Agatha Christie

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Agatha Christie

Poslaťod Adel » Pon 12.03.2012 19:53

Citali ste od nej knihy? Alebo pozerate Poirota, slecnu Marplovu, alebo nieco ine od nej?
Ja osobne pozeravam Poirota v nedelu o jednej-nedelna klasika :lol: . A z knih som citala akurat Nakonec prijde smrt, ale coskoro toho bude viac :no: .
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Pon 12.03.2012 19:58

Hoops, zabudla som dat pred A. Ch. to [B] a [F]... :pac: :au: Co s tym? :nwm:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod blueberry » Pon 12.03.2012 20:03

Kráľovná detektívok a zločinu :king: Prečítala som už asi všetky jej knihy, každá jedna je dokonalá. Poirota aj slečnu Marplovú pozerám pravidelne :jop: Aj teraz momentálne jednu čítam :hi:
Pre mňa jedna úžasná spisovateľka, ktorá to teda s perom dobre vie :poklona:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Pon 12.03.2012 21:50

Presne, to je take napaticko pre mna :hi: . Ale dost blbe, ze uz skoro vsetkych Poirotov opakuju :ua: . Smrt na Nile uz poznam aj odzadu :pac: . A slecna Marplova teraz niekde pravidelne chodi??? Viac info prosim!
:aaa:
A co citas? :smile:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod blueberry » Pon 12.03.2012 22:19

Hej, škoda, že sa to opakuje :ua: Síce som už videla všetko, ale stále to rada pozerám :hi: Sl. Marplová teraz nechodí, dúfam, že začne. Ale tá má tuším len málo dielov a aj to som zrejme nevidela všetky. A čítam Päť malých prasiatok :smile:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Pon 12.03.2012 23:06

To je od nej? A ake to je? :lol:
No a mohli by natocit nejake nove diely Poirota... :angel: Inak co mi trocha vadi, je ten dabing :ua: . Hlas inspektora Jappa daju hocikomu a zeny tam dabuju asi tri osoby... Ale o to nejde, ide o dej, pribeh a ten je bezchybny :king:
Naposledy upravil Adel dňa Pon 19.03.2012 14:46, celkovo upravené 1
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod blueberry » Uto 13.03.2012 15:05

Je to dobré, ako všetko od nej, aj keď som len na začiatku :lol: Hej, nové diely by som brala aj ja, ale ten herec je už starý :ua:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Uto 13.03.2012 15:35

Hej, to je skoda :ua: . A ked uz tam je niekto iny ako on tak to nieje ono... Minule som pustila telku, ze ide Poirot a bol tam iny herec a ja ze som nieco ine pustila :ach: Bez Davida to proste nieje ono :lol: . Ale aspon som mala moznost si to pozret v dvoch prevedeniach-potom uz aj so Suchetom, ale musim vynimocne povedat ze prva verzia bola lepsia :hi: . Bola to cast Vrazda v Orient exprese-videla si? :smile: Inak fajnova cast :yes: . Troska morbidna ale mne sa to strasne pacilo :angel: . Inak mas nejake oblubene casti?
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod blueberry » Uto 13.03.2012 15:54

Hej pozerala som, tú som videla minule prvýkrát. Veľmi som sa tešila, že to ide, lebo kniha bola super :aaa: A obľúbené, fú, to ti neviem povedať, mne sa páčia všetky :lol: Ale tak napr. 10 malých černoškov (to je len kniha), spomínaná Vražda v Orient Exoreses, Smrť na Níle (aj keď som to ako ty videla už miliónkrát :heh: ), Nemý svedok mám celkom rada, aj keď na konci mi aj slzička vytiekla kvôli tomu foxíkovi, ktorého si nehcel nechať :plac: , Tajomný cyprus, Zlo pod slnkom, Päť malých prasiatok, Zabudnutá vražda, Vraždiť je hračka, Nultá hodina a ešte veľa ich je, len neviem, ako sa volajú :hi: Niektoré z nich mám radšej ako knihy, iné ako filmy.
Ty máš obľúbené? A inak Opona si čítala? :hih:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Uto 13.03.2012 16:11

No ja som dost zaostala v tomto v knihach, to musim zmenit :au: Ale sfilmovane poznam (skoro) vsetky :smile: Ale idem akurat do kniznice, tak pozrem ci tam maju nieco... Tak vidim ze si na tom podobne ako ja- Smrt na Nile som videla uz tolko krat ze to uz ani neratam :lol: A nemy svedok-mne to bolo tak luto na konci, ale neviem si predstavit ze by v dalsich castiach Poirota namiesto Haistinksa sprevadzal foxo :lol: Inak mam tiez velmi vela oblubenych, len samozrejme inteligent si nepamatam nazvy :pac: Ale tak este si pamatam co sa mi pacilo Nulta hodina alebo Macka medzi holubmi :jop: Skor by som vedela popisat dej a podla toho... :smile: Aaa este som si spomenula, Osie hniezdo sa to tusim vola... Poznas nieco take?
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod blueberry » Uto 13.03.2012 16:19

To hniezdo mi nič nehovorí :lol: Ale podľa deja by som možno vedela. Čo sa týka kníh, tak babka je môj díler :joint: Ona má vážne asi všetky, čo existujú, ešte aj dokupujú nové. Má na to samostatnú poličku vyčlenenú, teda skôr policu :heh:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Uto 13.03.2012 20:39

Taaaak som doma z kniznice so super ulovkami :lol: Mam 10 malych cernoskov, Zabudnutu vrazdu, Oponu ( :hih: ) a potom take co mi nic nehovori-nejaky Plavy kon... Uvidime :nwm: A to mas ake dobre, taku dodavatelsku babku :lol: Ale uvidis, jaa ta za chvilu predbehnem! :jazyk: A to osie hniezdo... No moc si to nepamatam, ale bol tam taky muz (neskor sa zistilo ze ma nejaku smrtelnu chorobu), ten mal zahradu s tym osim hniezdom... A chodil mu tam taky chlap co mu ho vypaloval, ale tie osy sa vzdy vratili... Take nieco :nwm: No co, mari sa nieco z mojho chabeho deja? :hih:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod blueberry » Uto 13.03.2012 21:14

Niečo sa mi vybavuje, ale veľmi matne :heh: Ale myslím, že dačo také som videla, ale absoutne netuším, o čom to bolo :pac: A som zvedavá, čo potom povieš na Oponu, to si špeciálne žiadam počuť tvoj názor na to, neže zabudneš :nie: :heh:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Agatha Christie

Poslaťod Adel » Str 14.03.2012 16:25

Ok, idem ju citat prvu :lol: . A este by ma zaujimalo- aku si videla prvu cast? Teda neviem ci si to pamatas... To muselo byt davno, ne? :nwm: :lol:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: Agatha Christie

Poslaťod blueberry » Str 14.03.2012 17:38

To si nepamätám :lol: Možno práve tú Smrť na Níle :haha: Ty si pamätáš?
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Ďalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou