Skijoring/pulka

Sem píšte všetko o záprahových športoch (Dogtreking, Canicross, Bike a podobne).

Re: Skijoring/pulka

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 07.02.2011 19:57

Niééé :lol: Len je to náročné na palice. Bambusy to zvládali v pohode, ale o terajšie skladačky mám strach :plac:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Skijoring/pulka

Poslaťod Sunny » Pon 07.02.2011 20:12

Na bosorku :haha: Umieram :haha:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Skijoring/pulka

Poslaťod wami » Pon 07.02.2011 20:27

Tessa
aha, teď mi to s tím houu došlo, ale ono je to intonačně jinde, než "haw"... jednak, a hlavně já jsem prostodušší osoba, takže než si zapamatovat, co je "gee" a co "haw", naučila jsem si psy na "left" a "right"... :hi: :lol:

Zajímavý je, že na startu v tréninku mi taky počkají. Na závodech potřebuju držiče, tam jsou vcelku šílení... :aaa:

a s tím "na bosorku"... :ha:
někdy při první jízdě na běžkách se šíleným Lumpem mě nenapadlo nic lepšího, než na něj zařvat "lehni". A on zastavil a lehnul. Ve stopě. Já přejela nad ním... a co se dělo, když jsem dojela na konec lana, si asi umíte představit... Lump letěl 2 metry kotrmelcem dopředu, já letěla 2 metry kotrmelcem dozadu... jak z kreslené grotesky... :jazyk:
"Jestliže v ráji nejsou psi, potom chci po smrti odejít tam, kam odešli oni."
Skorovlci - http://skorovlci.webnode.cz
wami
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 258
Bydlisko: Stonava / ČR

Re: Skijoring/pulka

Poslaťod calwen » Pon 07.02.2011 22:56

Ulfi prave som si fakt strasne oplula monitor PAGACOM :haha: :haha: :haha:
Bosorku musim niekedy skusit, ale to az raz bude viac ako 3cm snehu na nasej betonke :prd:

Ad vtipne pady.
Sinieme si to dolu kopcom, ja s Mardim. Kdesi vzadu zvysok svorky....velmi vzadu. Ovcak nepochopil, ze naozaj nas nezaujima kde su a ze proste ideme. Tak som radsej zastavila, ze ved pockame :ach: Cakame, cakame, zrazu ovcak z pozicie predomnou sa presuva do pozicie za mnou, obtaca ma snurou a taha :prd: Tak super, chrbat prezil, psa ta mrtva vaha omotana snurou zbrzdila :haha: Ale to co sa stalo potom :angel: V strasnom amoku triafam psa palickou, ten hajzel zihany sa uhol, palicka trafila nemalou silou zem a krasne sa ohla :hmm: Cim ma vytocil este viac! Pozbierala som posledne zvysky energie, hodila sa z pozicie lezmo na psa, prilahla ho a tolko nadavok kolko si vtedy vypocul...no cca taku kopu si vypocul aj po pade z biku na treningu s Offcou :angel:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Skijoring/pulka

Poslaťod Poca » Uto 08.02.2011 7:44

Ked sme uz pri padoch a nadavkach: Prvy pretek na bezkach (celkovo druhy krat na bezkach v zivote) posledný zjazd do ciela, publikum tlieskalo, ja nahodila postoj posr.. zjazdujúceho bežkára, Bria trielila a zrazu hop z inej strany stromu. Po cca 2m sme sa stretli a leteli nas5. A tých nadávok... mamičky zapchávali deťom uši, kameramani vypínali kamery.. Brii som sľúbila, že ju určite zabijem. No trapaaaas.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Skijoring/pulka

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 08.02.2011 7:58

Obehnutý strom ani nespomínaj, tiež sa nám to stalo. Druhý krát zase keď som mala dvoch, tak že šup, každý z jednej strany, samozrejme, že to bol dolekopec a šprintovali. Ale našťastie vtedy povolil sedák a voľačo sa tam viplo, a dopadlo to ok.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Skijoring/pulka

Poslaťod Offca » Uto 08.02.2011 8:03

:haha: To ako Majine zrzky - spojené krčákom, jedna z jednej strany lampy, druhá z druhej, na druhej strane lapmy prišlo klik-klak :haha: .. Husky cúvli, otriasli sa a pokračovali ďalej :joint:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Skijoring/pulka

Poslaťod Sunny » Uto 08.02.2011 8:52

...a ja s Amaguk sme skoro pustili do gatí od rehotu :haha: Chvalabohu že sánky majú brzdu. Aj keď aj s nimi sa mi podarilo vykýblovať - na prvých pretekoch, tempo cúvajúceho slimáka, šinie ma to do jarčeka, šinie...a ja miesto toho, aby som posunula nohy o centimeter mimo bežiek a postavila sa na zem, zúfalo vyvažujem, snažím sa zatočiť až báááác, vykýblila som sa do jarčeku :pac: Našťastie ma nikto nevidel. A dnes to už konečne viem ako tak šoférovať :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Skijoring/pulka

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 02.01.2012 9:05

Pekne zapadnutá téma..takto v zime :nie:

Obrázok

Offtopic: len neviem, Viggo tam má rozmer ako doga :heh: Asi očný klam
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Skijoring/pulka

Poslaťod Sunny » Pon 02.01.2012 9:26

Peeerfekt fotka :jop:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Skijoring/pulka

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 02.01.2012 9:41

dikýý :hi: Teším sa na tvoje oravské záprahové medzisviatkové :piskot:

Offtopic: fotil to priateľ tak, že zapol sériu fotiek na jedno cvaknutie, takže nás konečne stihol a máme peknú fotočku.Doteraz sme tam boli bu´d len ako mravčekovia, alebo z nás ostali na fotke len lyžiarske palice :haha:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Skijoring/pulka

Poslaťod Amaguk » Pon 09.01.2012 12:45

Ulfheiðr píše:Pekne zapadnutá téma..takto v zime :nie:

Obrázok

Offtopic: len neviem, Viggo tam má rozmer ako doga :heh: Asi očný klam

aki ste tam obaja vysmiati :jop:

toz ale necuduj, ze tema je tak trochu zapadnuta - v BA po snehu ani pamiatky a nie vsetci mame take moznosti odtrepat sa aj so psom do snehovych koncin :ua:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Skijoring/pulka

Poslaťod WhIsPeR » Pon 09.01.2012 18:07

Ja som na bezky zanevrel hlavne z toho dovodu neudrzatelnost dole kopcom.Rozmyslal som nad klasickymi lyzami, ale tam mi zase vadia lyziarky je to dost neprakticke hlavne ak sa clovek pohybuje aj po nezasnezenych usekoch ( prejst po ceste,cez kolaje atd...) Dalsou moznostou je viazanie KANDAHAR , alebo inac pruzinove viazanie , ktore sa da nastavit ako na stupanie tak aj pevne upnutie obuvi.Problem je v tom ze na moju velkost topanky som take viazanie nezohnal.Len detske.....
WhIsPeR
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 322
Bydlisko: Bratislava

Re: Skijoring/pulka

Poslaťod Amaguk » Pon 09.01.2012 18:10

a pridam este jednu vec - lyze s kovovymi hranami su k psom :nie:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Skijoring/pulka

Poslaťod Silvuch » Pon 09.01.2012 18:56

Whisper a co tak skialpy?
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

PredchádzajúciĎalší

Späť na Záprahové športy