Canicross

Sem píšte všetko o záprahových športoch (Dogtreking, Canicross, Bike a podobne).

Re: Canicross

Poslaťod Amaguk » Pia 07.10.2011 14:09

Offtopic: diks, takze podla tohto to vyzera, ze je to zalezitost pravidiel CMKU, nie zakona proti kupiracii
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Canicross

Poslaťod Offca » Pia 07.10.2011 14:30

Offtopic: E-e, zákon, hla http://csth.teraristika.cz/csth/zakon246.htm parag.hned druhý, bod (? je to bod? :lol: ) 2
Propagaciou sa rozumie učastnovanie sa na akciách.. Resp. možno by sa s tým dalo vykývať, čo ja viem?
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Canicross

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 07.10.2011 15:31

Offtopic: Inak keďže aj unás je zakotvená tá propagácia, tak v podstate je asi len otázka času kedy aj u nás to bude tak ako v ČR, ne? Ale ak by sa to malo tak úžasne dodržiavať, tak by s takým psom človek v podstate nemohol ani na ulicu, lebo ho tam ukazuje na verejnosti, čím pádom propaguje. :nwm:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Canicross

Poslaťod wer » Pia 07.10.2011 15:45

Offtopic: inac, sice uplne odveci, ale mne to pride total chore. to, ze niekto si psa obesi na dvore, zozerie susedovi psa a podobne, sa vobec neriesi a takymto :censored: sa prehnane priklada vaha... :ach:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Canicross

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 07.10.2011 15:47

Offtopic: Lebo to je jednoduché :ach: Ide tam poľahky ukázať prostom.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Canicross

Poslaťod Amaguk » Pia 07.10.2011 15:49

Offtopic: ja tomu v principe rozumiem, preco je to tak - ide o to, aby si ludia dobre rozmysleli, ci daju svojho psa aj napriek zakonnemu zakazu okupirovat. Stale je to jemnejsia forma sankcie, ako nejake vyberanie pokut a pod

wer píše:Offtopic: inac, sice uplne odveci, ale mne to pride total chore. to, ze niekto si psa obesi na dvore, zozerie susedovi psa a podobne, sa vobec neriesi a takymto :censored: sa prehnane priklada vaha... :ach:

Offtopic: mne to nepride chore, pokial sa zakaz kupiracie neberie ako vyriesenie problemu tyrania zvierat. je to len jeden z kamienkov v mozaike a nic predsa nebrani tomu, aby sa legislativa zmenila a dodrziavala aj pri ovela horsich formach tyraciek
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Canicross

Poslaťod wer » Pia 07.10.2011 15:57

Amaguk píše:Offtopic: nic predsa nebrani tomu, aby sa legislativa zmenila a dodrziavala aj pri ovela horsich formach tyraciek

Offtopic: ale to malo prist prve, podla mna...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Canicross

Poslaťod Amaguk » Pia 07.10.2011 16:02

Offtopic: malo, ale je to asi o dost zlozitejsie - hlavne mam taky dojem, ze u nas sa to opapagajovalo od krajin, kde su ohladne legislativy tyrania zvierat o velky kus pred nami
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Canicross

Poslaťod janajka » Sob 05.11.2011 18:31

Z dneska. Preteky na Spisi / Spisska Nova Ves, Smizany.
Natalia s Biffom, jej priatel, Brigita z Levoce, pretekari z Jakloviec a iny z vychodu a Spisa. (Ked ja ich po mene nepoznam :hi: )
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3530
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Canicross

Poslaťod lubo0707s » Pon 07.11.2011 8:10

Ahoj Janajka, ak máš viac fotiek zo SNV tak daj link, lebo ja som nič nenafotil a pozerám že na tvojej fotke Ronie aj ťahal :smile:
lubo0707s
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 19
Bydlisko: Bardejov

Re: Canicross

Poslaťod janajka » Pon 07.11.2011 8:30

Offtopic: lubo / bude ich viac, aj z nedele, mozno sa k nim dnes dostanem a potom sem zverejnim link. A ked budes dake chciet vo full kvalite poslem potom vybrane na mail. :no:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3530
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Canicross

Poslaťod lubo0707s » Pon 07.11.2011 9:31

super, dik
lubo0707s
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 19
Bydlisko: Bardejov

Re: Canicross

Poslaťod Majky88 » Str 09.11.2011 20:45

Jani fakt pekné momentky :no: ...a som tam :lol: ...ak by som chcel nejaké vo full tiež ti dám vedieť ak náhodou ale aj táto na ktorej som je nice, som zvedavý aj na ostatné :no:
Majky88
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1

Re: Canicross

Poslaťod janajka » Str 09.11.2011 20:48

Canicross - Smizany - Spisska Nova Ves, fotky z nedele
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3530
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Canicross

Poslaťod Amaguk » Str 09.11.2011 20:59

ach, ten prvy biely hafik vyzera uplne ako nas nebohy Robinko :love: :plac:

krasne fotky :jop: a super pocasie bolo :yes:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

PredchádzajúciĎalší

Späť na Záprahové športy