[F] Obľúbené seriály

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod katkariinka » Str 18.02.2015 13:02

som nevedela, ze je nejaky film :) myslis tento? http://www.csfd.cz/film/1606-fargo/
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod hruska » Str 18.02.2015 16:40

jop
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod katkariinka » Str 18.02.2015 16:48

A to nejak suvisi?
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod hruska » Str 18.02.2015 16:58

vraj hej
Minisérie z produkce bratrů Coenových přináší přesně to, co od ní fanoušci původního filmu mohli čekat. Žádný remake či pokračování, zkrátka zasazení do stejného prostředí, ovšem s jinými postavami, které ale do těch původních filmových nemají moc daleko. Roztomilé pomrkávání na diváky znalé filmového Farga je pak takovou chutnou třešinkou na dortu téhle proklatě černé absurdní komedie.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Vikiki22 » Str 01.04.2015 18:17

Farga som dopozerala pred pár dňami. Musím uznať, že napriek tomu, že ja naozaj nemusím krimi filmy/seriály, Fargo (2014) zaujal viac než som čakala. Jeden z najlepších seriálov, ktoré som videla. :jop:
A Vikingovia sa vrátili! Tretia séria už fičí! :aaa: :jupi:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod hruska » Str 01.04.2015 20:25

ja som sa vdaka jednej odidenej :ua: dogforacke vratila k x files, celkom spomienkovka.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod katkariinka » Str 01.04.2015 21:38

X files som skukla nedavno, prijemna spomienka
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Aris » Štv 02.04.2015 12:00

Ja teraz fičím na The Flash a Under the dome. Musím si ale opäť prečítať Kinga, lebo si to už úplne do detailu pamätám a som veľmi zvedavá ako moc sa bude seriál približovať ku knihe a hlavne na koniec :aaa:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod wewerica » Štv 02.04.2015 12:02

to Pod kupolou som pozerala tú prvú sériu ale druhá už ma nebavila, už mi to prišlo až prehnane mimo a sci-fi :nwm:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Aris » Štv 02.04.2015 12:16

Však aj popis seriálu je Mysteriózní / Drama / Sci-Fi / Horor :no:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Bebis » Štv 02.04.2015 20:04

mna nebavila ani prva seria :angel: a velmi mi tam vadi ta herecka, co hrala aj v the secret circle :pac:

vcera som dobehla grimma, teraz dopozeravam forever... a chcem dokukat aj arrowa, len som leniva zistovat, pri ktorej casti druhej serie som skoncila :lol:

do nedavna neexist, ze nieco nedopozeram do konca... a teraz neviem, ci su tie serialy horsie a horsie, alebo je chyba vo mne :joint:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Connie » Štv 02.04.2015 21:50

Ja dopozerávam poslednú sériu Buffy :haha: Začala som pozerať aj Scandal, resp. už som na tretej sérii a zatiaľ ma to neomrzelo. Inak si fičím na Salem, Shameless, Flash, Arrow, Gotham, Grey's Anatomy, 2 broke girls, Reign a Once upon a time. :joint:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod naja » Štv 02.04.2015 21:55

Juj, mne este treba kuknut poslednu cast walking dead a teraz kukam hell on wheels pekne od 1 po 4 seriu. A asi zas kuknem dextera.
naja
Junior
 
Príspevky: 266
Bydlisko: Poprad, momentalne Tirol, Osterreich

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod helenus » Štv 02.04.2015 21:57

Aris píše:Ja teraz fičím na The Flash a Under the dome. Musím si ale opäť prečítať Kinga, lebo si to už úplne do detailu pamätám a som veľmi zvedavá ako moc sa bude seriál približovať ku knihe a hlavne na koniec :aaa:

Tuším to má tri série a pri tempe, ako to Markíza vysiela, sa na Vianoce dozvieš (dozvieme) koniec :lol:
helenus
Junior
 
Príspevky: 205

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod naja » Štv 02.04.2015 22:13

Ja inak absolutne nemozem pozerat serial so slovenskym alebo ceskym dabingom, hlavne, ked uz viem, aky je povodny hlas hercov.
naja
Junior
 
Príspevky: 266
Bydlisko: Poprad, momentalne Tirol, Osterreich

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou