[F] Obľúbené seriály

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Lea a Stew » Uto 04.02.2014 21:25

Ja HIMYM pozeram uz iba preto lebo som pozerala vsetky tie casti a serie, tak uz to chcem dopozerat, ale podla mna to uz ide dole vodou
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Silvuch » Uto 04.02.2014 21:48

sedmicka bola odveci aj pre mna. Ta Zooey mi liezla na nervy. Ale teraz som na osmicke a niektore situacie su uplne ako vytrhnute z mojho zivota.
ta robin, taky chlap zena. Teraz sucitim s Lili, jej tehotenstvo a starostlivost o dieta, presne ako ja. Presne aj ja sa v noci hadam, ze kto ma sluzbu. Uplne presne sa rozplakavala nad takymi vecami, co jej pripominalo deticky. Miluju mesto a odstahovali sa na dedinu. Jak ja a teraz sa museli rozlucit s kamaratmi a zahodit minulost.
aj aj ked ukazuju tu istu vec z roznych pohladov. Ako kazdy vidi inak.
aj ta ich mladost na ktoru spominaju. Aky boli trapny. :heh: a ako po 30tke pozeraju na tych puberatakov, a prehadzuju ocami.
a piju pivo v bare, ziadna kaviaren, ani vinaren.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod weron » Sob 08.02.2014 11:19

tohtorocna novinka, velmi vydarena :poklona: :poklona: :poklona:
http://www.imdb.com/title/tt2356777/?ref_=nv_sr_1
TRUE DETECTIVE / TEMNY PRIPAD, vonku su zatial tri casti.
genialna dvojka hlavnych hrdinov Matthew McConaughey + Woody Harrelson za ktorymi nezaostava ani putavy pribeh .. mne osobne sa to veeeeeelmi paci. hlavne postava ktoru hra Matthew :poklona: :heh: po vsetkych strankach je to uuuplne ze :winner: potesi aj dlzka casti, zatial kazda cca hodinku :yes: a zas a znova - konecne genialne herecke neamaterske vykony :poklona: :poklona: :poklona:

vrelo odporucam :jop:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod hruska » Ned 09.03.2014 14:29

akurat kukam, same dobre recenzie, prva cast paradna a ano, matthew je genialny, presne moj typ cloveka :lol: ale pre mna aj woody, oboch mam rada. Som zvedava co bude dalej. Skoda, ze to uz nie je cele von, nerada cakam na nove casti :ach:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod weron » Ned 09.03.2014 14:42

ved uz len jedna chyba do konca serie :joint: a tusim zajtra uz bude aj ta vonku ? ...a season 2 ze 2015 :aaa: :aaa: mrdne ma :haha:

jasne, aj woody je pan, aj ked ten si to u mna posral, teda jeho postava :joint:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Exor » Pon 31.03.2014 10:50

Ja som teda z True Detective zatiaľ trochu sklamaný. V porovnaní s Hanibalom, ktorý tiež stavia príbeh na podobnom prípade, je to dosť uťahané a lenivé.
Momentálne fičím na Chicago Fire a Chicago PD a veľmi si užívam, ako sú tieto dva seriály prepojené dejom aj postavami. Originálne hasičské prostredie a originálna detektívka. Za seba môžem povedať, že ide asi o najlepší detektívny seriál, aký som videl. Už som dosť unavený z tých detektívok, kde má vždy hlavná postava nejakú súperschopnosť, alebo je niečim špeciálne úchylná (Monk, Dexter, Hanibal,...). Tiež ma unavujú tie v štýle CSI, kde celý prípad rozlúštia iba na základe nejakého nájdeného chlpu, gebriny, alebo šťastnej náhody. Chicago PD je iné. :no:
Exor
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 923
Bydlisko: Nitra

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod weron » Pon 31.03.2014 11:17

tak pribeh je trosku v pozadi, viac sa rozobera psychologia postav a ich zivoty. kazdopadne je to bravurne zahrane a to tomu dava o to vacsi smrnc :poklona: to len HBO si moze dovolit dat spickovych hercov do "serialu" :heh:
chysta sa dalsia seria, ale uz s inymi hercami :plac: :plac: :plac: dufam ze rovnako dobre to bude aspon :heh:
http://kultura.sme.sk/c/7143189/true-de ... ci-sa.html
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Mackie » Pon 31.03.2014 15:56

v telke som trocha videla z Arrow, niekto to tu spominal.. spolu s csfd recenziami.. slabota :nwm: (dabing ignorujem, to je skoda casu vobec komentovat)
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod CraObs » Pon 31.03.2014 16:10

jj je, preto ma neťahá druhá sérka vobec, prvá nútila hlavne koli tomu že som chcel vedeť čo sa stalo na ostrove :haha: (nie nedozvedel som sa vela :prd: )
a včera skončil Walking Dead :oo: aj keď posledná séria tiež dobrá žuvačka :prd:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod weron » Pon 31.03.2014 16:12

arrow ma nejak prestrelene hodnotenia, na to ake to v skutocnosti je :heh: ale lahka oddychovka :no: nevadi mi
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Vikiki22 » Pon 31.03.2014 17:09

Ja som sa "zaľúbila" do nového seriálu Vikings. Prvá séria už išla na slovenskej stanici, teraz vyšla séria druhá, dávajú to na History Channel. Ja pozerám všeobecne málo seriálov, nebavía ma. Aby ma nejaký chytil, to už musí byť niečo neobvyklé a dobre spracované. Páči sa mi príbeh, ktorý je nezvyčajný, nedá sa predpokladať, čo sa ďalej stane a obzvlášť sa mi páči prostredie a ako je spracovaná kultúra Vikingov. Odporúčam! :jop:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod CraObs » Pon 31.03.2014 18:21

na ten sa tiež chystám :jazyk:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany


Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Mackie » Pia 11.04.2014 14:50

Suits po prvej serii a zaciatku druhej - bez spoilerov sa asi komentovat neda, no cakala som nieco ine, nieco viac, postavy sa hraju na nieco, co nie su, neverim ich motivacii ani s nimi ne(su)citim, ulizanec na mna posobi trapne, nie velkolepo, ako by asi mal, pripady su az prilis jednoduche, a serialov, kde sa "bije" o moc vnutri, sa isto kvalitnejsich a serioznejsich zopar najde
vychadzajuc z hodnoteni pre mna sklamanie, pokracujem len kvoli tomu jednemu-dvom uskrnom, ktore sa objavia na jeden diel
este jeden-dva taketo omyly, a uz s nicim novym asi ani nezacnem :nwm:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Vikiki22 » Pia 11.04.2014 18:49

Ja som z tých Vikingov úplne paf. :aaa: Dnes som sa dostala k ďalšiemu dielu (S02E07) a skoro celý som ho pozrela jedným dychom! Ono je to tak nepredvídateľné, že čo sa tam deje prvú minútu, už sa v druhej deje pravý opak. A tá kultúra Vikingov je tam úplne bez cenzúry. Úžasný seriál! :poklona:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou