[F] Filmové novinky

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod weron » Pia 27.05.2016 8:14

TeamIRON !!! :joint:
Ale hovorim ,hrabalo tam vsetkym :heh:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Nyssa » Pia 27.05.2016 9:04

Team Iron do konca života :joint: aj keby ostal Iron man sám a vyzabíjal všetkých Avengerov, aj tak som team Iron, veď určite mal k tomu dôvodu :heh:

Darcia a nevieš mi to preložiť? lebo ja tomu, čo si napísala absolútne nerozumiem. pre mňa je Scarlet dievča, čo vie hýbať vecami :angel:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Slausa » Pia 27.05.2016 10:11

TeamCAP! Idem S Craom :superman:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod CraObs » Pia 27.05.2016 12:03

uaaaa tak predsa nespia, napudrovali Hanksa a bude ešte ďalší Brown :angel: akurát neviem prečo ostatné zaspali :ach:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Darcia » Pia 27.05.2016 12:06

Nyssa: OK, takze v prvom rade len poviem ze moje vysvetlenie vychadza z comicsov takze ak sa vo filme rozhodnu vysvetlit jej sily inak , je to velmi mozne kedze to je v dobrej tradicii comicsov robit si s vysvetleniami a silami co uznaju za vhodne pre ten moment a kaslat na kontinuitu :heh:
Ale teda: oficialne je jej schopnost o tom ze dokaze ovplyvnovat realitu ovplyvnovanim pravdepodobnosti, co asi najlepsie vysvetlim na prikladoch. Je uplne minimalne percentualna sanca ze sa nieco samovznieti. Tym ze ona na to hodi svoju "kliatbu" ovplyvni to ze zrazu pravdepodobnost toho ze sa to samovznieti vyskoci na 100% dajme tomu lebo to nie je taka tazka vec. Alebo napriklad bojuju proti niekomu kto ma okolo seba enregeticku ochranu, pravdepodobnost ze ho za normalnych okolnosti ochrani je 100%, ked tam Scarlet hodi kliatbu znizi to na 20% a zvysok timu moze nabehnut a mierit, tak isto moze ovplyvnit drahu projektilov ktore na nu idu lebo zmeni ich pravdepodobnost toho ze ju zasiahnu na 0, jej "telekineza" funguje na principe ze znizi pravdepodobnost toho ze gravitacia ovplyvni dany predmet atd. Ale! Ako sa vycerpava jej schopnost ovplyvnit tuto pravdepodobnost sa znizuje a znizuje, preto napriklad ked manipuluje velkym objektom a drzi ho vo vzduchu nejaky cas tak pravdepodobnost ze gravitacia ho zacne ovplyvnovat sa zvysuje a zvysuje az kym to nepride a predmet padne. Alebo v pripade ze je velmi vycerpana a snazi sa ovplyvnit pravdepodobnost dopadu dajme tomu budovy prec od jej timu, v pripade ze pouzije svoju silu ked je za hranicou svojich moznosti moze sa stat ze naopak ovplyvni pravdepodobnost smerom ktorym nechcela a teda budova moze prave zasiahnut jej tim pravdepodobnejsie nez by sa stalo keby svoju silu nepouzila. Ale tym ako bude trenovat a zlepsovat sa toto pre nu bol coraz mensi problem pokial viem takze tipujem ze vo filmoch sa tymto ani zaoberat nebudu lebo by to bolo prilis komplikovane na to ako malo casu venuju kazdemu hrdinovi.

A za mna team nik lebo vsetci boli blbi :heh: by som sa zachovala ako Hulk a usla do vesmiru idealne. Ale teda podpisat by som urcite nechcela.

Kulunuru: MMORPG aj MOBA hravam, ale WoW samotne som si nikdy nedovolila hrat, iba poznam vesmir a pribehy, ale nechcela som tomu prepadnut pretoze...no pretoze potrebujem zit a poznam sa :heh:
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Kulunuru » Pia 27.05.2016 12:13

Offtopic:
Darcia píše:MMORPG aj MOBA hravam

:aaa:
Darcia, Nyssa, podme sem:
viewtopic.php?f=32&t=470&start=90
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod weron » Pia 27.05.2016 12:22

Kriste to kto vymysli hentaku superschopnost :haha:
Ale uz chapem teda,dakujem :yes:
Sakra brownovka? :aaa: Yeees! Sak knihy boli peckove.to mali vsetko hned natacat.ale nejde mi video vobec ho nevidim

Edit: Tak videne. Inferno! To bola super kniha!
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Nyssa » Pia 27.05.2016 12:45

Darcia, díky :poklona:

Offtopic: Kulunuru, ja nikam nejdem, ešte stále som na "odvykačke" a nesmiem o tom hovoriť :jazyk:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Kulunuru » Pia 27.05.2016 14:23

Offtopic:
Nyssa píše: Kulunuru, ja nikam nejdem, ešte stále som na "odvykačke" a nesmiem o tom hovoriť.


Uff, to az tak? Ci si robis prcu zo mna :lol: Sak vcera si hovorila ... Okej, nebudem ta s tym otravovat. :ahoj:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod šeltie » Pia 27.05.2016 14:54

CraObs píše:uaaaa tak predsa nespia, napudrovali Hanksa a bude ešte ďalší Brown :angel: akurát neviem prečo ostatné zaspali :ach:


tešiiiiim :dancing:
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Nyssa » Pia 27.05.2016 15:30

Kulunuru píše:Offtopic:
Nyssa píše: Kulunuru, ja nikam nejdem, ešte stále som na "odvykačke" a nesmiem o tom hovoriť.


Uff, to az tak? Ci si robis prcu zo mna :lol: Sak vcera si hovorila ... Okej, nebudem ta s tym otravovat. :ahoj:

Offtopic: nerobím, fakt sa tomu snažím vyhýbať. najmä teraz v tejto dobe a mojom rozpoložení by som tomu prepadla veľmi rýchlo :ua: ale základ je uvedomiť si svoju závislosť :lol:

ja tie Brownovky až tak moc nemusím :angel:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod weron » Pia 27.05.2016 15:35

Knihy ci filmy?

Ja knihy uplne ze ano, ale aj filmy neurazili. Skoda ze len dva boli, aj tie knihy nenatocene sa mi velmi pacili.
A trailer peckovy.
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Nyssa » Pia 27.05.2016 15:38

aj aj :hi:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod weron » Pia 27.05.2016 16:16

..ved raz dospejes ... :haha: :pusa: (bad joke)
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Nyssa » Pia 27.05.2016 19:07

Len to nie :zima:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou