[F] Obľúbené seriály

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Serialy

Poslaťod hruska » Uto 05.10.2010 17:11

True Blood urcite mozem, len mi usla posledna cast :ua:
V som zacala pozerat, ale mali prestavku a uz som sa k tomu nevratila.
Vampire Diaries poznam, videla som asi dve casti, ale skor davam prednost upirom typu Eric :hi:

Momentalne ficim na Weeds, mam rozpozeranu prvu seriu a dost sa mi to paci. Rovnako ako Breaking Bad; take fetacke obdobie mam :)
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Serialy

Poslaťod Silwuska » Pia 08.10.2010 9:30

Posledna cast True blood k mani na nete :no: ale teda skoncilo to jak one :ach: neviem, ma to aj pokracovat?? asi nie co? tretia seria po 12 diel...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Serialy

Poslaťod Darcia » Pia 08.10.2010 15:28

Silwuska: kedze je to podla knih, kde sa deje mnoooho dalsich veci, nabuduce leto by mala pokracovat dalsia seria. Kazdopadne knihy su jednoznacne lepsie podla mna, True Blood zacalo velmi dobre ale cim dalej pokracuju a odlisuju dej od knih, tym je to horsie podla mna :/
Nuz a Vampire Diaries...tak to je prva upirska kniha ktoru som ani nezvladla docitat :heh: Pride mi taka otrasna, takze v tomto pripade serial podla lepsi ako kniha, ale tiez nic moc, jediny kto to zachranuje je Damon :smile:
Weeds jednoznacne super :yes:
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

Re: Serialy

Poslaťod Silwuska » Pia 08.10.2010 18:04

vampire diaries mam prve dva diely a zaspavam pri tom :ach:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Serialy

Poslaťod camon » Pia 08.10.2010 21:26

ved ja to presne na to pouzivam :heh: pridem vecer unavena domov, pustim vampirov a :zz:
a weed sa mne osobne nepaci vobec ja som teraz zacala pozerat Parenthood :ha: taka oddychovka
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Serialy

Poslaťod Mackie » Pia 08.10.2010 23:46

ja som sa dala na Dallas :heh:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Serialy

Poslaťod goodie » Sob 09.10.2010 20:08

Ahojte,
Weeds tiež poznám, pozerala som celú prvú seriu na rakušanoch, no a potom to prestali dávať :ua:
Ku knihám Vampire Diares - mám doma 4 diely a ináč som sa musela nútiť,aby som to vôbec dočítala - nepáči sa mi štýl písania a ani postava Damona, v tomto prípade je lepša seria než knihy.
True Blood som čítala 2 knižky a podľa mna boli dobre,ale je pravda,že serial je úúplne o niečom inom.Inak ja tiež viac inklinujem k Ericovi :no: I keď v prvej serií Bill na mňa urobil dojem, v 3.serií a hlavne poslednej časti si to u mňa
po :kak:

Pozeráte niekto aj Pretty little liars ?
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Re: Serialy

Poslaťod Silwuska » Pon 11.10.2010 6:37

Presne, tiez sa mi viacej pozdava Eric :no: velice sexi upri :lol: oproti obstaroznemu bilovi s podivnym ucesom :ach: neny o com...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Serialy

Poslaťod hruska » Str 13.10.2010 9:46

Silwuska, doma teraz nemam net, takze cakam na poslednu cast do decembra.
Citala som aj TB knihy, ale uz len kvoli Tare sa mi viac paci serial. A kvoli bohovskemu prizvuku :)

Zacala som pozerat Carnivale a po troch castiach musim povedat, ze ma to dost zaujalo. Skoda, ze viac casti v PC nemam.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Serialy

Poslaťod denyho slniecko » Ned 17.10.2010 17:58

pozerate niekto CHUCKa? ja to kukam jak besna. normalne som na tom zavisla. :lol: chodilo to na markize ale stopli to v polke druhej serie. tak som si postahovala po cesky a potom po anglicky s titulkami som pokukala tretiu seriu a teraz chodi na NBC kazdy pondelok a ja to kukam v stredu lebo v utorok cehuni vyrabaju titulky. a mam stiahnutu kazdu jednu cast :ha:

inaac ludia sa tesiim uz zase ide KNIGHT RIDER waaa ja teraz kukam toho stareho co chodi na JOJ plus. je to blbost ked to porovnam s tym novym. ale tesim sa na stredu.
Offtopic: inac aka zhoda nahod streda je moj NAJ den. v skole mam len 5 hodin pridem domov 2 hodiny skor ako normalne, dalej su titulky na novu cast CHUCKa a bude chodit KR. waaa trojnasobny NAJ den :ha:
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: Serialy

Poslaťod AlicaGGG » Ned 17.10.2010 19:02

deny: ja som ti chcela napisat, ze zasa pojde knight rider, a pozeram, ze uz si ma predbehla :ha:
inak to budu tie casti, co uz davali? ci nove? kazdopadne taky vtipny serial si nenecham ujst :jupi:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Serialy

Poslaťod denyho slniecko » Ned 17.10.2010 19:20

Alica: som si akurat pri reklame spomenula na teba :ha: a ako viem tak nove casti niesu lebo amici to stopli uz v roku 2008 :plac: zas budem pri poslednej casti plakat :plac:

a ty si CHUCKa nekukala? to bolo take podobne ale nemali tam auto :lol:
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: Serialy

Poslaťod AlicaGGG » Str 20.10.2010 19:14

chucka? to ani neviem co je :heh:
nevadiiiiii...aj stare su super - uz sa tesim ako sa zasmejem :heh:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Serialy

Poslaťod denyho slniecko » Str 20.10.2010 20:32

XD nevadi.

inac mam nervy. ked to takto pojde dalej tak ma porazi :hmm: kazdych 15 min reklama :hmm: este to ani poriadne nezacalo.
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: Serialy

Poslaťod Monika & Parsonky » Str 20.10.2010 22:41

Ja mám veľmi rada tieto:
no 1. Kosti - Bones
no 2. Zúfale manželky
Odložené prípady
Kriminálka Las Vegas, Miami
Klamári
Odsúdené a Panelák - čím viac a viac častí je, tým je to väčšia a väčšia blbosť, no akosi som si na to zvykla, tak to vždy mám zapnuté, aj keď to len z druhej izby počúvam
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou