Super Size Me

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Super Size Me

Poslaťod Darcia » Pia 18.03.2011 5:24

Nuž, ale mne je jasné že je to zlé, ja McDonald vôôôbec nechcem obhajovať, ale príde mi že pokiaľ by začal neodmietať väčšie porcie až keď by na tom začal byť závislý, pre mňa by to malo o trochu väčšiu vierohodnosť :smile:

Čo sa týka "na Slovensku je menej McDonaldov ako v jednom americkom meste - New York"- tak ale zase pozrime sa na to aj z tejto stránky: na Slovensku je menej obyvateľov ako v jednom americkom meste - New York. Takže toto porovnanie je trošku smiešne.

Mne je jasné že tam má to stravovanie nehorázne rozmery a majú otrasnú životosprávu a je to zlé a všetko, ale vadí mi až taká senzáciová prezentácia :smile: Aj keď je možné že niektorých ľudí preberie až keď je to hnané do extrémov (čo je škoda), takže to určite má svoje opodstatnenie.
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

Re: Super Size Me

Poslaťod Haleth » Pia 18.03.2011 14:20

Darcia :jop: tak tak :yes:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Super Size Me

Poslaťod mishell » Str 10.10.2012 15:06

velmi zaujimavy dokument, som na seba hrda ze som do mcdonaldu este nevkrocila a dufam ze to tak aj ostane :lol:
mishell
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 294
Bydlisko: Poprad-Tatry

Predchádzajúci

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou