[F] Hobbit

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

[F] Hobbit

Poslaťod mishell » Str 10.10.2012 18:58

tesite sa na Hobbita?
co hovorite na to ze bude mat 3 casti? podla mna je to vela na tenku knizku ale myslim ze to jackson zvladne
inac Howard Shore opat nesklamal :aaa: som zvedava na dalsie jeho hudobne skvosty

mishell
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 294
Bydlisko: Poprad-Tatry

Re: [F] Hobbit

Poslaťod CraObs » Str 10.10.2012 19:16

vela ja to pre mňa hlavne preto že to budem musieť kukať 3 roky :pac: hlavne že oni vytlčú prachy :prd: popritom sa to natočí aj tak naraz..
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Hobbit

Poslaťod mishell » Štv 11.10.2012 16:45

tak jasne ze kvoli penazom, ale zas ja som rada lebo bude toho viac na pozeranie :lol:

inac ze vraj by mal prist jackson natacat aj na SK...http://www.pluska.sk/zaujimavosti/hobbiton-aj-nas.html sice je ten clanok uz starsi takze neviem co je na tom pravdy ale bolo by to super
mishell
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 294
Bydlisko: Poprad-Tatry

Re: [F] Hobbit

Poslaťod CraObs » Pia 12.10.2012 11:10

veď mne 3 diely tiež nevadia, aspoň sa dá vyhrať s detailami, ale nech to dajú po 3 alebo 4 mesiacoch postupne.. nie že to dokukám v r 2016 možno
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Hobbit

Poslaťod pimpa » Str 31.10.2012 18:38

pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

Re: [F] Hobbit

Poslaťod Haleth » Ned 02.12.2012 20:15

Bojím, že budem ľutovať, ale dnes som dostala lístok na predpremiéru. Hlavne to 3D ma mrzí.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: [F] Hobbit

Poslaťod mishell » Uto 04.12.2012 11:33

no hlavne necakat od filmu vela, pretoze clovek potom byva vacsinou sklamany....ja este musim precitat knihu, lebo uz som na vela veci zabudla, a v tom pripade to bude najprv knizka a potom film, u pana prstenov som to urobila naopak a dost ma to mrzelo...no a s 3D som sa uz nejak zmierala, jedine co ma na tom trapi je ta cena ale nejak to uz prezijem, na predpremieru sice nejdem ale urcite pojdem cim skor sa bude dat....tesim sa :jupi:
mishell
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 294
Bydlisko: Poprad-Tatry

Re: [F] Hobbit

Poslaťod Haleth » Str 05.12.2012 10:29

Práveže ja veľa neočakávam, skôr naopak, predpokladám, že budem sklamaná a padne niekoľko mojich fantázií ako je pri každej sfilmovanej knihe.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: [F] Hobbit

Poslaťod Shimmeron » Str 05.12.2012 11:15

no a este by mohli sfilmovat aj silmarilion :heh: ale na hobita sa tesim :jop:
Shimmeron
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 399
Bydlisko: Bratislava - Rača

Re: [F] Hobbit

Poslaťod Haleth » Str 05.12.2012 12:54

Ja som práve dostala echo, že Jackson sa rozhodol zakomponovať do Hobita aj niečo zo Silmarillionu. A ak nie je schopný sfilmovať Hobita na menej ako tri trojhodinové filmy, koľko by mal sfilmovaný Silmarillion? Dvadsať dielov po troch hodinách? Aspoň na Silmarillion nech mi nešiaha.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: [F] Hobbit

Poslaťod mishell » Str 05.12.2012 13:29

tak ja som naopak rada, ze bude hobbit sfilmovany, sice knizky su super, ale ja mam hroznu predstavivost takze film vo mne zanecha ovela vacsi zazitok, no a tiez nerozumiem ako chce taku tenku knizku sfilmovat na 9hod, ked to porovnam s panom prstenov, na jednej strane som aj rada lebo bude viac toho na pozeranie ale na druhej strane ked budu tri casti o :kak: tak to nebude nic moc, radsej kvalita jak kvnatita....a sillmarillion som este necitala aj ked sa na to chystam uz dost dlho, ale nie je cas
mishell
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 294
Bydlisko: Poprad-Tatry

Re: [F] Hobbit

Poslaťod Haleth » Štv 13.12.2012 17:24

Celé zle to bolo :plac: Po dvoch minútach filmu som vedela, že bola chyba to vidieť...
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: [F] Hobbit

Poslaťod mishell » Pia 14.12.2012 0:09

wtf? nechapem, ked citam tie negativne ohlasy... ja som bola asi na inom filme :lol:
sice hobbit nikdy nebude PP ale podla mna sa to podarilo, ja som velmi spokojna aj ked je veela chyb ktore by som hobbitovi vytkla, ale zanechalo to vo mne uzasny pocit, uzivala som si to a normalne sa mi nechcelo z toho kina odist
mishell
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 294
Bydlisko: Poprad-Tatry

Re: [F] Hobbit

Poslaťod Aty » Pia 21.12.2012 9:59

Pán prsteňov to nebol a ani nemohol byť :smile: V Hobbitovi ako vo filme tak aj v knižke chýba ten jeden veľký záporák proti ktorému sa stavajú maličkí hobbiti a nakoniec ho aj porazia - na čom bol celý LOTR postavený, také rozvinuté priateľstvá ako medzi Samom a Frodom tiež v Hobbitovi nie sú, Azog Ničiteľ sa síce snaží byť záporák, ale no, proste...nejde mu to tak ako Sauronovi :heh: ALE, páčilo sa mi to, pokojne na to pôjdem do kina viac krát, Jacksonov podpis tam bol viditeľný, a keď som si predstavila, že ten film točil ten istý režisér, ktorý točil dajme tomu Braindead, tak som sa na to hneď inak pozerala. On sa na tom vybláznil, natočil to, mal prachy hádam ešte od LOTR a bude mat viac. Jediná vec, ktorú by som vypustila bol ten boj kamenných giantov, neviem, nejak mi to tam nesedelo. Možno to na 3D bolo fajn, ale to neviem, keďže 3D neoblubujem. Pri LOTR sa sústredil na dej, hlavných hrdinov, knižku dosť okresal a filmy to boli dokonalé. Teraz mi v Hobbitovi chýbal ten postupujúci dej, prepracované postavy, ale aj tak, pre mňa ako nenáročného diváka to bolo super a teda s knihou to porovnávať nebudem, keďže to sú proste hrušky a jablká. Už sa teším na druhú časť. A aj na tretiu :heh: Stredozem znova na chvíľku ožila. (Filmovo, knižne žije navždy :heh: )
Gollum: And if it loses? What then? What if it loses, precious, then we eats it! Hahaha. If Baggins loses, we eats it whole.
Bilbo Baggins: Fair enough.
"Alt Lys Er Svunnet Hen"
Aty
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393

Re: [F] Hobbit

Poslaťod Haleth » Pia 21.12.2012 11:18

What? Veď snáď v Hobitovi je záporák drak, nie náhodou? Pretože je to knižka pre deti. A pán Jackson sa rozhodol, že to prerobí na film pre dospelých tak vytiahol Azoga z dodatku LOTRa...
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Ďalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou