Canicross

Sem píšte všetko o záprahových športoch (Dogtreking, Canicross, Bike a podobne).

Re: Canicross

Poslaťod Amaguk » Ned 17.08.2008 13:06

smola :ua:
ale zelam skore uzdravenie

btw, nemas nejake fotecky z behania? :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Canicross

Poslaťod Haka » Ned 17.08.2008 16:34

Nie nemáme, ale hádam na tom čoskoro zapracujeme.
Haka
Okoloidúci
 
Príspevky: 3


Re: Canicross

Poslaťod Poca » Pon 18.08.2008 6:32

Som si podla nicku aj myslela ze ste to vy.. jedina Haka ktoru poznam :lol: Skore uzdravenie :ahoj:
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Canicross

Poslaťod Betka » Ned 31.08.2008 13:46

Ty brďo :ha: . Tá stránka na počítanie km je supeeer díkes Katka :poklona:
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

www stranky

Poslaťod Maiganos » Sob 20.09.2008 18:26

Nevie niekto nejaku slovensku stranku o canicrosse? Chcel by som zacat zavodne s tymto sportom ale ziadne slovenske stranky som nenasiel. Zial iba ceske. Dakujem za odpoved :ua:
Maiganos
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Canicross

Poslaťod Amaguk » Sob 20.09.2008 18:30

o slovenskych neviem...
preco nie ceske? :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Canicross

Poslaťod Maiganos » Sob 20.09.2008 18:48

no ked su neni ziadne slovenske, aj ceske su dobree :lol: Jazdis zavodne canicross? Treba sa zapisat do nejakeho klubu, alebo tam moze chodit kazdy? Je niekde aj navod na trening, popripade nejake rady? dikes :no:
Maiganos
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Canicross

Poslaťod Amaguk » Sob 20.09.2008 18:58

O 2 stranky dozadu som sem daval link na clanky pre zacinajucich canicrossarov
my nezavodime, behame len rekreacne, ale pokial viem, tak na zavody sa moze prihlasit hocikto, bez klubovej prislusnosti
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Canicross

Poslaťod Amaguk » Sob 20.09.2008 19:23

A ak chces nejake rady priamo z terenu, odporucam prist sa kuknut na Specialku klubu severanov, kde sa bude aj pretekat
http://www.mushing.sk/modules.php?op=mo ... =0&thold=0
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Canicross

Poslaťod Betka » Pia 17.10.2008 18:14

Ahojte. Potrebujem radu.

Keď dám mojej hafici povel go, rozbehne sa, a je taká rozjarená, že musí mať niečo v ústach, alebo skôr ťahať? :nwm: Stále si stiahne vodítko, drží ho v papuli a beží.. No ale ako ju to odnaučiť? Skúšala som jej dať hneď po rozbehu do papule papek, ale aj ten po čase pustí a chytne vodítko. A predsa, možno sa nejakých pretekov raz zúčastníme, a bude mi tam behať s papekom? :nwm:
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Canicross

Poslaťod Iwka » Sob 18.10.2008 19:08

to mi robila aj megg - ale v ustach chcela mat len voditko. zakazovy povel to vyriesil
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Canicross

Poslaťod Betka » Uto 21.10.2008 20:41

díky ivka že ma to nenapadlo :ha: . tak na povel fuj pochopila.. ale nabudúce vezmem aj kliker a piškót, pretože som ju chcela pochváliť počas behu a potom sa otáča a chytá to vodítko :pac: .

:ahoj:
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Canicross

Poslaťod Iwka » Uto 21.10.2008 21:19

napr. meggde je jedno, ci ju chvalim ci nie, ona ked jej poviem go, tak tahaaaa ako 4 malamuty... a ked zastanem, tak do mna zacne vrestat co si to dovolujem :D
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Canicross

Poslaťod kikula22 » Str 22.10.2008 7:09

Naše začiatky vyzerajú tak že sa s toho raduje, skáče na mňa, ťahá ma za rukávy alebo ide predo mnou a znenazdajky sa otočí a vyskočí na mňa. Už som pár krát skončila aj na zemi. :ua:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Záprahové športy