04.09.2010 14:11

konecne zacina panelak :smile: :jop:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Serialy

Poslaťod pimpa » Štv 16.09.2010 22:58

Mna v poslednom case uplne dostali The Big Bang Theory a 30Rock :aplause: . Z vaznejsich Bratia a Sestry. Kedysi sa mi celkom pacil Private Practice len uz ho zamotavaju a natahuju ako Greys Anatomy :nie:
Ani tato stranka o serialoch nie je zla http://serialy.kinema.sk/
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

Re: Serialy

Poslaťod Iwka » Uto 21.09.2010 17:17

Big bang som zacala pozerat aj ja :) Zatial len 1. seriu , ale diely su kratke, to pozrem rychlo :) A vo stvrtok sa zacina vysielat 4. seria :)

A v nedelu 5. seria Dextra :love: :love:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Serialy

Poslaťod hruska » Štv 23.09.2010 18:12

Kurna, som bez netu, a tak som nevidela posledne 3 casti True Blood, a este aj Bones a Dexter zacinaju :ua:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Serialy

Poslaťod Iwka » Uto 28.09.2010 18:39

Dexter uz zacal, a vyzera to tak, ze SPOILER : po ritinej smrti to bude uplne o inom...


Mackie: spokojna?!? Dalo sa to napísať aj slušnejšie. Taká tému o Twilighte je takmer celá spoilerom a tam si do prdele nikoho neposlala :hmm:
Naposledy upravil Iwka dňa Uto 28.09.2010 21:42, celkovo upravené 1
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Serialy

Poslaťod Mackie » Uto 28.09.2010 20:48

chodte uz doprdele s tymi spojlermi :hmm:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Serialy

Poslaťod Lindchen » Uto 28.09.2010 20:57

Offtopic: Sorry za ótéčko, ale Mackie, žeriem tvoj podpis :angel: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Serialy

Poslaťod Vikiki22 » Uto 28.09.2010 21:24

Nedávno som si pozrela celú sériu seriálu Band of Brothers. Je to vojnový seriál, má to len 1 sériu a 10 častí. Ale musím povedať, že príbeh veľmi zaujal a je kvalitne spracovaný! :jop:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Serialy

Poslaťod goodie » Uto 05.10.2010 17:56

Ahojte,
tak ja mám teraz po True Blood ,,absťák,, :ua: a presedlala som na náhradné serialy: Haven / točené na motívy S. KInga/, The Event a V. a teda samozrejme Vampire Diaries... :hi:
Hovorí vám to niečo??
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou