Podnájom / prenájom

Pravidlá inzercie pre Hľadám
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.

Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám

Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.

Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

Re: Podnájom / prenájom

Poslaťod Nisus » Pon 17.06.2019 13:59

Ja som tam bola raz vencit a mne sa tam velmi pacilo. Krasny lesik, jazero, v okoli luky.
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Buchťa » Uto 18.06.2019 7:42

majjuna25 píše:Buchti, neznám, s tým nepomôžem :ua:
Ale ak budeš potrebovať, rada ti prídem pomôcť s triedením, upratovaním atď atď, čo bude treba a čo bude v mojich silách :yes: neváhaj sa ozvať, dobre? :smile:
A drž sa :ua:
:ahoj:

Majjunko, moc děkuji za nabídku pomoci :poklona: . Ani nevíš, jak mě to potěšilo :yes: . Jsem zde teď na naprosto vše sama :ua: . V apríli jsem dala skoro vše vymalovat, úklid a přeorganizování jsem zvládla, i když jsem padala na hubu :ua: (jj, už nejsem nejmladší a nemoc mě trochen omezuje :ha: ). Ani já jsem neměla ttušení kolik toho tady je + ještě nevybalené krabice na púdě :lol: :ua: . Ta selekce bude tvrdá :plac: (jen min. 500 knih ...). Hodně věcí dám do aukcí pro pejsky a kočičky, jen nemám ty správné kontakty ... Odsuď něco prodávat se neoplatí :nie: . Jsi zde kdykoliv vítána, benzín Ti samoszřejmě zaplatím :smile: .

Nisusko, díky moc :smile: . Už mám info, jen asi od té chatky upustím :ua: . Musím si uvědomit, že nemládnu, že nejsem oki a že existuje i zima. A býti odříznutá od světa, pokuď se něco stane s čímkoliv a s kýmkoliv ... Takže si dám inzerát, Sluníčko mi poradila znění a zkusím hledat tak. Dva měsíce utečou, jako voda ... :ua:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Uto 18.06.2019 8:59

Buchťa píše:a že existuje i zima. A býti odříznutá od světa

jsem ti to chtěla psat hned, jak jsi zveřejnila tu chatu...
dobře rozhodnuti :jop:
ono v lete je to krasne, idilicke, ale zima je rozhoduji.
tak at něco brzy najdes, drzim palce :yes:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod majjuna25 » Str 19.06.2019 10:40

Buchťa píše:Majjunko, moc děkuji za nabídku pomoci :poklona: . Ani nevíš, jak mě to potěšilo :yes: . Jsem zde teď na naprosto vše sama :ua: . V apríli jsem dala skoro vše vymalovat, úklid a přeorganizování jsem zvládla, i když jsem padala na hubu :ua: (jj, už nejsem nejmladší a nemoc mě trochen omezuje :ha: ). Ani já jsem neměla ttušení kolik toho tady je + ještě nevybalené krabice na púdě :lol: :ua: . Ta selekce bude tvrdá :plac: (jen min. 500 knih ...). Hodně věcí dám do aukcí pro pejsky a kočičky, jen nemám ty správné kontakty ... Odsuď něco prodávat se neoplatí :nie: . Jsi zde kdykoliv vítána, benzín Ti samoszřejmě zaplatím :smile: .

uff máš toho moc, nezávidím :ua: Offtopic: Pls pošli mi smskou tvoje číslo, ak môžeš, ja mám zas nový mobil a tvoje číslo zas nemám :pac: :aaa:

Offtopic:
Buchťa píše:benzín Ti samoszřejmě zaplatím

:au:
tak ja si spravím výlet do zahraničia a ty mi ho budeš preplácať? No to zabudni :jazyk:
majjuna25
Hafan

Poslaťod Buchťa » Sob 22.06.2019 7:26

Elis píše:jsem ti to chtěla psat hned, jak jsi zveřejnila tu chatu...
dobře rozhodnuti :jop:
ono v lete je to krasne, idilicke, ale zima je rozhoduji.
tak at něco brzy najdes, drzim palce :yes:

Ano, zlákala mě ta voda, ten les - ta příroda okolo :yes: . Jen prostě musím brát v potaz i jiná roční období :ua: . I když jeden múj kamarád říká, že někteří naokolo tam již bydlí celoročně, že to tam v zimě není opuštěné ...
Jinak to nebyl múj nápad, ale napsala mi to ségra. Ona mě upozornila i na tu druhou stranu mince :ach: .
A díky :smile: .

Majjunko, číslo už máš a jsi zde kdykoliv vítaná :yes: . Prostě, jak Ti to bude vyhovovat :smile: . Do konce júla bych měla ráda vše roztříděno a vyselektováno, jen teď se k tomu nedokáži stále dokopat :ua: . A s tím benzínem za pracovní brigádu se dohodneme :smile: (že prý výletík :jazyk: ).
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod majjuna25 » Sob 22.06.2019 12:50

Buchťa píše:Majjunko, číslo už máš a jsi zde kdykoliv vítaná :yes: . Prostě, jak Ti to bude vyhovovat :smile: . Do konce júla bych měla ráda vše roztříděno a vyselektováno, jen teď se k tomu nedokáži stále dokopat :ua: . A s tím benzínem za pracovní brigádu se dohodneme :smile: (že prý výletík :jazyk: ).

jejda, to verím, že sa do toho moc nevieš dokopať, musí toho byť veľa, ale žiadne strachy, akonáhle sa do toho pustíš, už to pôjde :yes:
dohodneme sa :yes: :ahoj:
majjuna25
Hafan

Poslaťod Buchťa » Sob 22.06.2019 13:21

majjuna25 píše:jejda, to verím, že sa do toho moc nevieš dokopať, musí toho byť veľa, ale žiadne strachy, akonáhle sa do toho pustíš, už to pôjde :yes:
dohodneme sa :yes: :ahoj:

Veľa je slabé slovo, které nevystihuje skutečnost :jazyk: :ua: . Jak se do toho pustím, tak mi to bere chuť pokračovat :ua: . Neuvědomila jsem si, kolik toho tady všude je :ach: :plac: . A ani nevím, kam to všechno vyhodit :ua: .
Fakt jsem byla keťas a sběratel :heh: :plac: .
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Buchťa » Ned 28.07.2019 14:53

Ahojte :smile: .
Mé hledání je stále aktuální :ua: .
Něco mi vybuchlo, na co jsem spoléhala a tím pádem jsem "přišla" o dva domečky na pronájem v Suchohradě :plac: .
Mám daný inzerát na více web. stránkách tohoto znění :
"Hledám na dlouhodobý pronájem menší rodinný domeček, celoročně obyvatelnou chatu, chalupu pro sebe a 2 středně velké vychované pejsky. Nejedná se mi o luxus, ale klid a relax (pracuji z domu). Múže býti i okraj městečka, malé obce, rekreační oblast, polosamota. Spolehlivost, serióznost, zkušenosti se starostlivostí o zahradu. Od 1.9. 2019. Okresy - BA, PK, MA, SC, HC, PN, MY, SE, SI, DS." .
Prosím, kdyby jste o něčem věděli, dejte mi echo :poklona: .

Majjunko a Tobě moc a moc děkuji za Tvé návštěvy, za Tvou aktivní pomoc při třídění, selektování, odvozu nepotřebných věcí, za rady, za podporu, za pokec a už jen za to, že tu nejsem stále sama :jop: .
Opravdu velikánské DÍKY :poklona: :poklona: :poklona: :jop: .
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod majjuna25 » Pon 29.07.2019 8:35

Buchťa píše:Majjunko a Tobě moc a moc děkuji za Tvé návštěvy, za Tvou aktivní pomoc při třídění, selektování, odvozu nepotřebných věcí, za rady, za podporu, za pokec a už jen za to, že tu nejsem stále sama :jop: .
Opravdu velikánské DÍKY :poklona: :poklona: :poklona: :jop: .

Buchti, zamáličko :yes: ty si mi tiež nie raz pomohla :pusa: A nie iba mne - i mojej kamoške, čo si fakt nemusela :yes: konečne aspoň niečo môžem spraviť ja pre teba :yes:
Navyše je u teba zábava, pokecáme, trocha popracujeme, zas pokecáme.... :aaa: :lol:
O pár dní dobehnem zas :angel: :lol:
majjuna25
Hafan

Predchádzajúci

Späť na Hľadám