[B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

[B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod Domca » Pon 27.08.2012 9:37

Asi niekolko mesiacov sme tuto knihu mali doma, mamca ju citala no mna nijako nelakala...Vsetci co ju citali (alebo videli film) vraveli ze to je naozaj skvele....Tak som to vcera zacala citat aj ja :joint: Nuz a za vcerajsok (doobedu a vecer) som zhltla vyse 30 kapitol a skoncila som o pol 1 rano... :lol: Fakt uznavam ze je to skvela kniha a na rozidel od inych ju vydrzim citat dost dlho, co sa mne napr. pri Twillighe nehrozilo...Myslim ze sa zaradila medzi moje top, niekde medzi Rowlingovu a Browna :yes:
Je to trilogia : Hry o zivot, Skuska ohnom a Drozdajka ale ja mam tu celu kde je vsetko komplet :yes:

Film som nevidela, iba asi prvu polhodinu....takze to neviem porovnat, ale pre mna bude vzdy TOP kniha :yes:



Obrázok
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod Bebis » Str 29.08.2012 19:07

tiež som sa nevedela dokopať k prečítaniu knižky, ale je úplne úžasná :aplause: :aplause: film sa mi až tak nepáčil... :ach:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod CraObs » Str 29.08.2012 20:11

Offtopic: ja sa k nej dostanem až keď haleth kúpim 3ku :haha:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod Haleth » Sob 01.09.2012 9:08

Offtopic: Trúba :heh: Možno ti ich pošlem po weron.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod CraObs » Sob 01.09.2012 13:04

Offtopic: a prečo ne sama? :nwm: :plac:
inak chystá sa 2 film
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod Domca » Ned 02.09.2012 19:05

Vcera som ju docitala :winner: ....laka ma aj film aj ked urcite to nebude vono....
Jo, uz sa vie kto bude koho hrat v 2-ke (teda vacsina, myslim ze uplne vsetci este niesu) :yes:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod Haleth » Ned 02.09.2012 19:10

CraObs píše:Offtopic: a prečo ne sama? :nwm: :plac:

[OT]Však ste sa dohadovali na stretko, kedy tu zrovna nebudem, tak preto :no:

Film nie je dáky úchvatný. Všetko, čo je dobré na knihe, vo filme nie je. A filmom sa to vystihnúť ani nedá, podľa mňa.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod CraObs » Pon 03.09.2012 5:58

k obsadeniu filmu http://www.imdb.com/title/tt1951264/
ja som zatial videl len film a tam vobec nevytrieskali potenciál námetu, som zvedavý ako kniha.. aj keď ono to je také zvláštne, keď viem že hlavný hrdina neumrie, stráca to napätie..
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod weron » Pon 03.09.2012 8:21

to len ja tu knihu bojkotujem :otaznik: :nwm: ani neviem preco .... aha uz viem - kvoli tomu nechutnemu nevkusnemu obalu :prd: :prd: :prd: moze dostat aj nobelovku, aj tak ju nebudem citat :haha:

Offtopic: co co jake posielanie kniziek cezo mna :heh: vsetko si odovzdate z rucky do rucky, moju krpanu treba socializovat :jazyk:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod Domca » Pon 03.09.2012 9:05

Nikdy nesud knihu podla obalu :lol: :lol: ja som tiez dlho odolavala, ale ma to zlomilo a nevedela som sa odtrhnut :joint:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod weron » Pon 03.09.2012 9:10

viem ze sa to nema, ale henten obal je vrchol nevkusu .. ved to vyzera ako nejake palstove puzdro na VHS-ky :nwm:
a just to nebudem citat :haha:
Offtopic: aj tak beletrie citam pomenej, skor odborne :angel:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod Domca » Pon 03.09.2012 9:56

viem ze sa to nema, ale henten obal je vrchol nevkusu .. ved to vyzera ako nejake palstove puzdro na VHS-ky :nwm:


a ja ze co mi to pripominalo :heh: a este aj ten efekt horiacich plamenov :aaa: :prd:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod weron » Pon 03.09.2012 10:08

sak hovorim, katastrofa :prd: :haha: a este tie cierne boky stranok :prd: fuj jak od popola :kak:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod Haleth » Pon 03.09.2012 11:15

CraObs píše:ja som zatial videl len film a tam vobec nevytrieskali potenciál námetu, som zvedavý ako kniha.. aj keď ono to je také zvláštne, keď viem že hlavný hrdina neumrie, stráca to napätie..

Ty si aký optimista, ak si čo i len dúfal, že hlavný hrdina zomrie :heh: Och, po takej knihe už dávno túžim... Nehovoriac o filme.
weron píše:to len ja tu knihu bojkotujem :otaznik: :nwm: ani neviem preco .... aha uz viem - kvoli tomu nechutnemu nevkusnemu obalu :prd: :prd: :prd:

Ten obal je fakt hnus, preto mám aj samostatné knihy a nie tamto.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: [B,F] Suzzane Collinsová: Hry o život

Poslaťod CraObs » Pon 03.09.2012 11:48

Offtopic: tak aj také že hrdina zomrie sú, resp na konci filmu zistíš že ti príbeh rozpráva mŕtvola :haha: ale ak si tú nesmrtelnosť uvedomuješ kazí to vela napínavých situácií a vlastne len čakáš či sa z toho dostane nejak frajersky alebo zas nejaké klišé :ua:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Ďalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou